Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 2, Praha
Oční klinika, VFN Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika, VFN Praha Jiný

Jel jsem na pohotovost jiz po x te. Tentokrat podezreni na sponu v oknu. Pani doktorka me servala at vypadnu, ze to nic neni ve stylu co tam vubec lezu. Horsi jednani jsem nezazil. Jak muze pacient vedet, zda neco s okem ma ci nema, pokud citi neprijemny pocit a par hodin pred tim pracoval s pilou? Jindy navsteva probihala v naporostem poradku ale tato pani doktorka? Nemela svuj den nebo ji chybi empatie.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika, VFN Praha Pohotovost

Paní doktorka bude určitě ve svém oboru kovaná, ale zřejmě jsem narazil na její špatný den. Byla nepříjemná a jízlivá, skákala mi do řeči. Říkala, že už ten den pracuje šest hodin, takže nemá náladu na nějaké řeči. Aniž bych cokoliv řekl či naznačil, myslela si, že se chci "nasáčkovat" na jejich oddělení, abych se stal jejich řadovým pacientem, ale já k nim přišel jen na doporučení na pohotovost s akutem. Byly kolem mě názory, co bych chtěl na pohotovosti, že je prý normální, že se tam personál nechová zrovna vybíravě. :-) Nevím, na pohotovost normálně nechodím. Ke cti paní doktorky musím říci, že v závěru "ubrala" a pečlivě mi vysvětlila, jak se mám o oko starat. Děkuji.

Ověřeny pacient

Paní doktorka byla velice milá. Dostal jsem od ní vizitku, abych ji v případě potíží zavolal. Vrchol arogance ale byla sestřička Fišerová, která po mé žádosti o objednání procedila: "To řešíte pozdě" a poté mi položila telefon. Bohužel jsem se v českém zdravotnictví setkal z mnoha pozůstatky dob minulých, ale toto byl vrchol!

Ověřeny pacient

milá, něco o svém oboru ví

P

:)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti