Ivana Richterová, neurolog Praha

MUDr. Ivana Richterová

Neurolog Více

Alžírská 1/647, Praha
Ordinace dětské neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: Ordinace dětské neurologie

Na sestřičku nemohu napsat nic negativního, ta je úžasná. Bohužel o paní doktorce se to říct nedá. Je arogantní a náladová. Léčí pouze nálezy na EEG. Pokud máte záchvaty a čisté EEG, tak jste pro ni minimálně simulanti. A to i přes fakt, že vaše příznaky jasně ukazují na typ vzácnější epilepsie, o kterém očividně lékařka bohužel nemá povědomí. Jediné, co u ní najdete je prakticky žádný zájem o pacienta. Na záchvatový deník, který pečlivě sepisujete, se vůbec nepodívá a do zpráv píše převážně věci, které nejsou pravda nebo tam chybí většina vámi řečených informací. To, že moje dítě za rok, co k ní chodíme, neurologicky vyšetřila jenom jednou při první návštěvě a od té doby kopíruje nález do zprávy, snad ani nechci zmiňovat. Summa summarum, každou návštěvu udělala EEG, za hodinu a půl řekla, že je čisté, ve zprávě úplně vynechala vámi řečené příznaky při záchvatu, jak se jí hodilo, napsala recept a poslala vás domů. To celé netrvalo ani deset minut.

Umístění: Ordinace dětské neurologie

Velmi milá, pečlivá paní doktorka, ochotná poradit i pomoct. Není se čemu divit, že má plnou čekárnu. K dětem se chová moc hezky, dcera neměla vůbec strach. Mohu jen doporučit.

Jedním slovem perfektní.Dlouho jsem hledala neurologa,který by byl profík po všech stánkách.Dokonce je skvělá i sestřičk, a to se tedy vidí málokdy.Všem rodičům vřele doporučuji.

O

Velice příjemná, zkušená a profesionální paní doktorka i sestra. Doporučuji!!

Paní doktorka je velmi příjemná,totéž platí i o sestřičce.Chodím k ní se synem 3 roky a mohu jen chválit a doporučit.

Již 14 let má paní doktorka v péči mou dceru a ani jednou nebyl sebemenší problém. Vysoce profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

naprosta spokojnost!!!!!!!! vrelo odporucam

Velmi dobrá paní doktorka, naprostá spokojenost. Chodíme k ní s ročním chlapečkem asi od jeho půl roku, nejsme žádný těžký případ, jen u něj převažovalo preferování jedné strany těla. Nehnala nás zbytečně na žádnou rehabilitaci, poradila, co s ním cvičit a jak ho stimulovat. V současnosti začíná chodit, po špičkách jako baleťák, opět doporučila, jak ho přimět aby chodil po celých chodidlech, funguje to. Je vstřícná a sympatická, doporučujeme.

Byl jsem mile překvapen ochotou a profesionalitou jak paní doktorky tak sestřičky. Mohu vřele doporučit.

Trpělivá, profesionální. Doporučuji