Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žufanova 1/1114, Praha
Ordinace specialisty - oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od jiného očního lékaře a je to nebe a dudy. Paní doktorka Katrová je milá, přívětivá, pečlivá a vše perfektně vysvětlí. DOPORUČUJI !

E
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka s velmi dobrým přístupem k pacientům. Stejné hodnocení platí i o nové sestřičce, která je vždy milá a usměvavá.

M
Ověřeny pacient

Velmi pečlivá paní doktorka u které se léčím já i můj syn několik let. Poté,co vyměnila sestřičku (i když jsem s ní probklém neměla), se situace ještě zlepšila. Ráda mi zodpověděla a doporučila specialistu pro moji vnučku. Patří ji velký dík a k tomu hodně zdraví.

D
Ověřeny pacient

Velice pečlivá a příjemná

Ověřeny pacient

Paní doktorka nemá chybu. Je opravdu velice pečlivá a příjemná. Vše mi podrobně vysvětlila a snažila se mi s daným problémem pomoci, jak jen to šlo. Všemu ovšem přihlížela již tolikrát zmíněná setřička..Mé vyšetření velmi spěchalo a musela jsem výsledky předat na neurologii. Objednala mě za 2 měsíce a argumentovala přes celou čekárnu tím, že mě přece nebude dávat do akutních případů, když mi (podle ní) nic není a že už dnes nemá vůbec žádné místo. Za 10 minut mi volala paní doktorka, abych se hned vrátila, že mě vezme! Pak nastala lepší část..sestřička mě celou dobu vraždila pohledem a nesoustředěností mi špatně nastavila perimetr, takže když jsem po 40 minutách klikání opustila místnost..musela jsem jít znovu! Omluva? Je! Já to špatně nastavila, tak znovu, dělejte! Nejlépe objednat se přes telefon a vyhnout se jí!

Tak pečlivě, jako paní doktorka Katrová mne nikdy žádný jiný doktor nevyšetřoval.
Moc příjemná a milá Mudr. Vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

paní doktorka je skvělá,vždy milá,pomůže,poradí. Kámen úrazu v této ordinaci je sestra,nepříjemná,děsně důležitá,když se mi podařilo rozbít brýle a prosila jsem jí,zda by mi mohla na papírek napsat jen kolik mám dioptrií,že si nechám udělat nové, tak to byl děsný problém,neustále opakovala že na ně nemám nárok od pojiˇštovny a že ted mají frmol a moc lidí atd..nakonec mě chtěla objednat ale termín měla až za měsíc.Vzdala jsem to a nechala si změřit zrak v optice. Takže paní doktorku doporučuji..pokud se k ní probojujete přes sestru..:-)

Ověřeny pacient

Lékařka výborná,sestra velmi slabá

Z

Skoro všichni si tady stěžují na sestřičku,já jí naopak musím pochválit.Samozřejmně někdy je nepříjemná ale chová se tak jak se chovají pacienti k ní.Stačí se na ni usmát a být příjemná a v tu ránu je z ní úplně jinej člověk.Příjemná,milá,ochotná.

D

jak už tu bylo řečeno paní doktorka je skvělá nejenom po profesní stránce ale i jako člověk,bohužel sestřička je absolutně příšerná tak jako jiní i já hlasuji pro její změnu :o)).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti