Křižíkova 51, Praha
Gynekologická ambulance (mapa)

Pan doktor Šach je naprosto mimořádný a věřím, že patří mezi naše nejlepší gynekology. Jsme s ním já i moje maminka maximálně spokojené a nedáme na pana doktora dopustit. Je profesionální, vstřícný, komunikativní a dokáže vyřešit jakoukoliv situaci, jakýkoliv problém. Se vším si umí poradit a má takový příjemný nadhled a osobní přístup. Mého gynekologa pana doktora Šacha bych v žádném případě neměnila a vřele ho doporučuji. Díky panu doktoru Šachovi je vše v pořádku a teď se i těším na miminko. Takových doktorů, jako je pan doktor Šach, je třeba si pořádně vážit.
Děkuji za skvělou péči.

Mám s panem doktorem jen pozitivní zkušenosti. Na pana doktora nedám dopustit, vždy ke všemu přistupoval zodpovědně. Přišla jsem k němu před cca 7 lety od jiné paní doktorky, která mě léčila na neplodnost 5let. Hormonů, kterých mi po dobu léčby p. doktorka naordinovala, bych mohla napsat knihu. Na mou otázku, jak mohu být neplodná, když mám jednu dceru, mi nikdy neodpověděla, ale léčila mě dál. Pak jsem na doporučení navštívila pana doktora Šacha, vše co jsem doposud brala, mě okamžitě zakázal, naordinoval mi klid, dovolenou a s citem řekl, že společně vše zvládneme. Po vyšetření manžela i mě zjistil, že z naší strany je vše v pořádku a že se nemáme ničeho obávat, že to chce čas. No a výsledek se dostavil nečekaně rychle. Díky jeho přístupu jsem se uklidnila a nechala tak nějak vše osudu. Do 3 měsíců jsem otěhotněla, mám krásného syna. Je to již přes 7 let co k němu chodím a neměnila bych. Pan doktor je velmi diskrétní, ohleduplný a vše řeší s klidem a zájmem o pacienta. Já nemám nic, co bych mu mohla vyčíst. Možná jen zareaguji na jeho proměnlivou náladu, že jednou je upovídaný, podruhé zaražený. Hmm, když se nad tím zamyslím, kdo není, každý máme své starosti a různé nálady, pan doktor není výjimkou. Ale to není důvod, proč bych na něj zanevřela, důležité jsou výsledky a s nimi já jsem naprosto spokojená. Já bych pana doktora nevyměnila, odstěhovala jsem se z Prahy, ale doktora navštěvuji i když dojíždím, lepšího bych nenašla. Dokonce se i obávám, že až nastane čas, kdy pan doktor vzhledem ke svému věku svou praxi ukončí, tak nemám představu, jakého doktora zvolím. Těžko se budou hledat s ním srovnatelní doktoři, mám k němu naprostou důvěru. Za mě určitě doporučení pro pana doktora. Bukáčková

Bohuzel musim souhlasit s negativy.Dokud od pana doktora chcete jen HA je vse v poradku jakmile se zacne resit neco vic hruza.Pred 3 lety mi byla diagnostikovana Crohnova choroba,ze pan doktor nikdy o teto nemoci neslysel jeste chapu,ale ze i presto ze o ni nic nevi shazuje odborne meho gastroenterologa,ktery mi tolik pomohl to uz hranici.No budiz jeste jsem to presla.Po 2 letech jsem otehotnela a on zacal byt vice arogantni nez do te doby.Shazoval odborne meho druheho lekare,odmital konzultovat,rekl mi ze kecamblbosti zkratka jel si jen sam na sobe.Jeho pristup me rozhodil a ja si jeste v tehu nasla jineho lekare.Jsem uz dost stara na takoveto jednani.Druha zkusenost me maminky onkologicke pacientky ktere po me navsteve doktor rekl ze jeji onkolozka je uplne blba a ze pozadovane vysetreni neudela ani k tomu nic pro ni nenapsal.No i ona bude prechazet byla z toho taky rozhozena.Takze za me mudr.Sach opravdu NE

Názory se velmi liší. Můj subjektivní názor po 13 letech je ten nejlepší. Vždy skvělý přístup, při problémech správná léčba a po operacích které vedl nemám viditelné jizvy. Jsou perfektně zahojene. Jako jediné. Což u ostatních operaci nebylo. Myslim, ze nejsme kompetentní soudit něčí povahové vlastnosti ale výsledky. Ty ma pan doktor Šach výborné. A pokud Vám přijde do ordinace někdo kdo se tváři kysele, nezná v dnešní hekticke době často již opomíjené slůvko prosím a děkuji, asi by jste příliš pohody nevyzařovaly také. Pan doktor ma veškerou mou podporu v teto diskuzi a jsem rada, ze mám tak výborného gynekologa. Denisa Běhounková

Jak čtu vaše názory i ve mě se občas míssí pocity z pana doktora, jednou je strašně fajn a povídá si a příště se chová tak zvláštně a nervozně, že nevím, jestli se něco nedějě. K panu doktorovi chodím už 13 let a za tu dobu jsem prošla rukami i jiných gynekologů (v nemocnici, na poloklinikách apod.), ale jsem ráda, že svého doktora mám pana Šacha a měnit ho rozhodně nechci. Myslím, že jeho nálady pramění z toho, že si dělá ze zdravotního stavu starosti a jelikož nechce být neprofesionální, zakryjete to za oponu dalo by se říci nepříjemné masky. Kdo je ale trochu empatický pozná, že všechno pan dokotr myslí vážně a vaše případy si připouští k srdci a tak by to mělo být. Není to robot, ale člověk a já jsem ráda, že tak lidského dokotra mám a momentálně i jakko těhotná mám úplně maximální péči za kterou mu moc děkuji.... Žaneta Königová

vim ze pan doktor Sach neni mladik ale skusenej doktor kterej vi co dela,ano obcas je nevrly ale ma toho nekdy za celej den dost nebo tejden je to soused od naproti a muzu rict jen jedno at je jakej je ja mu davam 1. protoze mi hodne pomohl verte nebo ne ale tykalo se dost dulezity veci a kdyby nebylo jeho problem by se nevyresil nebo respektive zadnej doktor by mi uz nepomohl....nevim zda ste pochopili o cem pisu nemuzu o tom psat ale ZENY je fakt dobrej ja ho beru i s jeho naladama

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Dobry den, ja k panu doktorovi chodim hodne dlouho, nyni jsem u nej byla po dlouhe dobe a uz k nemu nikdy vic nejdu. Nejprve me hodne prekvapilo, ze tam opet sedi jina sestricka, hrozne jsem si zvykla na sestricku Klarku a je mi lito, ze jsem ji tam uz nepotkala. A ze na ni nemam zadny kontakt, jelikoz ona byla jedna z mala, kdo pochopil zenske problemy, vyslechne, poradi, coz se o doktoru sachovi rict neda. Vim, ze mi uz dlouho před tim rikala, ze odejde, jelikoz se to tam s panem doktorem nedalo vydrzet, ale furt jsem ji rikala, ze my zeny ji mame radi a nechceme, aby odesla.
A pak kdyz jsem vesla k panu doktorovi a on na me bez pozdravu hned spustil, proc jdu az takhle pozde, ze uz me priste nevezme, kdyz si budu chodit jak se mi zlibi, tak jsem si rekla, tak to ne. Nehlede na to, ze kdyz jsem mu pak rikala o svych problemech, tak me nevnimal, napsal jen recept a sla jsem. Az doma jsem zjistila, ze to jsou nejake kortikoidy, coz se mi rozhodne nechce brat. Nasla jsem si jineho doktora a jsem s nim naprosto spokojena a lecba sla i bez kortikoidu. Pana doktora Sacha opravdu nedoporucuju!

Velice špatný gynekolog, nenaslouchá, nekomunikuje, jeho arogance je nekonečná, můj stav dvakrát zhodnotil naprosto chybně a to hlavně díky tomu, že naprosto ignoroval informace, které jsem mu podala a následné vyšetření kolegů z nemocnice shodil a stále tvrdošíně stál za svým, jeho ego je neskutečné.
Pan Dr. Šach je jeden z nejhorších lékařů, se kterými jsem se v životě setkala.

Souhlasím s negativními hodnoceními na doktora Šacha, nekomunikuje, x krát za vyšetření telefonuje i v době, kdy jsem na vyšetřovacím lůžku vše odhodí a vezme telefon, nic Vám nevysvětlí, když se ho zeptám, tak jen odsekne, že to vše najdu v příbalovém letáku a nebo na internetu. Jelikož mám problémy od svých 15 let, je to již chronické, čekám, že mi udělá nějaké podrobnější vyšetření, ale místo toho mi cca jednou za měsíc nasadí antibiotika a takto to pokračuje řadu let. A jelikož od něj odešla sestřička Klárka, kterou jsem měla moc ráda, která byla příjemná, komunikatvní a vše co mi neřekl doktor mi řekla ona, tak už mě u něj nic nedrží a budu si hledat jiného doktora. Opravdu Vám radím, k němu nechodit - když to teda nemáte jako "tlačenku", ke známým se vždy chová o stoprocent líp a taky se jim věnuje o hodně déle, podle toho má pak vypadat ta čekárna... NEJHORŠÍ...!!!!

Pan doktor Šach nepatří mezi dobré gynekology. Absolutně nenaslouchá pacientkám, celou dobu mlčí a netváří se uplně příjemně. Když jsem k němu přišla s problémem, tak mě sice vyšetřil, ale nebyl schopný mi vysvětlit jaký problém mám. Předepsal mi léky a ani se neobtěžoval mi sdělit, že to jsou antibiotika.. to jsem se dozvěděla, až v lékarně. Je mi líto, ale NEDOPORUČUJI.