Medicina plus
Zenklova 39/1545, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Problémem pana doktora z mého pohledu je, že ho moc pacient a jeho stav nezajímá.
Vyšetření proběhlo přesně na čas, sestra byla normální, ale pan doktor si jen opsal léky, zprávu z nemocnice dále ani nepřečetl a tak se není divu, že mi vyšetřil druhou ledvinu a šup máte to v pořádku...
Po mém upozornění, že se jednalo o druhou ledvinu vše proběhlo doslova v jedné vteřině (osobně mám o takovém vyšetření logickou pochybnost) a už mě vypoklonkoval ven (asi mu to bylo trapné, což chápu).
Na mé dotazy nebyl moc prostor. Jen jsem dostal žádanku na další vyšetření na prostatu (protože body se hodí), ale tu mi přímo nikdo nevnucoval.
Nechci panu doktorovi nijak křivdit, ale moje představa o vyšetření je jiná. Prostředí Polikliniky Olšanská je také dosti strohé a plné lidí s úzkými chodbami a dveřmi, protože to je primárně kancelářská budova.
Samotná ordinace je pak vybavena stroze, studeně a neosobně.

Arogantnějšího lékaře těžko najít. Vřele nedoporučuji.

Nesmírně citlivý a empatický odborník... pro chlapa citlivá, ožehavá a hlavně obávaná diagnóza je díky Dr. Syrovátkovi dostatečně a efektivně objasněna a také přijata. Moc děkuji za milý a vstřícný přístup!

NEDOPORUČUJI! Neempatický, zlý člověk. Přišla jsem tam těhotná (možná naivně tím spíš bych očekávala citlivý, nebo alespoň ohleduplný přístup). Namísto toho mi nepříjemná sestra odebrala bolestivě moč bez jakéhokoliv vysvětlení, upozornění co dělá, nebo třeba možnosti zajít si na toaletu a přinést vzorek. Pan “doktor” mi poté ve vteřině udělal ultrazvuk a s nepříjemným tónem akorát řekl “ledviny v pořádku, tady je to mimino….”. Doktor na mě navíc zvyšoval hlas, proč jsem vlastně přišla i přesto, že mě za ním poslala praktická doktorka kvůli velkému obsahu krve v moči a vysoké hodnotě CRP. Týden před tím mi totiž vyšli negativní výsledky rozboru moči. V tu dobu jsem ale dobírala antibiotika…Krev v moči a vysoké CRP asi pan “doktor” u těhotné ženy nevnímá jako problém!

Umístění: Medicina plus Jiný

K panu "doktorovi" Jsem se přihlásil poté co jsem dostal na dermavenerologii doporučenku na urologické vyšetření z důvodu pálení špičky penisu, nejdříve mi pan doktor zkontroloval moč i přesto že viděl jaké vyšetření mi již proběhly a už v ten den měl narážku na moje psychické zdraví, nějak jsem to neřešil , když jsem přišel pro výsledky kde nic nenašel tak mě objednal jen na test proudu moči po kterém mi konstatoval doporučení že si mám najít psychologa že jsem si problém vsugeroval , což je absurdní pitomost pana doktora absolutně nedoporučuji, nemá příjemné vystupování a většinu času jen mlčí a kouká do počítače, žádná chuť řešit problém.

Umístění: Medicina plus Jiný

Návštěva na urologii byla z dalších ze zkušeností našich zdravotnických zařízení, která jsou celkem v žalostném stavu co se týče personálu a přístupu k pacientům . Návštěva u pana doktora byla velice rychlá bez nějakého povídání i s vyšetřením. Informace bylo velice strohé a působilo to na mě asi takhle. Rychle vyšetřit a vypadnout, dost neprofesionální.
Nedoporučoval bych to zařízení.

Pan doktor mě víceméně odbyl s tím, že můj problém nic není. Když problém sám neodezněl a já doktora navštívil znovu, byl vyloženě naštvaný, že ho obtěžuji s další návštěvou. Poté jsem se obrátil na praktického lékaře, ten mi po základním vyšetření našel zánět, který se jinak mohl už měsíc léčit. Obvodní lékař tedy odvedl lepší práci, než specialista v oboru, obrázek si udělejte sami. A to nemluvím o neslušném a provokativním jednání, které by slabší povahy mohlo odradit od další návštěvy jakéhokoli lékaře.

Byl jsem objednán, přišel jsem na čas, byl jsem přijat na čas. Tím pozitivní dojem skončil. Z pana doktora je cítit velmi slabá orientace na pacienta. Pan Syrovátka je opravdu arogantní, jak se zde píše, byl se vším rychle vyřízen, žádné podrobnější vyšetření, nemám prý nic dělat a za měsíc na kontrolu. Kdyby nebylo potřeba nic dělat, tak by mě na urologii neposílali z nemocnice. Když jsem se doptával na to, co tedy konkrétně dělat, co používat, co ne, tak mi zopakoval, že naschledanou a že za měsíc mám přijít na kontrolu. Pak opět to samé znovu. Neplýtvejte Vaším časem, ani časem pana Syrovátka, bude nám pak všem lépe.

Při každé návštěvě je ohleduplný laskavý a citlivý. 2x se mi stalo, že jsem dorazila dříve, byla prázdná čekárna a nemusela jsem čekat, vzal mne bez prodlení a vždy mne vyslechne a poptá se na eventuální problémy, je muž lékař na svém místě.

C
Umístění: jiné místo

Mudr.Syrovátka je podle mého názoru absolutní odborník.I při nepříjemných vyšetřeních je ohleduplný a citlivý.Jelikož to není jediný urolog který mě vyšetřoval vím o čem mluvím.
Když už musíte na urologii,doporučuji Mudr.Syrovátka
M.Chyška sen.