MEDIANA s.r.o. ordinace prak.lékařů
Šimůnkova 1596, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Po dlouhé době mi bylo natolik zle, že jsem se i přes hrozné zkušenosti k paní doktorce odebrala. Příjemným zjištěním byla výměna sestry, z původní blonďaté nepříjemné čarodejnice na milou a usměvavou sestřičku, jejíž pozitivní nálada se odráží i v paní doktorce. To je tak z kladného hodnocení vše.
Pokud jste člověk, který ví, co mu je, tak potom je vše v pořádku. Příjdete k paní doktorce, řeknete diagnozu, co chcete předepsat, na jak dlouho chcete neschopenku a spokojeně odcházíte domů. V případě, že je vám opravdu zle a potřebujete pomoci, tak je to průšvih. V čekárně, pokud nepříjdete chvilku před koncem ordinačních hodin, strávíte slušnou dobu na to, aby jste od ostatních čekajících chytili i to, co ještě nemáte. No a v ordinaci? Vcelku slušnej pokec za 30,-, ale toť vše, bohužel.

K teto lekarce chodim jiz 30 let,pecuje o celou nasi rodinu a jsme vsichni velice spokojeni.

Ač minimálně jsem k ní chodila, nikdy se mě k ní nechtělo pro její neochotu, nezájem, ale někdy potřebujete recept. Vždy bylo vše stejné. Neustálé pozdní příchody,SOUHLASÍM SE ČTENÁŘI, ŽE RÁNO 1 HODINA POZDNÍHO PŘÍCHODU NIC NENÍ.ZKUSTE TO JINDE V PRÁCI. Doktorka si chodí jak chce, neochotná,nemá vůbec zájem o pacienta,dlouhá čekací doba.VŽDY TAM NĚJAKÁ NÁVŠTĚVA PŘIJDE VEDLEJŠÍMI DVEŘMI A TO JE PAK NA DLOUHO.Kolikrát jsem to vzdala,protože jsem se nemohla doktorky DOČKAT nebo pro její absenci.
Př :Co chcete na opary? Máte doma nějakou mast ne? Tak si jí vezměte, nebo si jí kupte. Na co vyšetření, to je zbytečné.
Přitom na každého pacienta u ní zaregistrovaného, bere každý den peníze.
Sestra to samé, neoochotná, má stálé připomínky ke všemu, skáče doktorce do řeči,
už samý pohled na ní je velmi nepřijemný, nikdy jsem jí neviděla úsměvnou, jen vybuchnout! A nestydatě platíme poplatky. Za co proboha? To nikdo
Naštěstí už u této doktorky nejsem.

Rozhodně nedoporučuji. Neprofesionální přístup, neochota, zakouřené prostředí jak v hospodě. Paní doktorka chodí pozdě, jsem ráda když tam nemusím. Na její místo by si mohl sednout každý kdo se umí podepsat a vyplnit neschopenku. Divím se že takového člověka nechají léčit lidi.

Pokud jsem byla vážně nemocná, tak její lečba mi v ničem nepomohla, radši nechodit.nerozpozná zánět vaječníku od zápalu plich.Nedoporučuji.

Prošvihla u mne skoro každou závažnější nemoc( boreliozu, zápal plic ...).Jsem raději, když k ní nemusím.
NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!

Přesně tak,líná pomoct,nekomunikuje,nemá znalosti-nic neví,člověk si musí pomoct sám.