Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K této paní doktorce chodím od předškolního věku kdy u mě byla zjištěna tupozrakost. Dnes 20 let poté již nemám žádný problém viděním. Paní doktorka je odbornice na tyto oční vady a já jsem s její péčí i vystupováním k mé osobě naprosto spokojen.

Chodím k paní doktorce od svých 10 let a objevila mi tupozrakost, kterou moje dřívější doktorka neobjevila. Pro jistotu jsem šel ještě k jiné doktorce, ale ta to potvrdila. Nedám na ni dopustit, je opravdu moc milá!

K paní doktorce jsem chodil s tupozrakostí od předškolního věku, nyní mi je 25 a brýle nenosím (ikdyž bych měl). Každopádně na ní mám jen a jen dobré vzpomínky! Uznávám, že fronty v čekárnách jsou na dlouho.

Paní doktorku jsem navštívila s několikadenní bolestí pravého oka. Na ošetření jsem čekala 2,75 hodiny, přestože na mě řada přišla již po hodině. Když jsem na to paní doktorku upozornila, že vzala již 5 pacientů, kteří přišli až po mě, arogantně mi odpověděla, že to poslouchat nebude, že pořadí určuje olna, a že kdo to nechápe asi na to psychicky nemá... Pouze jsem lapala po dechu, jaké chování si lékař může dovolit. Po zběžné prohlídce oka mi oznámila, že mi do hlavy nevidí, ať si dojdu k zubařovi nebo na neurologii. Ne, tuto doktorku opravdu nedoporučuji,....

Naprosto jsem nebyla spokojená. Byla jsem tam se svojí dcerkou a z vyšetření, které udělala (zamávala jí 2x před očima medvídkem) mi netaktním způsobem oznámila, že má asi pět nemocí, že bude nosit brýle, že šilhá po mě. (já nešilhám). Našla jsem jiného očaře. Udělal dcerce absolutní vyšetření a všechno naprosto zvrátil. Dcerka je zdravá jako řípa a nešilhá.

Tuto paní doktorku po naší zkušenosti nedoporučuji. Kdyby jen rozkapávala oči, ale sama v ordinaci kapky Atropin nabízí s tím, že doba použitelnosti je napsána 4 týdny a ona nám sdělila, že pokud je Atropin v lednici je možné jej používat jakkoliv dlouho. Sama jsem se jí ještě při další návštěvě zeptala abych se ujistila jestli to opravdu tak je, když jsem na příbalovém letáku uviděla dobu použitelnosti 4 týdny...Upozornuji, že lékařce jsme tehdy plne duvěřovali a kapičky poctivě kapali cca 7 mesíců jedny a ty samé OB DEN!!! Náš syn se léčil Atropinovými kapkami od druheho mesice momentálně má dva roky po celou dobu jsme vymenili pouze 3 balení!!!! Jsem maminka, která velmi zodpovědně řeší každou záležitost ohledně zdraví dítěte se svou dětskou lékařskou, ve snu by mne nenapadlo, že je to kapání,,starými,,kapkami z lednice opravdu tak zlé..Po této lečbě máme zánět očí a po konzultaci s jinými lékaři jsme okamžitě tuto celou záležitost začali řešit, takže nikoliv dobrá léčba, ale sběr bodů a na ukor pacientů šetření s léky. Upozornuji jen na tuto celou věc a pokud máte někdo stejnou zkušenost prosím taktéž se obratte na lekarskou komoru. Děkuji

všem chce jenom rozkapávat oči

Velice dobrá doktorka, zachránils dceři pravé oko,které bylo tupozraké-téměř slepé! Chodily
jsme s dcerou k p. doktorce několik let ! Nyní vidí dcera mnohem lépe, než já, nenosí již ani žádné brýle !!! Jediná věc, která nás velmi stresovala, bylo velice dlouhé čekání v přeplněné čekárně !

C

Divišová je fakt výborná doktorka! Zná mě uz od 1.měsíce narození a vždy na me oci perfektne dohlížela! Byla jsem o 3 mesice nedonosena a tak mi hrozily vazny problemy s ocima ale dneska je mi 15 a mam jen 0.5 a 1.00 dioptrií za což vděčim určitě jí! Fakt vrele doporucuji....

Chodili jsme k paní doktorce s dcerou, údajně měla šedý zákal, a když chtěla paní doktorka operovat, navštívili jsme jiného specialistu, který toto vyvrátil. Díky bohu za zdravý rozum a jiné doktory.