Neurologická ambulance
U Hranic 3419/12b-12c, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní doktorka je zatím nejlepší neurolog s kterým jsem se setkala. Nejen, že mě poslala na všechna možná vyšetření, ale vše mi pečlivě vysvětlila, rozptýlila veškeré mé obavy a uklidnila mě jako zatím žádný jiný lékař. Doporučuji všem!

Paní doktorku jsem si našla na netu. Nemůžu si jí vynachválit. Pomohla a poradila. Její přístup a profesionalita je až neuvěřitelná. Jsem velice spokojená, kéž by většina doktorů měla stejný přístup k pacientům jako paní doktorka. Mohu jen vřele doporučit!! (y)

Paní doktorka Judasová je výborná, pečlivá. Jsem naprosto spokojená
s jejím vyšetřeními a radami. To, že má EEG, je velmi pozitivní.
Doporučila jsem i manželovi vyšetření u p.dr., byl rovněž spokojen.

Velmi příjemná paní, poradí, vysvětlí, doporučí. Objednávky po telefonu do týdne, fronty žádné. Určitě budu chodit v budoucnu na další kontrolní prohlídky jen k ní.

Vynikající lékařka! Svědomitá, pečlivá a profesionální s neuvěřitelně osobním a lidským přístupem k pacientům. Je trpělivá, vše podrobně vysvětlí. Jednoznačně doporučuji!

Paní doktorka vyniká skvělým přístupem k pacientům, je milá, ochotná, hovoří srozumitelně. Je to vynikající neuroložka. Vždycky od ní odcházím spokojená. Objednací lhůty jsou krátké. Doporučuji.

Paní doktorka je dobrým příkladem toho, jak by asi odborná ambulantní péče měla vypadat. Provoz organizace (objednání, dodržení hodiny i času vyšetření, dostupnost i pohodlí ambulance) je zcela vyhovující (snad až na trochu delší objednací lhůty). Odbornost nemohu jako laik posoudit, ale vše, co paní doktorka diagnostikovala nebo doporučila jako léčbu a životosprávu, se potvrdilo při nemocničním léčení, kontrolách po něm, na přístrojích i v praxi.
Velkou předností je klidná a neuspěchaná komunikace, s jakou paní doktorka pacienta vyslechne, i trpělivost, vstřícnost a srozumitelnost, s jakou zprostředkovává odborné informace. Doporučuji! Ivan Rynda

Pred lety jsem byl u pani doktorky na EEG - podle tohoto rutinniho vysetreni nemohu soudit. Nicmene po nespokojenosti s dosavadnim neurologem, jsem pani doktorku Judasovou pozadal o prevzeti do pece. A zazil jsem ohromne prekvapeni. Vezmu to chronologicky:
1) Brzke objednani
2) Zadne cekani v cekarne - prisel jsem naradu snad na minutu presne
3) Nasledovalo velmi podrobne vysetreni, anamneza, pohovoreni o aktualnich potizich, doporuceni lecby a konzultace medikace i s ohledem na doplatky na leky
- Celkove vynikajici a abnormalne lidsky pristup, se kterym se u lekare clovek jen tak nesetka.
- Proc jsem si pani doktorku vybral? Podle recenzi na Znamylekar.cz, podle toho, ze zde ma pani doktorka autorizovany profil, podle toho, ze ma vlastni podrobne webove stranky. A nemalou roli jiste hralo i to, ze je problizne meho veku.
Zaver: jednoznacne doporucuji.

Paní doktorka je po všech stránkách vynikající. Mohu v každém ohledu jen doporučit.

Jsem s ní moc a moc spokojená, paní doktorka před svojí dovolenou ordinovala dokonce až do večera, aby se na všechny pacienty dostalo. MUDr. Irena Judasová je vynikající neurolog.