K panu doktorovi jsem chodila asi půl roku, pak mi bohužel špatně určil diagnózu. Na druhou stranu je to milý člověk a chyby děláme všichni, ale ve zdravotnictví by to tak být nemělo. Každopádně už k němu nechodím.

Za sebe musím napsat jen pozitiva :-)
Chodím k panu doktoru Ročárkovi přibližně 2 roky a jsem s ním spokojená.
Celé prostředí Medy je luxusní, čisté a voňavé. Sestry jsou milé a upravené.
Pan doktor je vždy milý, je to starší pán, co denně poslouchá samé ženské, takže se mu nedivím, že někdy se může jevit ironický ale on má sarkastický styl humoru a mě to naopak příjde vtipné.
Vždy otevírá dveře, na konci prohlídky podává ruku.
Jsem teď v 7 měsíci těhotenství a jsem šťastná, že jsem stihla najít tak schopného a zkušeného lékaře.
Pravidelně kontroluje moč, krev, břicho, boky, ultrazvuk cca 15 minut, k přítelovi je milý.
Do průkazky vše zapisuje.
PN mi vystavil na požádání bez řečí a nikdy jsem tam nečekala déle jak 5 minut!
V případě nějakých zdr.komplikací si mě doktor vzal od sestry i na ucho po telefonu a radil mi.
DOPORUČUJI! Pokud nemáte problém si za komfort a profesionalitu zaplatit 500 Kč :-)

Doktor Rocarek je mym lekarem i porodnikem jiz 8 let a za celou dobu jsem si na nej nemohu stezovat. Rodila jsem u nej v Mede obe sve deti, planovanym cisarem, ktery se ale uskutecnil drive, neplanovane, presto nebyl sebemensi problem s tim, aby pan doktor prijel a sekci udelal - jednou to vyslo na patek vecer, podruhe na pondelni noc. Jeho pece je bezproblemova, v tehotenstvi mi vzdy delal ultazvuk na kazde navsteve, o fotky jsem si nemusela rikat, dostala jsem jich vzdy plno, manzel v ordinaci byl bran jako samozrejmost. Doktor Rocarek je profesional, vzdy jednal korektne a co je prekvapujici, i po tech letech si pamatuje na vsechny okolnosti mych porodu.

Nemůžu souhlasit ani s jedním negativním názorem. K panu doktorovi do Medy chodím už 15 let, rodil mi dvě děti a vždy jsem byla maximálně spokojená. Ano má svůj druh humoru, lehce ironický, no a co? Není tam od toho dámy aby Vás bavil, je to především lékař.

Mám ( i díky němu ) tři zdravé syny. Je to výborný lékař a milý člověk.

K doktorovi Ročárkovi chodím asi 4roky a jsem s ním spokojená. V těhotenství i při porodu udělal vše co jako gynekolog-porodník měl udělat. Pečlivé pravidelné prohlídky...testy... Rodila jsem na Bulovce druhé dítě, věděla jsem co mi čeká, ale musím se přiznat, že pan doktor byl na sále netrpělivý, spěchal, já čekala v situaci kdy dítě nechtělo ven ,spíš jeho podporu, a ne že na mě spěchal i když jsem si porod zaplatila. Ale hlavní je ,že je pečlivý odborník a veškerá péče před i po porodu byla výborná!

Pan doktor Ročárek asi leci podle postaveni ve spolecnosti,v Mede se chovaji dost podivne za cely rok,co mi bylo spatne mi nevzal ani jednou krev a neudal rozbor hormonu,pritom jsem rok chodila do Medy,ze je mi porad spatne a co dal pan doktor nic.Jednou chtel i 500kc zaplatit v ordinaci,ze maji na recepci naky problem pritom tam zadny problem nebyl,bral si penize do kapsy,v Mede je jen zajima co delate a podle toho se k Vam chovaji hlavne ze jim penize nesmrdi.

Zdravím,

do Medy jsem chodila na gyndu, už před těhotenstvím,i k Mudr. Ročárkovi, je "specifický"...pravdou je, že asi né úplně všem klientkám sedne, ale já jsem s ním neměla a nemám problém, moc se s tím nepáře, nic méně je dle mě pečlivý a profesionál. Není moc na okecávačky a chlácholení maminkek co si potřebujou pořád na něco stěžovat, ale to je prostě on. K příteli co mě doprovází na kontroly je také vždy příjemný.

Odrodil mi 2 deti, je vynikajici....

Musím dát jednoznačně skvělé hodnocení. Vždy mi pomohl, dělal pro mě maximum. První těhotenství - super. Problémy byl ochoten řešit kdykoliv. Teď jsem podruhé těhotná a opět péče nadstandardní. Měla jsem problémy a pan doktor kvůli mě zůstal přesčas. Pomůže, řeší, zažila jsem ho vždy jen dobře naladěného a je vidět, že ví, zná... takže za mě palec nahoru!