Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Běžný termín

Chemický peeling • Od 1 200 Kč

Komplexní vyšetření pokožky • Od 550 Kč +9 Více

Laserové odstranění kožních výrustků • Od 800 Kč

Laserové ošetření křečových žil • 27 000 Kč

Lifting • Od 15 000 Kč

Více

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Washingtonova 17, Praha

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 1 200 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 550 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 800 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

27 000 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 15 000 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 5 000 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 4 500 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

5 000 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 4 500 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 3 500 Kč

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Od 550 Kč

Klinika Laser Esthetic

Zkušenosti

O mně

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť ...

Více


Specializace

  • korektivní dermatologie
  • laboratoř hematologická

Fotografie


Znalost jazyků

  • Angličtina,
  • Němčina,
  • Němčina,
  • Ruština,
  • Ruština

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Klinika Laser Esthetic laserové odstranění kožních výrustků

Dnes již podruhé na zákroku odstranění znamének laserem u paní doktorky, poprvé v roce 2019. Citlivý přístup, podrobné vysvětlení, doporučení domácího ošetření. Během bezbolestného zákroku milá, empatická.

V
Umístění: Klinika Laser Esthetic laserové odstranění kožních výrustků

Odstranění znamínek laserem na Klinice Laser Esthetic u paní doktorky Úlehlové bylo skvělé a pohodové. Bojím se všeho, zejména bolesti. Ale paní doktorka znamínka řádně vyšetřila, vše vysvětila. Lidský přístup. Rychlé a kvalitní ošetření. Mohu jen doporučit.

X
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, u paní doktorky jsem skončila hned po první návštěvě. Když vám doktor řekne "Chápete, nemůžete sem přijít a vybavit na mě všechny svoje problémy", ptám se, od čeho tedy tam je.
Návštěva probíhala 5 min. Na první problém se mi ještě podívala pečlivě, na další dva z dálky, na zbytek se ani nechtěla dívat. Prý při příští návštěvě.
Paní doktorka byla i celkové nepříjemná v komunikaci.
Pochválit můžu jen sestřičku. Jinak jdu hledat další ordinace pro příští návštěvu.


Ověřený profil
Umístění: jiné místo atopický ekzém, předepsat masti

Mám atopický ekzém od dětství, proto potřebuji k tomu masti, i s kortizonem i bez koritzonu proti suchosti. Lékařka hned začala mě vyptávat, proč změním lékaře, proč nemám dokumentaci od předchozího - to jsem bohužel neměla, ale to vyptávání hned způsobilo nepřátelskou atmosféru.

Řekla jsem ji co běžně používám, která mast způsobí mi nejlíp a co používám proti suchosti. Mám víc než 40 let zkušeností, a nejsem proti experimentů, ale tyhle ty osvědčené masti jsem chtěla pro jistotu mít.

Ona mi předepsala něco jiného, co vůbec není špatný jako pokus (100g asi stačí na 2 týdny - ani nenavrhovala kontrolu za 2 týdny...), ale odmítala předepsat tyhle ty které vím že fungují, naprosto vyhodila mě.

Prý proti suchosti nic víc nepotřebuji nebo můžu si koupit bez receptu - jenomže s receptem je to zadarmo, ale prý ona má nějaký rozpočet který nesmí přeskočit. Tomu nerozumím, jsem si myslela že to nahradí pojišťovna komu platím hodně.
Předchozí lékařka v Brně sama navrhovala že předepíše největší dávku, odtud znám že je to možné...

Po hádání se sestrou která zkusila tuto nepříjemnou situaci nějak vyřešit, nakonec lékařka aspoň dala mi recept na tuto nejdůležitější mast ale celá návštěva a neochotnost tam mi hodně naštvala.

Nedoporučuji.

Anebo možná jenom mě ona nechtěla jako pacienta mít a trochu schválně se chovala tak protivně? Protože ostatní tady mají opačnou zkušenost...


L
Ověřený profil
Umístění: Klinika Laser Esthetic kožní výplně, odstranění kožních výrůstků laserem

Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková


I
Ověřený profil
Umístění: Klinika Laser Esthetic léčba akné

Velmi příjemné vystupování. Velice šetrná, jemná a detailní v ošetření. Zájem o klienta a jeho problém, snaží se opravdu pomoci. Předepsala mi přípravky na akné, který mi opravdu fungují. Jsem velice spokojena. Paní doktorku mohu jen doporučit.


J
Ověřený profil

Nedávno jsem navštívila ordinaci paní doktorky, abych se objednala na vyšetření. Byla jsem vyšetřena i bez předchozího objednání. Spokojená jsem nejen s přístupem, léčbou, ale i evidentní erudicí a profesionalitou lékařky. Mohu srovnávat, není totiž první doktorkou oboru, kterou jsem navštívila. Vřele doporučuji. Jitka M.


1
Ověřený profil

Namyšlená rádoby doktorka,která se Vám snaží vnutit nejdražší přípravky.Když jdete na vypalování dusíkem,dávejte si pozor,kape ji to z vatičky na zdravou kůži.Na problém se suchou kůží musíte sami upozornit,během vyšetření si toho vůbec nevšimne.Absolutně bez zájmu o to někomu pomoct pokud z toho nevidí dost peněz. A ta sestřička je ještě víc namyšlená než doktorka,přitom nechápu proč,když ona už tím tuplem nic neumí.Absolutně nedoporučuji. Vhodné tak pro slepé a hloupé důchodce.


K
Ověřený profil

Mám poměrně hodně znamének, které se mi po letošním létě ještě "rozmnožily", mám strach, aby se ze znamének nestalo něco nebezpečného .......vzhledem k tomu, že jsem velice pracovně vytížený chtěl jsem rychlé a profesionální jednání. Trefa na Kliniku Laser Esthetic a paní doktorku bylo tedy opravdu to pravé, dle mých představ, luxusní prostředí, komunikace na úrovni a naprosto zkušená lékařka, s velkým smyslem pro humor což u zdravotníků cením, mi laserem odstranila 5 znamének, rychle a zcela bezbolestně! Velice rád všem doporučuji !!!! A paní doktorce, pokud čte zde tyto připomínky moc ještě jednou děkuji a pozdravuji, Karel Bezd.


V
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka provedla vyšetření znamének mé dceři, velmi srozumitelně jí vše vysvětlila a perfektně popsala způsob, kterým provede odstranění i co dalšího ji čeká. Bez čekání, v příjemném prostředí s odpovědí na každou otázku. Jsem velmi spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu