Adresy

• Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Mladoboleslavská 514
    190 17 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Paní doktorka je odbornice, poradí, vysvětlí.
    Má rozumný přístup k očkování, perfektní organizaci času a tudíž pouze ojedinělé čekání v čekárně.
    Naprostá spokojenost.

• M

Pristehovali jsme se pred par mesici do Kbel a protoze dle recenzi a maminek ve Kbelich neni kvalitni pediatr, rozhodli jsme se pro pani doktorku Randovou a rozhodne nelituji. Jiz jsme ji se synem (necele 2 roky) navstivili 2x a pokazde jsem byla velmi spokojena - jak s jejim pristupem k synovi, tak i ke mne a jeji zejmena jeji odbornosti a peclivosti. Za nas rozhodne doporucuji a moc dekujeme za jeji peci. M. K.

• R

Výše zmíněné doslova platí. Paní doktorky si rovněž velmi vážím. Také proto, že ke každé diagnoze přistupuje velmi rozumně a v souvislostech. Zhodnotí příznaky nemoci střízlivě, nedělá paniku. Rodiče uklidní a doporučí přiměřenou léčbu. Nikdy jsem si u ní nepřipadala přihlouple či nedostatečně.
    Nikdy mi nenabídla antibiotika, což velmi oceňuji. A zbytečně se nevykecává.

• G

Dobrá paní doktorka, má ráda děti, umí s nimi komunikovat, i sestřička je moc příjemná.
    Moc jsem vděčná za to, že hned druhý den po odchodu z porodnice jsme mohli přijet a ukázala nám veškerou péči, co je potřeba vědět - jak miminko zvednout, jak položit, jak koupat apod. Tehdy to bylo pro nás hodně důležité.
    Poradila i s kojením, zhodnotila, zda se přisává dobře, uklidnila, že se to vše upraví a bude fajn.
    A taky oceňuji, že pomalý růst váhy miminka neřešila a naopak podpořila, a nenabízela ho hned začít dokrmovat UM.
    Jedině, co mi trochu vadí, je postoj k příkrmům - chce je zavádět hned od 4. měsíce a hned zeleninu, kaše a dokonce i maso. Já jsem zavedla až později a maso až v 7 měsíců - i tak mohlo být později.
    Ale je to věc každého, nemůže jeji názor sedět každému, nědo by rád přikrmoval co nejdřív.
    Takže celkově je moc dobrá, opravdu doporučuji!
    Jo, a důležitá věc - ordinační hodiny má rozdělené na zdravé děti, tj. planované poradny, a na nemocné děti. Toto strašně oceňuji, protože bych rneráda vystavovala miminko riziku nakazení se v čekárně od kašlajícího dítěte. Dokonce jednou přišel chlap s dcerou, ta kašlala o 106 a to byla zrovna doba pro zdravé děti. Byla jsem toho nervozní... A sestřička se jic všimla a poslala čekat mimo čekárnu, aby nenakazili zdravé děcka. Super!

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní