Zobrazit lékaře

Zabýváme se problematikou, onemocněními a úrazy specifickými pro stavebnictví a průmysl, takže dostatečně a podrobně známe problematiku a algoritmus prací jednotlivých profesí. Více

MEDIAM s.r.o.

Tusarova 1152/36

170 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Tomáš Roith

Praktický Lékař, MUDr.

• C

MUDr.Roith ordinuje jako praktický lékař zdravotnického zařízení Mediam s.r.o.Pomůže se zdravotními a následně i osobními problémy.

• Eliška Probstová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• O

Celkově velmi vstřícný přístup - tak důkladné vyšetření vč. rychlého zajištění CRP jsem ještě u ORL nezažil. Sestra i lékařka jsou navíc velmi milé a sympatické.

• A

Ma uzasny pristup, ona i sestricka, nikdy dlouho necekame, hodna na deti, snazi se pomoci jak muze.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Divišová

Oční Lékař, MUDr.

• K této paní doktorce chodím od předškolního věku kdy u mě byla zjištěna tupozrakost. Dnes 20 let poté již nemám žádný problém viděním. Paní doktorka je odbornice na tyto oční vady a já jsem s její péčí i vystupováním k mé osobě naprosto spokojen.

• Z

Chodím k paní doktorce od svých 10 let a objevila mi tupozrakost, kterou moje dřívější doktorka neobjevila. Pro jistotu jsem šel ještě k jiné doktorce, ale ta to potvrdila. Nedám na ni dopustit, je opravdu moc milá!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Anna Ublová

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: MEDIAM s.r.o.Služby: pravidelné kontroly

U paní doktorky jsem v evidenci mnoho let, vždy jsem byla spokojena jak poodborné strán ce, tak jejím přístupem k pacientúm. Mudr Doubravová

• J

Paní doktorka mě léčila způsobem pokus - omyl. Jedny ATB pak další. Když se můj stav nelepšil na můj dotaz jak bude léčba pokračovat mi odpověděla. A co mám asi s vámi dělat ? Už jste měl troje antibiotika.Odpověděl jsem, že já jsem lékařskou fakultu nestudoval, ale že po ní nechci ani invalidní důchod ani lázně dokonce ani napsat neschopenku, takže asi simulant nebudu. Přál bych vám vidět její výraz. Na doporučení přátel mám novou paní doktorku a ta se hrozně divila, že mi MUDr Ublová neprovedla žádnou preventivní prohlídku když je mi nad 50 let.To nedělá, protože z toho nekoukají peníze, ale potvrzení na zbrojní pas napíše velmi ochotně i slepému, protože za to inkasuje hotově !!!!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dagmar Pázlerová

Praktický Lékař,

• E

Po nedávné změně sestry musím říct, že ordinace klesla. Způsob, jakým se jedná s pacienty, jak sestra veřejně ponižuje, kroutí očima a dává jasně najevo, jak jsou jí lidé lhostejní. Lidem vynadá, je nepříjemná.
      Paní doktorka upřednostňuje vysokoškoláky, takže pokud nemáte titul, počkáte si klidně dvě hodiny, protože před Vámi paní doktorka pustí studované jedince, kteří klidně přišli po Vás. Opravdu se u paní doktorky necítím dobře.
      Sestru bych vyměnila. Mrzí mě, jak neuctivě se chová ke starším lidem.

• M

K paní doktorce chodíme s manželem více než pět let. Je milá, lidská a příjemná osoba, zajímá se nejen o vaši nemoc, ale i o vás. Nikdy neopomene potřebná vyšetření, a přesto, že se nic nenajde, neodbyde vás a nepošle člověka domů a dál hledá další možné příčiny vašich problémů. V čekárně dlouho nečekáte, i když je zde hodně pacientů. Mají perfektně zorganizovaný systém a vše jde jako na drátku.Také sestřička je profesionální a navíc velmi milá a příjemná ke všem pacientům, což při náporu lidí co tam má velmi obdivuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře