Stomatolog
Divadelní 3, Brno

Minuly rok na jare mi MUDr. Dragoun zachranil zanedbany zub v okamziku, kdy mi jini lekari nabizeli vytrhnuti nebo korunku. Behem 3 mesicu jsem u nej byl 7x a ted uz potize nemam. Objednavam se pres SMS, pokud nebere telefon a behem 14 dni jsem zatim vzdy termin na beznou prohlidku nebo zakrok dostal.

Bohužel pana doktora nelze doporučit. Již k němu nechodím, jelikož bylo problémem se mu dovolat i během ordinačních hodin (např. v 10 dopoledne v pracovní dny). Bohužel také na mě pojišťovně vykazoval zákroky, které nikdy nebyly provedeny.

Podle mě je hrozně náladový. Párkrát jsem zažil milý přístup, v ostatních případech potom aroganci, nezájem, což bohužel časem převážilo a celá rodina od něj odešla...

Nejhorší zubař mého života!! Díky jemu jsem přišla o čtyři zuby. Chodila jsem každý den s boletí zubů a vždy mi místo léčby řekl, že mám spát s nohama na stole, kloktat šalvěj, a když to bude moc bolet, jít na pohotovost! Navíc je skutečně děsně arogantní Divím se, že někdo takový může provozovat praxi.

Pečlivý

Bohužel musím konstatovat, že se jedná o velmi špatného stomatologa. Chodila jsem k němu mnoho let, dokonce jsem na něj na těchto stránkách dříve napsala pozitivní hodnocení. To nyní musím opravit. V září jsem byla na preventivní prohlídce, kde mi nenašel jediný problém, i když jsem řekla, že mě zuby bolí. Mimochodem mi zuby nevrtal již několik let, stále bylo údajně vše v pořádku. Po měsíci jsem šla na kontrolu jinam, blíže ke svému bydlišti. Paní doktorka mi našla 4 kazy!!! Viděla jsem je sama na RTG, nejméně v jednom případě je to kaz zasahující až k nervu. Přestože jsem poctivě chodila na prohlídky, teď mi to k ničemu není, protože mě čeká bolestivá náprava zanedbané péče. Nikdy více tam nevkročím a odhlašujeme se celá rodina.

netrhá zuby jak jiní jeho kolegové, snaží se léčit, navrhuje pacientům možnosti

Pan doktor je téměř agresivní na pacienty s VZP, neustále mi předhazoval jakou mám pojišťovnu, která mu nic neuhradí a když mi udělal plombu a ta následně vypadla, nejdřív mě seřval že jsem se jí určitě dotknul! jazykem a proto vypadla, na to prohlásil, že mi tedy dá druhou, ale ať jsem si jistý, že ta je poslední, protože dalších 600,- Kč ze své kapsy už do mě nevrazí...zřejmě proto, aby si to kompenzoval, si u pojišťovny nárokoval vstupní rentgen, který mi vůbec nedělal...
Jindy mi rozvrtal zub s tím, že pokud to bude bolet, mám okamžitě přijít. Přišel jsem a okamžitě jsem byl poslán pryč, prý mi přece říkal, že to bude bolet!
Jednou jsem si dovolil vyhodit papírový kapesník do odpadkového koše u něho v ordinaci, ovšem ty nadávky co se na mě sesypaly si pamatuju dodnes, prý bude muset kvůli mě desinfikovat znovu celou ordinaci!
Poslední kapkou bylo to, že když jsem přišel o pět minut dřív než na kdy jsem byl objednaný, pan doktor dorazil až po mě a rozkřikl se proč chodím tak brzy, že on taky potřebuje mít chvilku na přípravu...a to jsem stál celou dobu před čekárnou.
Takže k panu doktorovi už nikdy více...

JEDNOZNAČNĚ NEJHORŠÍ ZUBAŘ ZE VŠECH
JIŽ OD POHLEDU Z NĚJ JDE STRACH JE AROGANTNÍ, DRZÝ A SPROSTÝ
TEN KDO MÁ SE ZUBY PROBLÉMY SE AUTOMATICKY NESTARÁ O SVOJE ZUBY A OKAMŽITĚ JEJ SEŘVE.
MOJE SESTRA U NĚJ BYLA A PO JEHO ZÁKROKU JÍ DO DRUHÉHO DNE OTEKLA PUSA, NEVZAL JÍ PŘEDNOSTNĚ, MUSELA ČEKAT CELÝ DEN AŽ TAM NIKDO NEBYL A TO JÍ AKORÁT SEŘVAL ŽE SI ZA TO MŮŽE SAMA, NECITELNĚ JÍ TO OŠETŘIL ŽE JÍ Z PUSY JEŠTĚ NĚKOLIK HODIN ODTÍKALA KREV A PAK JÍ DOKONCE PO SKONČENÍ OTOKU PUSY VYHODIL, ŽE TAKOVÉHO PACIENTA NECHCE! TOTO CHOVÁNÍ JE KATASTROFÁLNÍ, NOMLUVITELNÉ A NEPŘÍSTUPNÉ TAKŽE PROTO VÁM RADÍM, TOMUTO DOKTOROVI SE VYHNĚTE.
JEDNÁ S LIDMI JAKO KDYBY LIDMI VŮBEC NEBYLI,ZAČNE VRTAT A VY O TOM NEVÍTE NIKOHO NEINFORMUJE KDYŽ SE MU ZROVNA NECHCE DO PRÁCE A TO SE STÁVÁ ČASTO, TAKŽE PŘÍJDETE A ON NIKDE. NA LIDI POJITĚNÍ U VZP JE OBZVLÁŠTĚ NEPŘÍJEMNÝ A ORDINACE JE TAKÉ NEVKUSNÁ, ŠPINAVÁ A HIGIENICKY NEOŠETŘENÁ. PROČ NEMÁ VŮBEC SESTŘIČKU JAKO VŠICHNI JINÍ ZUBAŘI? PROTOŽE NECHCE ABY HO NĚKDO SLYŠEL CO SI DOVOLÍ K PACIENTŮM???
PRO TYTO DŮVODY HODNOTÍM JAKO NEJHORŠÍHO LÉKAŘE.

Nejlepší zubař,jakého jsem v Brně zažila.Jako jediný mi vyléčil zánět dásní v pokročilém stadiu,jehož následkem bývá paradentóza.Navíc mi zbytečně nikdy neprováděl zákroky, které pojišťovna nehradí, a jestliže výjimečně o nějaký šlo,zbytečně nenabízel nejdražší možnosti.Taktéž nevnucoval drahé doplňky k prodeji(zubní pasty apod.) s tím,že bez nich mi jistě vypadnou všecky zuby,jako jsem zažila v jiných ordinacích.Nevím, co je u něj fronta v čekárně, objednaný čas se shoduje se vstupem do ordinace.České dráhy by si z něj mohly vzít příklad.Jeho chování mne nikterak neodrazuje, neboť za tyhle služby to stojí.Jsem spokojeným a stálým zákazníkem již několik let.