Profesionální,laskavá,usměvavá,prostě výborná lékařka s citlivým přístupem!Chodím k ní i s 3letou dcerou, a vše jí lékařkas vysvětlí,ukáže,pečlivě vyčká,dájí čas na rozmyšlenou, usmívá se, sestřička pokontrole nabídne na výběr hračku, dcera byla maximálně spokojená a vůbec neměla strach i z následující prohlídky:-)
Velmi doporučuji navštívit tuto ambulanci kvůli nejen lékařce, i sestřičce, ale také špičkovému vybavení a krásnému prostředí.

Kořenského 23a, Brno
SIMPLY DENT s.r.o. - zubní laboratoř (mapa)

Paní doktorku můžu jen doporučit, velmi pečlivá, empatická a snaživá. Nemám nic co bych ji vytkla. Zatím jsem měla jen špatné zkušenosti se zubaři, ale paní doktorka je opravdu zlatá.
Díky ní už nemám paniku ze zubařů.
Petra

Díky ní už nemám paniku ze zubařů.
Petra