Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Pan doktor ma sklon predepisovat pomerne casto antibiotika a mozna nekdy neni od veci pokusit se najit jine reseni.
Jinak je ok, primerene mily i komunikativni, rad vysvetli co vam je ale nezachazi v nicem mocdopodrobna.

Tmavovlasa pani sestricka je naproti panu doktorovi nesmirne neuroticka a ujecena a dela z navstevy skutecne silne neprijemny zazitek i kdyz s vami prohodi 2 vety.

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Chování personálu je bohužel součástí dojmů spojených s návštěvou lékaře. Na Poliklinice ve Spálené je personál sester u p. doktora bohužel zcela neakceptovatelný. Nesoudím z jedné návštěvy, kdy se může stát, že někdo zrovna nemá svůj den. Jakýkoliv telefonát, snaha objednat se k lékaři, řešení potvrzení, úkony sester spojené s preventivní prohlídkou - vždy je nějaký problém, neochota, arogance. Personál se v tomto chování dost navzájem podporuje a působí velmi toxicky. To je důvod, proč si hledám nového lékaře.

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Možná někomu přijde pan doktor strohý, no přeci si tam nechodíme povídat :) MUDr. Vranka je můj druhý praktik v dospělosti a jsem velice spokojena
Pokud se necítím dobře, nebo mám problém, zkoumá všechny možné příčiny, pošle k odborníkům, napíše doporučení, bez reptání nebo divných dotazů. I pokud jde o žádost na doporučení třeba fyzioterapeutky, nemá potřebu názory druhých smést ze stolu, raději prověří, zda tam opravdu problém, na který poukázal jiný odborník, není. Což u předchozí praktičky neexistovalo. Přeci nebudeme obtěžovat ortopeda, protože nějaká neMUDr. fyzioterapeutka řekla... :D

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Nejlepší doktor za mých dosavadních 52 let!
Mám k němu absolutní důvěru svěřil jsem se bez study a ostychu i s velice intimním problémem..... Pan doktor vždy doporučí další vyšetření či sám nemoc popíše, poradí, napíše recept. Za mne velice příjemný člověk, kvalitní doktor Doporučuji všemi 10

Umístění: Městská Poliklinika Praha

K panu doktorovi, coby ošetřujícímu lékaři chodím rád. S názory ostatních se z části musím ztotožnit - pan doktor nemluví více, než je třeba. Což skutečně někdy může působit trochu nepříjemně, na druhou stranu to jako pacient oceňuji. Podle mě je zbytečné, neřku-li kontraproduktivní pacienta zbytečně zahltit informacemi, které buď zapomene, nebo poplete. Vyjádření pana doktora je vždy stručné, jasné a srozumitelné. Problémy nebagatelizuje ani není dramatický, v případě podezření na nějaký problém mi vždy vydal žádanku k jinému specialistovi. Rozhodně nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měl.

Jan Kozinski

Pana doktora doporučuji !!! Nikdy nic nepodcení , pokaždé nechá provést všechna vyšetřeni potřebná k úspěšné léčbě . Jednoznačně doporučuji jako lékaře i jako člověka !!!!!

Pan doktor není povídací typ, je až nepříjemný, když se na něco ptáte, což považuji za velkou nevýhodu. Zarazilo mne, že přestože jsem kardiak a je nutné mne nasadit při jakémkoliv podezření na zánětlivé onemocnění ATB, pak doktor mne odkázal na ORL, které mám DRUHÝ DEN navštivit a napsal mi kapky, které slouží na migérny a menstuační bolesti (podezření na zánět dutin). Tento přístup je pro mne zcela nepřijatelný a nehumánní. Podotýkám, že jsem pana doktora navštívila, jelikož moje ošetřující lékařka měla změnu ordinačních hodin a můj stav se zhoršil. Po dvou silných paralenech se mne udělalo mírně lépe, a to v době, kdy jsem byla v čekárně. Nic to ale nemění na tom, že pan doktor mě léčit nechtěl a ani se o to nesnažil, poněvadž není můj ošetřující lékař. Tak co by si kazil množství léčiv, které může předepsat.... Už bych tam nešla, nepomohl mi, jen oddálil problém a to, co předepsal, bylo asi pro slepé, kteří neumějí číst příbalové letáky.

K panu doktorovi chodim zhruba rok. Na prvni dojem se muze zdat neprijemny ci odmereny (pokud si chodite do ordinace popovidat, neni to lekar pro vas), ale po chvili zjistite, ze se jedna o velmi usporne a efektivni jednani - i kdyz prijdete do plne cekarny, cekani neni nikterak dlouhe. Nikdy nic nepodcenil a pokazde nechal provest vsechna vysetreni potrebna k uspesne lecbe. Za sebe jednoznacne doporucuji.