Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
4 názory

J
Ověřeny pacient
Umístění: Městská Poliklinika Praha

K panu doktorovi, coby ošetřujícímu lékaři chodím rád. S názory ostatních se z části musím ztotožnit - pan doktor nemluví více, než je třeba. Což skutečně někdy může působit trochu nepříjemně, na druhou stranu to jako pacient oceňuji. Podle mě je zbytečné, neřku-li kontraproduktivní pacienta zbytečně zahltit informacemi, které buď zapomene, nebo poplete. Vyjádření pana doktora je vždy stručné, jasné a srozumitelné. Problémy nebagatelizuje ani není dramatický, v případě podezření na nějaký problém mi vždy vydal žádanku k jinému specialistovi. Rozhodně nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měl.

Jan Kozinski


Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji !!! Nikdy nic nepodcení , pokaždé nechá provést všechna vyšetřeni potřebná k úspěšné léčbě . Jednoznačně doporučuji jako lékaře i jako člověka !!!!!


M
Ověřeny pacient

Pan doktor není povídací typ, je až nepříjemný, když se na něco ptáte, což považuji za velkou nevýhodu. Zarazilo mne, že přestože jsem kardiak a je nutné mne nasadit při jakémkoliv podezření na zánětlivé onemocnění ATB, pak doktor mne odkázal na ORL, které mám DRUHÝ DEN navštivit a napsal mi kapky, které slouží na migérny a menstuační bolesti (podezření na zánět dutin). Tento přístup je pro mne zcela nepřijatelný a nehumánní. Podotýkám, že jsem pana doktora navštívila, jelikož moje ošetřující lékařka měla změnu ordinačních hodin a můj stav se zhoršil. Po dvou silných paralenech se mne udělalo mírně lépe, a to v době, kdy jsem byla v čekárně. Nic to ale nemění na tom, že pan doktor mě léčit nechtěl a ani se o to nesnažil, poněvadž není můj ošetřující lékař. Tak co by si kazil množství léčiv, které může předepsat.... Už bych tam nešla, nepomohl mi, jen oddálil problém a to, co předepsal, bylo asi pro slepé, kteří neumějí číst příbalové letáky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim zhruba rok. Na prvni dojem se muze zdat neprijemny ci odmereny (pokud si chodite do ordinace popovidat, neni to lekar pro vas), ale po chvili zjistite, ze se jedna o velmi usporne a efektivni jednani - i kdyz prijdete do plne cekarny, cekani neni nikterak dlouhe. Nikdy nic nepodcenil a pokazde nechal provest vsechna vysetreni potrebna k uspesne lecbe. Za sebe jednoznacne doporucuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti