Urologie - Petrská
Petrská 1, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

I více jak po pěti letech s vděkem vzpomínám na přístup a práci pana doc. Opravdu zachraňuje životy lidem, kterým ostatní lékaři neumí pomoci. To vše si uvědomuji celou dobu. Ale dnes, kdy jsme byli na kontrole na urologii obzvlášť silně. Na oddělení kde pacienti hledají pomoc hektická atmosféra a všudypřítomná nervozita personálu ani jednomu z pacientů neprospěje. Děkuji panu doc. že si i přes svou velice náročnou práci dělá čas na " lidi " a nevidí nás jen jako případy. I rozhovor s ním pro mě byl velice přínosným . Děkuji Padruňková

Doc. MUDr. Ivan Kawaciuk je nejen vynikající chirurg, který operuje i pacienty, nad kterými někteří lékaři doslova "lámají hůl", ale především osobnost vzácných kvalit. Jakoby v jeho slovníku neexistovala slova "neřešitelné" nebo"nemožné". Jeho vstřícnost a lidský přístup je téměř bezkonkurenční a to nejen ve svém oboru. Úžasné, nezapomenutelné.
Rodina Petra

Je nejenom odborníkem, ale má také lidský přístup k pacientům.

Skvělý operatér. Doporučuji.

Třída ve svém oboru!