Za Jalovým dvorem 7a/1949, Praha
Ordinace endokrinologie a interny

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Přidávám se ke všem kladným hodnocením. Paní doktorka je sympatická, vždy milá a velmi pečlivá. Práci má dokonale zorganizovanou, v čekárně se nečeká a po každé návštěvě automaticky vydává stvrzenky o zaplacení poplatků, což není u mnoha lékařů zcela běžné. Se sestřičkou viditelně tvoří sehraný tým.

Paní doktorka je milá a ochotná. Přístup profesionální. Vřele doporučuji.

Vlídné zacházení a špičková odbornost.

poněkud depresivně na mě působí fakt, když vstupuju do čekárny paní doktorky, ale péče a pečlivost a ochota nejen sestřičky, ale i paní doktorky to vše kompenzuje.

K pani doktorce už chodím rok a mohu jen doporučit, vždy příjemná a velice profesionální přístup .

Paní doktorka je veliký profesionál. Je ochotná, lidská, vřelá.
Z ordinace pokaždé odcházím s pocitem, že paní doktorka pro mé zdraví dělá maximum.
Sestřička je velice milá a usměvavá.

Paní doktorka je milá,ochotná,usměvavá,velmi lidská a velmi profesionální.Vřele doporučuji každému....

Přeji Vám všem pevné zdraví.

Jsem již delší dobu pacientem MUDr. Ivy Kubrové. Kdo navštěvuje tuto ordinaci, pochopí jistě má slova: profesionalita, lidskost, porozumění a především pomoc. Kdo tuto ordinaci nenavštívil, tak přidávám úsměv, optimismus a laskavost. To vše na mne dopadá při návštěvě v této ordinaci.

Vzhledem k tomu, že mé osobní hodnocení musím vyjádřit ( někým ) předem stanoveným termínem, tak všem pacientům doporučuji velmi dobrého "Specialistu" MUDr. Ivu Kubrovou ( včetně sestřičky ).

Rád bych ještě reagoval na "změnu" ( někým ) v hodnocení mého kolegy pacienta "Martina" ze dne 2.11.2008. Proč někdo přehodnocuje pacientovo hodnocení? Od toho je snad toto hodnocení, nebo ne?

Pacient Petr

Nerad používám superlativa, ale s paní doktorkou snad musí být spokojeni úplně všichni... sympatická a usměvavá, co chcete víc...