Chirurgie - docházející lékař
Chodská 6, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

uzasna velmi prijemna lidska netaha z nikoho penize k pani doktorce chodim od roku 2006 dekuji za vse adrea

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.Je šikovná,milá, ochotná a pracuje za rozumnou cenu.Vřele doporučuji,jinam chodit nebudu.

Paní doktorka je fundovaná, zkušená lékařka. Je velice milá a vždy ochotná poradit, analyzovat a konzultovat s pacientem jeho potřeby, přání a bolesti.
Její profesní morálka je příkladná. Skvělá lékařka!

Lékařka, která své práci, plastického chirurga, velice dobře rozumí!!
Doporučuji, je nejlepší!!!Lékař je také "jenom" člověk!! Tato lékařka
má citlivý přístup ke každému pacientovi a pro každého udělá maximum!!

S tím teda rozhodne nemuzu souhlasit, byla jsem u ni na excizi znamenka, nenechala mi udelat a neposlala histologii, i kdyz jsem chtela a vyuctovala si to. Mozna je dobra na botox a veci podobne, ale at si pak nepise "ordinace plasticke chirurgie", protoze nic jineho nez botox a laser neumi!!! Velice varuji, pokud chcete nejaky zakrok a medicinu...

Milá a šikovná lékařka,ochotná poradit,s prací jsem velmi spokojena.d

mila prijemna ochotna a vydrzi to 6mesicu,coz tak vsude neni.

Krásné prostředí, velice milá, vstřícná a šikovná paní doktorka!! Netahá z lidí peníze. Mohu jen doporučit!

Vždy ochotná pomoci s příjemným jednáním. Netahá z vás peníze a snaží se pro vás najít to nejlepší řešení.

velmi milá a šikovná