Spálená 78/12, Praha
Městská Poliklinika Praha

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Městská Poliklinika Praha

K panu doktorovi, coby ošetřujícímu lékaři chodím rád. S názory ostatních se z části musím ztotožnit - pan doktor nemluví více, než je třeba. Což skutečně někdy může působit trochu nepříjemně, na druhou stranu to jako pacient oceňuji. Podle mě je zbytečné, neřku-li kontraproduktivní pacienta zbytečně zahltit informacemi, které buď zapomene, nebo poplete. Vyjádření pana doktora je vždy stručné, jasné a srozumitelné. Problémy nebagatelizuje ani není dramatický, v případě podezření na nějaký problém mi vždy vydal žádanku k jinému specialistovi. Rozhodně nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měl.

Jan Kozinski

Pana doktora doporučuji !!! Nikdy nic nepodcení , pokaždé nechá provést všechna vyšetřeni potřebná k úspěšné léčbě . Jednoznačně doporučuji jako lékaře i jako člověka !!!!!

Pan doktor není povídací typ, je až nepříjemný, když se na něco ptáte, což považuji za velkou nevýhodu. Zarazilo mne, že přestože jsem kardiak a je nutné mne nasadit při jakémkoliv podezření na zánětlivé onemocnění ATB, pak doktor mne odkázal na ORL, které mám DRUHÝ DEN navštivit a napsal mi kapky, které slouží na migérny a menstuační bolesti (podezření na zánět dutin). Tento přístup je pro mne zcela nepřijatelný a nehumánní. Podotýkám, že jsem pana doktora navštívila, jelikož moje ošetřující lékařka měla změnu ordinačních hodin a můj stav se zhoršil. Po dvou silných paralenech se mne udělalo mírně lépe, a to v době, kdy jsem byla v čekárně. Nic to ale nemění na tom, že pan doktor mě léčit nechtěl a ani se o to nesnažil, poněvadž není můj ošetřující lékař. Tak co by si kazil množství léčiv, které může předepsat.... Už bych tam nešla, nepomohl mi, jen oddálil problém a to, co předepsal, bylo asi pro slepé, kteří neumějí číst příbalové letáky.

K panu doktorovi chodim zhruba rok. Na prvni dojem se muze zdat neprijemny ci odmereny (pokud si chodite do ordinace popovidat, neni to lekar pro vas), ale po chvili zjistite, ze se jedna o velmi usporne a efektivni jednani - i kdyz prijdete do plne cekarny, cekani neni nikterak dlouhe. Nikdy nic nepodcenil a pokazde nechal provest vsechna vysetreni potrebna k uspesne lecbe. Za sebe jednoznacne doporucuji.