Ordinace specialisty - oční
Žufanova 1/1114, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K paní doktorce jsem přešla od jiného očního lékaře a je to nebe a dudy. Paní doktorka Katrová je milá, přívětivá, pečlivá a vše perfektně vysvětlí. DOPORUČUJI !

Skvělá paní doktorka s velmi dobrým přístupem k pacientům. Stejné hodnocení platí i o nové sestřičce, která je vždy milá a usměvavá.

Velmi pečlivá paní doktorka u které se léčím já i můj syn několik let. Poté,co vyměnila sestřičku (i když jsem s ní probklém neměla), se situace ještě zlepšila. Ráda mi zodpověděla a doporučila specialistu pro moji vnučku. Patří ji velký dík a k tomu hodně zdraví.

Velice pečlivá a příjemná

Paní doktorka nemá chybu. Je opravdu velice pečlivá a příjemná. Vše mi podrobně vysvětlila a snažila se mi s daným problémem pomoci, jak jen to šlo. Všemu ovšem přihlížela již tolikrát zmíněná setřička..Mé vyšetření velmi spěchalo a musela jsem výsledky předat na neurologii. Objednala mě za 2 měsíce a argumentovala přes celou čekárnu tím, že mě přece nebude dávat do akutních případů, když mi (podle ní) nic není a že už dnes nemá vůbec žádné místo. Za 10 minut mi volala paní doktorka, abych se hned vrátila, že mě vezme! Pak nastala lepší část..sestřička mě celou dobu vraždila pohledem a nesoustředěností mi špatně nastavila perimetr, takže když jsem po 40 minutách klikání opustila místnost..musela jsem jít znovu! Omluva? Je! Já to špatně nastavila, tak znovu, dělejte! Nejlépe objednat se přes telefon a vyhnout se jí!

Tak pečlivě, jako paní doktorka Katrová mne nikdy žádný jiný doktor nevyšetřoval.
Moc příjemná a milá Mudr. Vřele doporučuji.

paní doktorka je skvělá,vždy milá,pomůže,poradí. Kámen úrazu v této ordinaci je sestra,nepříjemná,děsně důležitá,když se mi podařilo rozbít brýle a prosila jsem jí,zda by mi mohla na papírek napsat jen kolik mám dioptrií,že si nechám udělat nové, tak to byl děsný problém,neustále opakovala že na ně nemám nárok od pojiˇštovny a že ted mají frmol a moc lidí atd..nakonec mě chtěla objednat ale termín měla až za měsíc.Vzdala jsem to a nechala si změřit zrak v optice. Takže paní doktorku doporučuji..pokud se k ní probojujete přes sestru..:-)

Lékařka výborná,sestra velmi slabá

Skoro všichni si tady stěžují na sestřičku,já jí naopak musím pochválit.Samozřejmně někdy je nepříjemná ale chová se tak jak se chovají pacienti k ní.Stačí se na ni usmát a být příjemná a v tu ránu je z ní úplně jinej člověk.Příjemná,milá,ochotná.

jak už tu bylo řečeno paní doktorka je skvělá nejenom po profesní stránce ale i jako člověk,bohužel sestřička je absolutně příšerná tak jako jiní i já hlasuji pro její změnu :o)).