Oční klinika, VFN Praha
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční klinika, VFN Praha Jiný

Jel jsem na pohotovost jiz po x te. Tentokrat podezreni na sponu v oknu. Pani doktorka me servala at vypadnu, ze to nic neni ve stylu co tam vubec lezu. Horsi jednani jsem nezazil. Jak muze pacient vedet, zda neco s okem ma ci nema, pokud citi neprijemny pocit a par hodin pred tim pracoval s pilou? Jindy navsteva probihala v naporostem poradku ale tato pani doktorka? Nemela svuj den nebo ji chybi empatie.

Umístění: Oční klinika, VFN Praha Pohotovost

Paní doktorka bude určitě ve svém oboru kovaná, ale zřejmě jsem narazil na její špatný den. Byla nepříjemná a jízlivá, skákala mi do řeči. Říkala, že už ten den pracuje šest hodin, takže nemá náladu na nějaké řeči. Aniž bych cokoliv řekl či naznačil, myslela si, že se chci "nasáčkovat" na jejich oddělení, abych se stal jejich řadovým pacientem, ale já k nim přišel jen na doporučení na pohotovost s akutem. Byly kolem mě názory, co bych chtěl na pohotovosti, že je prý normální, že se tam personál nechová zrovna vybíravě. :-) Nevím, na pohotovost normálně nechodím. Ke cti paní doktorky musím říci, že v závěru "ubrala" a pečlivě mi vysvětlila, jak se mám o oko starat. Děkuji.

Paní doktorka byla velice milá. Dostal jsem od ní vizitku, abych ji v případě potíží zavolal. Vrchol arogance ale byla sestřička Fišerová, která po mé žádosti o objednání procedila: "To řešíte pozdě" a poté mi položila telefon. Bohužel jsem se v českém zdravotnictví setkal z mnoha pozůstatky dob minulých, ale toto byl vrchol!

milá, něco o svém oboru ví