MUDr.

Hynek Heřman

Gynekolog

Kontaktní informace

• S

Nejlepsi gynekolog ktereho znam. Pan doktor vse vysvetli a je naprosty pohodar. Velice ochotny. Pomohl s celym tehotenstvim i porodem.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

• G

Skvělý lékař, vynikající porodník, empatický člověk. Mám pro něho jen samá slova chvály.

• V

Rodila jsem u něj v Podolí, měla jsem komplikace kvůli nemoci, ale on mě naprosto uklidnil a zvládnul. Musela jsem rodit plán. císařem, ale vše dobře dopadlo. Jen jednou, když jsem dost dlouho necítila pohyby mimina a zavolala jsem mu až po 1 hodinách, tak se trochu zlobil, že jsem nezavolala dřív a že to bylo v neděli, mu vůbec nevadilo. Nakonec bylo vše OK. Mimino v břiše se asi přestalo hýbat, protože den předtím jsem se strašně lekla v autě, skočil mi pod něj chodec, málem jsem ho zajela. Uvažuju, že bych k němu jednou přešla i na "běžnou údržbu". Jo, a fešák je.

• M

Nejlepší doktor!!! Hledala jsem dlouho pořádnýho gynekologa a teď jsem ho konečně našla.. Naprosto ochotný, vyšel mi vstříc, milý, vtipný, no a taky dost sympaťák :-)

• I

Pan dr. Heřman je skvělý odborník, razný, vtipný, lidský, má respekt u ostatních doktorů. Nebojí se dělat rozhodnutí a pokud je to možné, bere v potaz i názor pacientky. Setkala jsem se s ním v Podolí na rizikovém oddělení. Po 14 dnech čekání, kdy mi bylo fakt bídně, to byl on, kdo se vrátil z dovolené a "vysvobodil" mě a dokonce na mé přání odstoupil od císaře a mohla jsem "zkusit" porodit fyziologicky. Velké díky.

• K

Nevíte, zda bere nové pacientky a kolik se u něj platí?

• J

Rodila jsem u něj naše dvojčátka a mohu jen říci super. Je to profesionál s lidským přístupem. Jen tak dál!!!!!!!!

• Doporučuji!!!!

• Milý, ohleduplný, trpělivý. Dokáže těhulku i pochopit!!!
      Ženy, doporučuji!!! Je to super chlap!

• Odborník a ještě k tomu s profesionálním přístupem, který není v ČR obvyklý. A navíc je vtipný!