Ordinace dětské neurologie
Sokolovská 810/304, Praha 9, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace dětské neurologie Jiný

Syna lečí jenom podle toho co vidi na EEG. EEG je podle slov doktorky furt stejný i když u jednoho celou dobu brečí a u dalšího zase ne, ale výsledek je prý stejný. Neumí se chovat ani k dětem a ani k rodičům. Je nepříjemná. Nic nevysvětlí a ani se pomalu nemůžete ani na nic zeptat. Podává léky dítěti u kterého nemá potvrzenou diagnózu. Když poprosíte aby se diagnóza co stanovila důkladně prošetřila, řekne Vám, že je to zbytečný, že podle EEG léky potřebuje. Ano podle EEG které je furt stejné a nemění se ať je dítě v klidu nebo celý vyšetření probrečí. Ve finále mě seřvala v ordinaci před synem, že se mi nedá věřit a ať si najdeme jiného doktora. Paní doktorka by podle mého názoru vůbec neměla pracovat s dětmi. Neumí to s nimi a ani děti jí nevěří. Možná by vůbec neměla dělat doktorku se svým přístupem. Pokud přemýšlíte nad touto paní doktorkou tak radši si hledejte někde jinde jestli nechcete aby vaše dítě mělo nálepku na čele s diagnózou kterou pravděpodobně ani nemá.

Umístění: Ordinace dětské neurologie Jiný

U paní doktorky jsem byla se synem v srpnu 2022. Proběhlo EEK, sestřička moc fajn. Pak asi 4 minuty v ordinaci. Paní doktorka synovi řekla, ať nedělá kraviny a konstatovala, že je jasně hyperaktivní a má ADHD. Asi proto, že si zouval boty, jak chtěla, ale pak ho zaujalo autíčko a sáhl pro něj. Na můj dotaz, zda tedy máme ještě navštívit psychiatra, jelikož jen psychiatr nebo klinický psycholog smí diagnostikova ADHD, řekla, že ne, že jen pokud chceme léky, že to je jasné. Pak jsme čekali na zprávu venku v čekárně, a tam jsem si ji musela i přečíst. Na moje dotazy už nebyl prostor. Zpráva velmi vágní. Takže dotazy po e-mailu. Ale protože trvám na tom, že syn není hyperaktivní, tak byl vyšetřen u psychiatra a prošel i diagnostikou.A nemá ADHD, ale Aspergerův syndrom a ADD. Vskutku neuvěřitelné.Když bych nebyla zajímající se rodič, tak dítě žije s úplně špatnou diagnózou a nikdo netuší, proč se chová zvláštně. Lékařku nedoporučuji, raději si vyčkejte na vyšetření u skutečného odborníka.

Umístění: Ordinace dětské neurologie

Na sestřičku nemohu napsat nic negativního, ta je úžasná. Bohužel o paní doktorce se to říct nedá. Je arogantní a náladová. Léčí pouze nálezy na EEG. Pokud máte záchvaty a čisté EEG, tak jste pro ni minimálně simulanti. A to i přes fakt, že vaše příznaky jasně ukazují na typ vzácnější epilepsie, o kterém očividně lékařka bohužel nemá povědomí. Jediné, co u ní najdete je prakticky žádný zájem o pacienta. Na záchvatový deník, který pečlivě sepisujete, se vůbec nepodívá a do zpráv píše převážně věci, které nejsou pravda nebo tam chybí většina vámi řečených informací. To, že moje dítě za rok, co k ní chodíme, neurologicky vyšetřila jenom jednou při první návštěvě a od té doby kopíruje nález do zprávy, snad ani nechci zmiňovat. Summa summarum, každou návštěvu udělala EEG, za hodinu a půl řekla, že je čisté, ve zprávě úplně vynechala vámi řečené příznaky při záchvatu, jak se jí hodilo, napsala recept a poslala vás domů. To celé netrvalo ani deset minut.

Umístění: Ordinace dětské neurologie

Velmi milá, pečlivá paní doktorka, ochotná poradit i pomoct. Není se čemu divit, že má plnou čekárnu. K dětem se chová moc hezky, dcera neměla vůbec strach. Mohu jen doporučit.

Jedním slovem perfektní.Dlouho jsem hledala neurologa,který by byl profík po všech stánkách.Dokonce je skvělá i sestřičk, a to se tedy vidí málokdy.Všem rodičům vřele doporučuji.

Velice příjemná, zkušená a profesionální paní doktorka i sestra. Doporučuji!!

Paní doktorka je velmi příjemná,totéž platí i o sestřičce.Chodím k ní se synem 3 roky a mohu jen chválit a doporučit.

Již 14 let má paní doktorka v péči mou dceru a ani jednou nebyl sebemenší problém. Vysoce profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

naprosta spokojnost!!!!!!!! vrelo odporucam

Velmi dobrá paní doktorka, naprostá spokojenost. Chodíme k ní s ročním chlapečkem asi od jeho půl roku, nejsme žádný těžký případ, jen u něj převažovalo preferování jedné strany těla. Nehnala nás zbytečně na žádnou rehabilitaci, poradila, co s ním cvičit a jak ho stimulovat. V současnosti začíná chodit, po špičkách jako baleťák, opět doporučila, jak ho přimět aby chodil po celých chodidlech, funguje to. Je vstřícná a sympatická, doporučujeme.