Praktický zubní lékař
Cyrilská 10, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař

Po 6 letech u paní doktorky mám úplně zničený chrup, 3 zuby nechané s dočasnými náplněmi, dlouhodobé kazy neošetřené takže se stále zvětšují, drsné čištění zubů po kterém se mi obnažily krčky, nedodržuje objednací dobu, bere jiné pacienty, na poslední návštěvě jsem čekala 1,5 hodiny a byla jsem ošetřována nečistými nástroji,to už mne konečně došla trpělivost a k paní doktorce přestala chodit, Když přijdu do jiné ordinace, tak se ptají jestli si čistím zuby že jsou tak zničené. Zvažuji že podám na p. doktorku trestní oznámení. G. Zelinková

K paní doktorce chodím už asi 20 let a vždy jsem byl spokojený. Čas na objednání se ne vždy podaří dodržet, ale je to dáno její pečlivostí. Chce vše dodělat na 100 %. Mám jediný problém, když jsem u ní asi dva roky nebyl, přesto jsem měl na účtu od pojišťovny naučtovány dvě plomby. Poslední dobou mám výhrady k jejímu kouření. Posadí si pacienta do křesla a jde si ven zakouřit, takže musíte počkat. Po umytí rukou ten smrad přece jen cítíte, když vám dá ruku do úst. :-(

Vřelý přístup. Odbornost a chuť pomáhat pacientovy. Mám z této lékařky výborný pocit. Jsem zcela spokojen a rád, že mám takovou specialistku.

Paní doktorka je velmi pečlivá, svědomitá, důsledná a precizní. Je to perfekcionalistka. Chodím k ní už asi 20 let.

Paní doktorku všem vřele doporučuji, je velice důsledná a poctivá, za svou práci se nemusí stydět. Její sestřička je velice příjemná a usměvavá, a člověku dodá energii. S paní doktorkou jsou sehraný tým.

Velmi ochotna, svedomita a sikovna pani doktorka. Chodim k ni uz asi 10 let, doporucuji.

Paní doktodka nemá chybu.Nenašla jsem lepši přístum a o tom svědčí i jeji práce.Velice šikovná vřele doporučuji.

Velmi příjemná, ochotná a pečlivá lékařka. Vždy řádně vše zkontroluje a opraví, co je třeba. Doporučuji.

Pečlivá