Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Pan doktor je milý, chodím k němu já i moje dcera, když jsem se objednal na odpoledne, nikdy jsem nečekal více jak 20 min. Jako laik si odbornost netroufám hodnotit, ale léčiva, která mi předepsal, zpravidla zabrala. Z kožních lékařů, které jsem osobně poznal, patří rozhodně mezi ty nejlepší. Má dcera má podobnou zkušenost a jsme spokojeni

J
Ověřený profil

S panem doktorem jsem neměla nikdy nejmenší problém. Bohužel dermatologie není věci rychlého řiznutí a hojení, jako je tomu např. u chirurgie. Léčení kožních problémů vyžaduje čas - každá kůže reaguje jinak, tudíž na každého možná jiná léčba... Profesionální a přesevším lidský přístup. Díky vlastní zkušenosti doporučuji! Jarošová Šárka

Ověřený profil

Nebude asi překvapením, že potvrdím názory ostatních pacientů - v čekárně si počkáte, diagnostiku provede během chvilky a zbytek půlhodinky už se týká témat od politiky až po filosofii. Pan doktor ale neodmítne neobjednané pacienty, kteří dorazí ráno o osmé. Dvakrát přesná diagnostika (i když pouze latinsky, detaily si pak musíte vyooglovat) a dvakrát velmi rychlá léčba, takže dopručuji.


M
Ověřený profil

Důvěra mezi pacientem a lékařem je jistě důležitá, ale já si nepřišla popovídat s kamarádkou o pěstování kytiček! Doktor je dost mimo a v dnešní době a navíc v Pze nechce nikdo čekat hodiny, než přijde na řadu (ač objednán!). Jeho "léčení" trvalo několik měsíců. Zlepšení žádné a pouze jsem nakupovala další a další masti. Jeho řešení: mažte tímto ráno, tímto večer a mezi tím tímto. Pokaždé vyžadoval vysvlečení do spodního prádla (při ekzému na nohou a předloktí?! ). Po posledním odchodu s jeho receptem a doplatku 600 Kč za něco, co nefunguje, jsem řekla stop a změnila lékaře (ten vše vyléčil do týdne). Děs a hrůza!


A
Ověřený profil

Pan doktor si opravdu rad popovida, ale myslim si, ze cloveka (ktery uz neceka v cekarne) to docela uklidni a zbavi nervozity. Ocenuji jeho peclivost a ochotu, se kterou me dukladne celeho prohledl a nezameril se pritom pouze na problem, se kterym jsem prisel. Vice takovych lekaru!


wajna


Skvělý doktor
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Upovídanost u pana doktora potvrzuji. Nicméně mám zkušenost, že pro úspěch léčby je důležitá důvěra mezi pacientem a lékařem, protože jinak mají pacienti tendenci ignorovat jeho pokyny (soudím podle sebe u jiných doktorů). Proto si snad tolik povídá. Odpovídal i na moje "dotěrné" dotazy, dokonale mi vysvětlil, proč mi co předepisuje, myslel na nejhorší alternativy, nezanedbal diagnostiku. Takže sečteno podtrženo - v čekárně si počkáte (radši choďte brzo ráno), ale péče bezvadná.


Pan doktor je člověk na pravém místě, výborný diagnostik a lékař vůbec, je to bývalý vojenský lékař. Pravda upovídaný je převelice, jinak tj.bezva člověk.


Ověřený profil

Z odborneho hlediska zatim hodnotit nemohu, ale tento lekar je velmi upovidany, a diky tomu jsem v cekarne cekal podstatne dele, nez bylo nutne. S kazdym pacientem (z cekamy bylo castecne slyset rozhovory v ordinaci) si povida minimalne 15 minut o vecech, ktere s lecbou evidentne vubec nesouvisi, a zdrzuje tim pacienta ktereho ma v ordinaci i v pacienty v cekarne.


Došlo k chybě, zkuste to znovu