Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Komplexní vyšetření pokožky • od 550 kč +9 Více

Laserové odstranění kožních výrustků • od 800 kč

Laserové ošetření křečových žil • 27 000 Kč

Lifting • od 15 000 kč

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť pos...

• kožní alergie

od 3 500 kč

Vyšetření mateřských znamének

od 550 kč

Klinika Laser Esthetic

Umístění: jiné místo atopický ekzém, předepsat masti

Mám atopický ekzém od dětství, proto potřebuji k tomu masti, i s kortizonem i bez koritzonu proti suchosti. Lékařka hned začala mě vyptávat, proč změním lékaře, proč nemám dokumentaci od předchozího - to jsem bohužel neměla, ale to vyptávání hned způsobilo nepřátelskou atmosféru.

Řekla jsem ji co běžně používám, která mast způsobí mi nejlíp a co používám proti suchosti. Mám víc než 40 let zkušeností, a nejsem proti experimentů, ale tyhle ty osvědčené masti jsem chtěla pro jistotu mít.

Ona mi předepsala něco jiného, co vůbec není špatný jako pokus (100g asi stačí na 2 týdny - ani nenavrhovala kontrolu za 2 týdny...), ale odmítala předepsat tyhle ty které vím že fungují, naprosto vyhodila mě.

Prý proti suchosti nic víc nepotřebuji nebo můžu si koupit bez receptu - jenomže s receptem je to zadarmo, ale prý ona má nějaký rozpočet který nesmí přeskočit. Tomu nerozumím, jsem si myslela že to nahradí pojišťovna komu platím hodně.
Předchozí lékařka v Brně sama navrhovala že předepíše největší dávku, odtud znám že je to možné...

Po hádání se sestrou která zkusila tuto nepříjemnou situaci nějak vyřešit, nakonec lékařka aspoň dala mi recept na tuto nejdůležitější mast ale celá návštěva a neochotnost tam mi hodně naštvala.

Nedoporučuji.

Anebo možná jenom mě ona nechtěla jako pacienta mít a trochu schválně se chovala tak protivně? Protože ostatní tady mají opačnou zkušenost...

Umístění: Klinika Laser Esthetic kožní výplně, odstranění kožních výrůstků laserem

Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková

Umístění: Klinika Laser Esthetic léčba akné

Velmi příjemné vystupování. Velice šetrná, jemná a detailní v ošetření. Zájem o klienta a jeho problém, snaží se opravdu pomoci. Předepsala mi přípravky na akné, který mi opravdu fungují. Jsem velice spokojena. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Nedávno jsem navštívila ordinaci paní doktorky, abych se objednala na vyšetření. Byla jsem vyšetřena i bez předchozího objednání. Spokojená jsem nejen s přístupem, léčbou, ale i evidentní erudicí a profesionalitou lékařky. Mohu srovnávat, není totiž první doktorkou oboru, kterou jsem navštívila. Vřele doporučuji. Jitka M.

Namyšlená rádoby doktorka,která se Vám snaží vnutit nejdražší přípravky.Když jdete na vypalování dusíkem,dávejte si pozor,kape ji to z vatičky na zdravou kůži.Na problém se suchou kůží musíte sami upozornit,během vyšetření si toho vůbec nevšimne.Absolutně bez zájmu o to někomu pomoct pokud z toho nevidí dost peněz. A ta sestřička je ještě víc namyšlená než doktorka,přitom nechápu proč,když ona už tím tuplem nic neumí.Absolutně nedoporučuji. Vhodné tak pro slepé a hloupé důchodce.

Mám poměrně hodně znamének, které se mi po letošním létě ještě "rozmnožily", mám strach, aby se ze znamének nestalo něco nebezpečného .......vzhledem k tomu, že jsem velice pracovně vytížený chtěl jsem rychlé a profesionální jednání. Trefa na Kliniku Laser Esthetic a paní doktorku bylo tedy opravdu to pravé, dle mých představ, luxusní prostředí, komunikace na úrovni a naprosto zkušená lékařka, s velkým smyslem pro humor což u zdravotníků cením, mi laserem odstranila 5 znamének, rychle a zcela bezbolestně! Velice rád všem doporučuji !!!! A paní doktorce, pokud čte zde tyto připomínky moc ještě jednou děkuji a pozdravuji, Karel Bezd.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka provedla vyšetření znamének mé dceři, velmi srozumitelně jí vše vysvětlila a perfektně popsala způsob, kterým provede odstranění i co dalšího ji čeká. Bez čekání, v příjemném prostředí s odpovědí na každou otázku. Jsem velmi spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prostředí, v kterém jsem se ocitla bylo velmi příjemné a přátelské, paní doktorka byla velmi vstřícná a pomohla mi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, zároveň skvělá odbornice. Všem velmi doporučuji!!! Prohlédne, popovídá si, je přístupná a dotazy zodpoví způsobem, který člověk pochopí:)

Paní doktorka provedla perfekní vyšetření mých znamének, některé laserem hned odstranila a některé doporučila k chirurgickému odstranění a histol.vyš. a to mi provedl plastický chirurg také v Laser Esthetic. Velká spokojenost, vše pod jednou střechou, jsem velmi pracovně vytížena a opravdu cením perfektní práci a organizaci, bez dlouhých čekání!

MUDr. Ivana Úlehlová

Dobrý den, Vaše spokojenost z výsledku zákroku nás opravdu velmi těší!
Děkujeme.
Za vedení Kliniky Laser Esthetic, Jitka Cíchová