Ordinace stomatologa
Chudčická 5, Brno

No nevím, kdo psal předchozí příspěvky, ale já mám teda s touto lékařkou jen špatné zkušenosti. Co se týče odvedené práce, no já nejsem zubař, ale spokojená jsem nikdy nebyla. Nejhorší byl ale její přístup k dětem. POSADÍ 5-LETÉ DÍTĚ NA KŘESLO A PROTIVNĚ MU OZNÁMÍ, ŽE BUDE VRTAT A PAK SE JEŠTĚ ROZČILUJE A DIVÍ, ŽE DÍTĚ NECHCE OTEVŘÍT PUSU. A POSLEDNÍ TEČKOU BYLO, ŽE NA ODCHODU DCERU OSOČILA, ŽE SI ZA TO MŮŽE SAMA, PROTOŽE SI NEČISTILA ZUBY. PŘITOM KAZ MĚLA CHUDĚRKA POD PLOMBOU. Tam si ho asi jen tak nevyčistí. Jak říkám, nejsem zubařka, ale pokud se udělá kaz pod plombou, tak je to podle mě vina předchozího špatného ošetření a ne chudáka dítěte, což musela paní zubařka dobře vědět. K téhleté už nikdy!!!!

Chodila jsem s dcerami k paní doktorce Plankové ještě do Aldenty v Brně a byla to první zubařka, ke které se obě moje dcery (tehdy 5 a 10let) vyloženě těšily na další návštěvu a já byla nesmírně vděčná za její trpělivost, příjemné vystupování a především za její profesionalitu a skvěle odvednou práci.Její odchod do Uherského Hradiště mladší dcera obrečela . Letos v roce 2010 jsme se s paní dotorkou setkaly opět po nějaké době (při jejím zástupu v Blackdentu) a jsem za to opravdu vděčná. Naučila moje dcery nebát se zubařů a k zubaři se těšit! Vřele doporučuji všem !!! Radka Š.

Perfektní

RÁD NA VÁS VZPOMÍNÁM.. ROMAN HANZL

mila trpeliva, sympaticka, sikovna

S paní doktorkou Plankovou jsem se poprvé setkal v lednu 2007 v Brně, Dostal jsem se k ní kvůli špatným hygienickým návykům i nepříjemným zkušenostem s předchozími zubaři (ke kterým jsem raději nechodil) se zuby v katastrofickém stavu a to ve svých 20ti letech! Kromě většiny stoliček prolezlých kazem jsem měl horní levou pětku kazem prolezlou téměž až ke dřeni čelisti (a to s otevřenou dírou v zubu, do kterého mě neustále lezlo jídlo). Kromě bolesti s tímto zubem mě hrozila i otrava krve (což jsem do té doby nevěděl) a moje původní doktorka by vše vyřešila zaplombováním standartní plombou (již napotřetí!). Díky Bohu jsem se však dostal do rukou paní doktorky Plankové!
Ačkoliv léčba trvala několik měsíců vše jsme nakonec dostali moderními metodami do velmi dobrého stavu a můj úsměv dnes vypadá velice pěkně (ačkoliv jsme v něm museli spoustu zoubků spravit :). Pokud se nebojíte změny k lepšímu, určitě paní doktorku mohu doporučit! Kromě profesionální péče mohu ocenit i vynikající a příjemný přístup. Vděčný pacient Jakub N.

S paní doktorou i s celým Laserdentem jsem velice spokojená, ochotný přástup a hlavně bezbolestné ošetření, žádné "to se dá vydržet" jako u jiných lékařů. Mají i krátké objednací doby a paní doktorka vše ochotně vysvětlí.

S Centrem Laserdent jsem maximálně spokojená. Velmi mne potěšila krátká objednací doba a ochotný přístup personálu. Také chválím moderní přístupy k léčení zubního kazu, zejména Healozone, opravdu bezbolestný způsob odstranění kazu. Paní doktorka je příjemná, vše mi vysvětlila a poradila.

Také všem doporučuji návštěvu dentální hygienistky, její péče mi pomohla se takřka okamžitě zbavit zánětů dásní (žádné pasty ani ústní vody mi do té doby nepomohly). Takže jsem opravdu moc ráda, že jsem zvolila právě Laserdent a už bych neměnila ...

Á

Paní doktorku znám ještě z jejího brněnského působiště. Je příjemná, ohleduplná, všechno pěkně vysvětlí. Dala mi dohromady zuby poničené "péčí" předchozí zubařky.

Velmi mila a sikovna pani doktorka. Dobre vrta a pritom ma pekny usmev. Jako jedina dokazala, ze se k zubari tesim :)