Umístění: Gynekologická ordinace

K panu doktorovi jsem se dostala do péče během návštěv poradny před porodem v UPMD. Je to skvělý lékař a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za veškerou péči, kterou mi věnoval. Respektoval mé přání rodit přirozeně, přestože sám upřednostňoval kvůli možným komplkacím porod císařským řezem. Nakonec jsem musela sekci podstoupit, ale jsem vděčná za to, že do poslední chvíle mi nechal prostor pro přirozený porod. Jako lékaře ho doporučuji- skvělý odborník s respektem pro přání svých pacientek.

Národní 9/1010, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Umístění: Gynekologická ordinace

Pan doktor Herman je skvely lekar a clovek. Vse vzdy peclive a trpelive vysvetli a ma skvely smysl pro humor. Zacala jsem k nemu chodit behem tehotenstvi a doufam,ze k nemu budu chodit i nadale. Mohu jen doporucit!

Nejlepsi gynekolog ktereho znam. Pan doktor vse vysvetli a je naprosty pohodar. Velice ochotny. Pomohl s celym tehotenstvim i porodem.

G

Skvělý lékař, vynikající porodník, empatický člověk. Mám pro něho jen samá slova chvály.

Rodila jsem u něj v Podolí, měla jsem komplikace kvůli nemoci, ale on mě naprosto uklidnil a zvládnul. Musela jsem rodit plán. císařem, ale vše dobře dopadlo. Jen jednou, když jsem dost dlouho necítila pohyby mimina a zavolala jsem mu až po 1 hodinách, tak se trochu zlobil, že jsem nezavolala dřív a že to bylo v neděli, mu vůbec nevadilo. Nakonec bylo vše OK. Mimino v břiše se asi přestalo hýbat, protože den předtím jsem se strašně lekla v autě, skočil mi pod něj chodec, málem jsem ho zajela. Uvažuju, že bych k němu jednou přešla i na "běžnou údržbu". Jo, a fešák je.

Nejlepší doktor!!! Hledala jsem dlouho pořádnýho gynekologa a teď jsem ho konečně našla.. Naprosto ochotný, vyšel mi vstříc, milý, vtipný, no a taky dost sympaťák :-)

Pan dr. Heřman je skvělý odborník, razný, vtipný, lidský, má respekt u ostatních doktorů. Nebojí se dělat rozhodnutí a pokud je to možné, bere v potaz i názor pacientky. Setkala jsem se s ním v Podolí na rizikovém oddělení. Po 14 dnech čekání, kdy mi bylo fakt bídně, to byl on, kdo se vrátil z dovolené a "vysvobodil" mě a dokonce na mé přání odstoupil od císaře a mohla jsem "zkusit" porodit fyziologicky. Velké díky.

Nevíte, zda bere nové pacientky a kolik se u něj platí?

Rodila jsem u něj naše dvojčátka a mohu jen říci super. Je to profesionál s lidským přístupem. Jen tak dál!!!!!!!!

Doporučuji!!!!

G

Nevíte, zda bere nové pacientky a kolik se u něj platí?

Doporučuji!!!!