Irena Judasová, neurolog Praha

MUDr. Irena Judasová

Uložit

Neurolog Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Hranic 3419/12b-12c, Praha
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem si našla na netu. Nemůžu si jí vynachválit. Pomohla a poradila. Její přístup a profesionalita je až neuvěřitelná. Jsem velice spokojená, kéž by většina doktorů měla stejný přístup k pacientům jako paní doktorka. Mohu jen vřele doporučit!! (y)


Ověřeny pacient

Paní doktorka Judasová je výborná, pečlivá. Jsem naprosto spokojená
s jejím vyšetřeními a radami. To, že má EEG, je velmi pozitivní.
Doporučila jsem i manželovi vyšetření u p.dr., byl rovněž spokojen.


M
Ověřeny pacient

Velmi příjemná paní, poradí, vysvětlí, doporučí. Objednávky po telefonu do týdne, fronty žádné. Určitě budu chodit v budoucnu na další kontrolní prohlídky jen k ní.


H
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka! Svědomitá, pečlivá a profesionální s neuvěřitelně osobním a lidským přístupem k pacientům. Je trpělivá, vše podrobně vysvětlí. Jednoznačně doporučuji!


Ověřeny pacient

Paní doktorka vyniká skvělým přístupem k pacientům, je milá, ochotná, hovoří srozumitelně. Je to vynikající neuroložka. Vždycky od ní odcházím spokojená. Objednací lhůty jsou krátké. Doporučuji.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrým příkladem toho, jak by asi odborná ambulantní péče měla vypadat. Provoz organizace (objednání, dodržení hodiny i času vyšetření, dostupnost i pohodlí ambulance) je zcela vyhovující (snad až na trochu delší objednací lhůty). Odbornost nemohu jako laik posoudit, ale vše, co paní doktorka diagnostikovala nebo doporučila jako léčbu a životosprávu, se potvrdilo při nemocničním léčení, kontrolách po něm, na přístrojích i v praxi.
Velkou předností je klidná a neuspěchaná komunikace, s jakou paní doktorka pacienta vyslechne, i trpělivost, vstřícnost a srozumitelnost, s jakou zprostředkovává odborné informace. Doporučuji! Ivan Rynda


A
Ověřeny pacient

Pred lety jsem byl u pani doktorky na EEG - podle tohoto rutinniho vysetreni nemohu soudit. Nicmene po nespokojenosti s dosavadnim neurologem, jsem pani doktorku Judasovou pozadal o prevzeti do pece. A zazil jsem ohromne prekvapeni. Vezmu to chronologicky:
1) Brzke objednani
2) Zadne cekani v cekarne - prisel jsem naradu snad na minutu presne
3) Nasledovalo velmi podrobne vysetreni, anamneza, pohovoreni o aktualnich potizich, doporuceni lecby a konzultace medikace i s ohledem na doplatky na leky
- Celkove vynikajici a abnormalne lidsky pristup, se kterym se u lekare clovek jen tak nesetka.
- Proc jsem si pani doktorku vybral? Podle recenzi na Znamylekar.cz, podle toho, ze zde ma pani doktorka autorizovany profil, podle toho, ze ma vlastni podrobne webove stranky. A nemalou roli jiste hralo i to, ze je problizne meho veku.
Zaver: jednoznacne doporucuji.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je po všech stránkách vynikající. Mohu v každém ohledu jen doporučit.


Jsem s ní moc a moc spokojená, paní doktorka před svojí dovolenou ordinovala dokonce až do večera, aby se na všechny pacienty dostalo. MUDr. Irena Judasová je vynikající neurolog.


Nepřeženu, když napíšu, že paní doktorka Judasová je nejlepší neurolog, kterého jsem poznal. V ordinaci má dokonce EEG. Její přístup k pacientům je vstřícný


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti