Praktický lékař - gynekolog
Hostinského 1536, Praha

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Velice vlídný a pečlivý přístup, paní doktorka vše v klidu vysvětlila, nikam nespěchala a nic nezanedbala. Je vidět, že svou práci dělá ráda, a že je skutečný profesionál. To samé sestřička.

Pani doktorka je prijemna.mila,vsechno vam zekne co a jak u vas,a jaky problem mate.Sestricka taki moc mila pani,a vzdicki zveda telefon.

Nejsem spokojena a sem líná - bohužel pro mne. Žádný problém paní doktorka není schopna vyřešit sama, I pro prkotinu mne hnala do Motola kde pan doktor jen kroutil hlavou. Dceru zbytečně ládovala hormony. Při mém dotazu jestli by to nešlo řešit antikoncepcí (dceři bylo 15) se na mne utrhla ať rovnou řeknu, že má dcera sexuálního partnera, podepíšu papír o vyžádání antikoncepce z tohoto důvodu a klidně jí předepíše, protože antikoncepce je až od 16. Dceru jsem převedla a léčba u nové paní doktorky byla antikoncepce. Díky léčbě paní doktorky Streiblové dcera nabrala kila navíc a dostala se do psychických problémů. Mě neustále pouze vnucuje nateklé nohy (nemám je nateklé, ale prostě jsou jaké jsou. Za těch 15let už by si mohla pamatovat) Naštěstí potřebuji jen recept na antikoncepci. Je pravda, že zbytečné zvaní na cytologii každého půl roku sem si zažila. Proč ne, když jedna se platí přímo paní doktorce. Když se na cytologii opravdu objevil problém nezavolali. Jak již bylo napsáno v několika příspěvcích dovolat se k nim nedalo. Jediné pozitivum poslední doby - paní doktorka má novou sestřičku, která je příjemná a i telefony zvedá

Paní doktorku tedy opravdu nedoporučuji. Každá prohlídka vcelku v pořádku, paní doktorka pečlivá, to ano, ale jen do té doby než vám něco začne být. Řeší vše antibiotiky, neudělá vám ultrazvuk...Naposledy mi nasadila antibiotika a až za týden mě objednala na ultrazvuk, mezitím jsem skončila s velikými bolestmi v nemocnici. Když do ordinace voláte, že máte obtíže a potřebujete na kontrolu co nejdřív, ani vás hned ten den nevezme, takže opravdu nedoporučuji, přecházím k jinému lékaři a o zastaralé a nevybavené ordinaci už nemluvím.

Já jsem teda začala chodit k paní doktorce v prosinci 2011 a musím říct, že teda měla ke mě hezký přístup, vše mi vysvětlila a ochotně semnou pořešila moje problémy. Sestřička je velmi milá a příjemná, V čekárně jsem nečekala vůbec dlouho. Dokonce tady píšete , že nemají ultrazvuk, tak už ho mají. Dokonce mě ultrazvuk dělala. Já jsem přešla od mé hrozné paní doktorky a jsem ráda, že chodím sem, protože právě moje bývalá pí.doktorka byla katastrofa. Takže hodnotím kladně.

zajímalo by mne kam chodí ty ženy co dávají kladné hodnocení :-( já jsem tedy tak nespokojena, že uvažuji o nahlášení na lékařskou komoru. ačkoliv z Motola paní doktorce napsali ve zprávě, že mám podle utz vyšší těhu, a má mě hlídat dle toho, nedbala jejich rad a první pro mě nejdůležitější skrýning jsme propásli protože paní doktorka pořád povídala dost času, nebýt mé genetičky propásla bych i odběr plodové vody.A to nepočítám, že sdělení o tom, že máme syndrom mizejícího dvojčete mi doktorka podala jak hranolky s tatarkou. Ono je to přece naprosto běžné !!!!! v papírech mám napsáno vysoce rizikové těhotenství a když tam jdu s krvácením, sestra mě nechá 2 hodiny čekat protože přece nejsem objednaná ( no, ony ty ženy co jim bylo kolem 50ti let měli určitě větší problém než já) ...............od 15.12 se snažím dovolat abych se objednala na poradnu, ale telefon je tam asi je aby nechyběl . No co dodat, snad jen toto : Pokud máte možnost, najděte si jiného doktora, tohle opravdu není to pravé ořechové :-( na co se nezeptáte to nevíte, asi jako na sociálce že .......

K paní doktorce již chodím asi 20 let - opravdu dlouhá doba. S ošetřením jsem vcelku spokojená, nemám pocit, že by cokoli zanedbala. Vyšetření je vždy důkladné, případné problémy se mnou podrobně prodiskutuje, cokoli se jí nezdá, objedná mě na podrobnější vyšetření do nemocnice. Jen ten ultrazvuk opravdu chybí - v dnešní době měl být u dobrého gynekologa samozřejmostí.
Chování sestry nehodnotím, na kvalitu vyšetření nemá vliv; ostatně poslední dobou tam bývá docela příjemná sestřička. Dovolám se tam většinou celkem snadno a co se týká dovolených a volna, tak se přizpůsobím. Vyhovuje mi, že tam nikdy nečekám příliš dlouho. Hlavní minus: absence ultrazvuku.Jinak spokojenost.

Nechápu, kam chodí ty pacientky, které zde píší, kladné hodnocení. Nikdy jsem u ní nebyla spokoje. Sestra tam byla vždy velmi nepříjemná. Pokud jsem si přišla pro recept na antikoncepci, bez toho, že jsem si tam předem zavolala, tak mě div neseřvala..
Po každé, když jsem byla k pí. dr. objednána na určitou hodinu, čekala jsem stejně a kolikrát třeba přes hodinu, což se v poslední době zlepšilo. Přičítám to ale tomu, že od dr. odešly pacientky a nedivím se jim. Paní dr. totiž na místo, aby do práce chodila tak, aby stihla ordinační hodiny, si klidně přišla o půl hodiny později.
A moje nejčerstvější zkušenost je ta, že jsem si šla pro recept na antikoncepci. Předem jsem tam volala, ale bohužel se nedovolala. Tak jsem se tam vydala, protože mi prášky už došly a já potřebavala začít jíst nové platíčko. (mám to přes celou Prahu, protože jsem se přestěhovala) Na dveřích ordinace bylo rukou načmáráno, že v pondělí a úterý se neordinuje z důvodu rekonstrukce. Nevím co tam opět rekonstruují. Dobrá teda. Do ordinace jsem opět volala další týden. Nedovolala jsem se. Fajn, pojedu tam tedy. Jaké bylo moje překvapení, když na dveřích byla opět načmáraná cedulka, že mají dalších 14 dní dovolenou. Ani v jednom případě neměla pí. dr. určený zástup. Pouze akutní případy mají jet do Motola. A protože jsem prášky měla začít jíst od soboty, rozhodla jsem se, že půjdu poprosit lékárnici, jestli by mi nemhla dát prášky, s tím, že jí recept přinesu až tam doktorka bude. Naštěstí paní lékarnice byla tak hodná, že mi jedno platíčko vydala oproti záloze a až doktorce skončí dovolená, přinesu jí recept...Fajn. Po ukončení její dovolené tam opět volám. Nic. Opět tam jedu. Na dveřích opět cedulka, že z důvodu akutního onemocnění se neordinuje..............................
Má cenu tam chodit?
Nemá. Hledám si nového lékaře! Ani s jejími léčebnými postupy a vyštřeními nejsem spokojená.

Myslím si, že paní doktorka je snad nejhorší gynekolog v Praze. Chodila jsem k n asi 5 let. Paní dr. má snad dovolenou 10x do roka bez náhrady. nemá vůbec ultrazvuk a posílá Vás až do nemocnice na Homolce, kde mají s UZV také problémy. Na Homolku si totiž musíte den předem zavolat, jestli se vůbec uráčí tam poslat nějakého doktora.P0islední kapkou bylo to, že když jsem byla na posledním stěru a pak jsem tam volala, tak mi ani nařekly, že mi něco našly. Zjistila jsem to až po té, co jsem si zažádala o kartu, že přejdu k jinému doktorovi.

U paní doktorky jsem byla jednou, po té zkušenosti jsem se ihned zaregistrovala jinde. Přišla jsem tam s akutním problémem, prohlídka proběhla velice rychle a když jsem se zeptala, zda mám obavy oprávněně, bylo mi řečeno, že musí počkat na výsledky (což by bylo pochopitelné, kdyby se nejednalo o kosmetický a na první pohled viditelný problém). Když jsem se zeptala, jak to podle ní vypadá a zda mám mít obavy, začala se tvářit jako bych byla úplný pitomec (už tak návštěva gynekologa sama o sobě není úplně příjemná záležitost). Nicméně nová paní doktorka se podívala a rovnou mi řekla, o co se jedná a že je to vidět na první pohled. Za další je jak z ordinace, tak od sestry do čekárny (kam se sestra ani neobtěžovala zavřít dveře) slyšet téměř každé slovo a nemají ani ultrazvuk, což je podle mého názoru v dnešní době základ. Proto bohužel musím říct, že tuto doktorku nedoporučuji.