Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany (mapa)

Umístění: Poliklinika Modřany gynekologické vyšetření

Pan doktor je neskutecny sympatak, hodny muz a tak vnitrne krasny clovek, ze kdyz jsem u nej, ani mi neprijde, ze jsem u doktora, jak dobre se u nej citim. Kez by byli takovi doktori vsichni. Je empaticky, taktni, citlivy, hodny, profesional. Nemuzu na nej rici jedine spatne slovo. Pane doktore, mam Vas moc rada a velice si vazim Vasi prace a citlivosti. Zuzka Loukotová

Dle mého názoru se jedná o kapacitu ve svém oboru. Nic není problém všechno se snaží řešit hned a důsledně. Je to jediný doktor, který řeší moje problémy celkově i když se nejedná o gynekologický problém. Návštěvy u pana doktora jsou vždy zaručení dobré nálady. To že chce aby se ženy chránily antikoncepcí a horlivě jí nabízí beru jako + (i když z vlastní zkušenosti vím že jsou to svinstva) kdo ale nechce stačí říct :) Zábavný a hlavně opravdu šikovný. Jsem moc spokojená!

K panu doktoru Busovi chodím již 14 let. Je to nejúžasnější doktor, kterého znám! Má profesionální přístup, pochopení pro pacientku - jako pro člověka. Nikdy jsem s ním neměla žádné problémy, naopak.. k panu doktorovi chodím velmi ráda..dokonce mi i zajišťoval vyšetření, která se gynekologie vůbec netýkají. Doporučila jsem pana doktora své kamarádce, je nanejvýš spokojená. A že se čeká trochu déle v čekárně? Myslím, že mi to za to stojí..ne, vím to, dnes není samozřejmost mít dobrého doktora a i kdybych se přestěhovala za Prahu, budu chodit sem. Sestřičky jsou laskavé, milé..nemám jedinou připomínku. Poplatek 300,- ročně není nijak velký. Všem pana doktora a vůbec celou ordinaci Gynbus doporučuji..

K panu Busovi chodím 16 let. To, že je úžasně pečlivý s nepředstíraným zájmem nejen o zdraví pacientky, ale taky její komfort, jsem věděla už v těch svých dvaceti. Jaké štěstí mám mi ale došlo až v okamžiku, kdy jsem pro malou pauzu pana doktora musela navštívit jinou ordinaci. Dbá o zdraví prsou, takže je v jeho zařízení i sonografie s přední lékařkou mamma centra. Jeho ceník je 300 kč na rok. Nenechte se odradit dlouhou čekací lhůtou k objednání a raději plánujte hodně dopředu. Martina kaf.

S tak ochotným přístupem jaký má pan doktor Bus jsem se ještě nepotkala. Nejedná s vámi jak s "dalším pacientem". Mám v živote skutečně jen samé špatné zkušenosti a tomuto přístupu (zájem, odbornost, citlivost, nadšení, pečlivost, pozitivita, ochota...) doteď nemůžu uvěřit. Špatný pocit z toho co mě u gynekologa zase čeká, třeba jen naštvaná sestřička, už je pryč :).

Dost mě zaráží, že se tu objevily dva příspěvky o "vnucování" HA. Ačkoli jsem ji x let před porodem v péči jiného lékaře pravidelně brala a ani předtím ani v těhotenství jsem neměla žádné problémy, pan dr. mi doporučil jiné metody s tím, že mi to klidně předepíše, ale na mém místě by to nebral. Takže přístup je zjevně individuální, což oceňuji. Jinak zatím si nemohu stěžovat, přístup a péče v těhotenství i po něm perfektní a když se objevily nějaké hraniční výsledky, raději mě poslal na testy znovu. Akutní problém řešil okamžitě a byla jsem i svědkem toho, jak dával po telefonu konzultaci nějaké vyděšené pacientce na rizikovém. Zároveň se zajímal a konzultoval se mnou další věci související s těhotenstvím, které přímo řešit nemusel.

Pana doktora mi doporučilo více lidí a nyní se nedivím proč. Je to sympaťák, který se Vám věnuje, popovídá, nedívá se na hodinky a to asi většině holkám stačí. Mě ovšem ne. Měla jsem problém, přestala jsem menstuovat. Ano, udělal mi veškerá vyšetření, ale řekl mi, že jsem zdravá. Což je divné. Pan doktor mi chtěl nasadit antikoncepci, i když jsem tvrdila, že bych chtěla mininko. Tu jsem odmítla i když léta před tím mi ji psal. Z genetických testů zjistili, že je pro mě antikoncepce zcela nevhodná, což mě udivilo. 2 roky mě pan doktor psal různé hormony, které sice způsobily krvácení, ale zabraňovaly ovulaci. Nakonec mě poslal do střediska asistované reprodukce, kde mi řekli, že bez jejich pomoci neotěhotním. Tak jsem od pana doktora odešla. Mám nového, pomohl mi a po roce léčby jsem ve 3. měsíci těhotenství.

Musím se přidat ke všem velmi pozitivním názorům, neboť pan doktor Bus je opravdu nejlepší gynekolog a pravděpodobně i lékař, ke kterému jsem kdy chodila. Je velmi ochotný, laskavý a připravený vyřešit každý problém. Jediná nevýhoda je obvyklé delší čekání v čekárně, nicméně to je dań za to, že se pan doktor každé pacientce věnuje na 100%, trpělive s ní probere její problém, zodpoví všechny případné dotazy, udělá nutná vyšetření a v žádném případě nehledí na to, kolik času to zabere. Už bych rozhodně neměnila a 300,- Kč na rok mi připadá opravdu velmi symbolické.

Pan dr. Bus je jedním z nejlepších gynekologů, kterého jsem za svůj život poznala, pečlivý, lidský, má příkladný přístup k pacientkám. Rovněž personál v "Gynbusu" je perfektní - jsem tam moc spokojená. Kéž by tak tomu bylo u všech lékařů, ani bychom se nebály stonat.

Chtěla bych reagovat na příspěvky o panu doktorovi. Když jsem jeho ordinaci navštívila poprvé, byla jsem nadšená, milý lidský přistup stylem "nic není problém". Ještě jsem překousla, že se mi snažil vecpat antikoncepci, i když jsem řekla, že takové svinstvo do pusy už podruhé nedám. Rázně jsem odmítla a byl klid. Zkrátka dobrý pocit. Jenže podruhé jsem tam přišla s problémem a už jsem narazila. Se slovy: "To bude mykoza" mi řekl, co si mám koupit a provádět výplachy. Nezapomněl mi připomenout, že by hormonální antikoncepci nezavrhoval, a že bych jí měla dát ještě jednu šanci. Ani náhodou. Přípravek na výplachy stál přes tři stovky a vše se mi ještě rapidně zhoršilo. Co mi tehdy vyšlo v testech jsem se nikdy nedozvěděla. Když jsem se po měsíci objednala, že je to akutní a chci přijít znovu, byla mi přidělena nějaká jiná paní doktorka. Milá, ale nejen, že mi nesdělila co mi vyšlo v minulých testech, ale opět mi bez rozmyslu zaškrtla na reklamním letáčku, který přípravek si mám koupit a aplikovat. Stálo to opět kolem tří set a výsledek žádný. Po tom co mi navíc sestra oznámila, že od nového roku (byla jsem tam v listopadu) se bude platit 300 Kč, jsem se už nikdy více neukázala, protože za takovouto péči, kdy ani nezjistíte co vám je, jen vám bez rozmyslu předepisují další a další produkty, za které mají bonusy, bych nedala už nikdy ani korunu. Nakonec mě vysvobodilo, že je máma zdravotní sestra v Motole na šestinedělí, kde mi tedy ze známosti udělali testy, do tří dnů byl výsledek - gardnerella - dostala jsem v kapslích antibiotika a byl klid.