Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

Naprosto úžasná, rychlá, milá a vstřícná komunikace

(...) z mého pohledu a z pohledu mé ženy máme opačný názor. Nikomu ho samozřejmě nevnucuji. Standardně jsme se předem oba pokaždé telefonicky objednali, přišli, ani chvilku nečekali a byli pečlivě vyšetřeni a dostali podrobnou zprávu a recept. Co si přát víc vskutku netuším.

Všem,kteří tady píšete proti pí. doktorce by jste si měli uvědomit,že ona si nevybírá pacienty a pokud ošetří někoho kdo nespadá pod její region tak ji to pojišťovna neproplatí..takže pokud o tom nic nevíte nemáte práívo se tu osočovat...asi byla v právu jinak Vás odmítnout nesmí!!!!L.P.

C

Právě jsem se vrátila z čekárny od paní doktorky. Byli jsme tam celkem dva, starší pán, který měl dvě francouzské hole a já v osmém týdnu těhotenství. Oba jsme přišli s akutním problémem, zřejmě zánět. Ani jeden z nás nebyl ošetřen vzhledem k nevyhovující adrese trvalého bydliště! Vzhledem k tomu, že mám trvalé bydliště asi 400m od ordinace, je tento argument velmi těžko pochopitelný! Opravdu poučný zážitek!