Praktická zubní lékařka
Bakalovo nábřeží 1, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Já když jsem byl u téhle zubařky tak mi vytrhla zub a prej že je strašně zkaženej a hodně jsem trpěl ona trhala jako o život a furt hudrovala. Když mi doporucila jednu pastu tak to prej jsem tam měl víc kazů.Když tam šli mojí rodiče tak jim řekla že mají kazí a vůbec jim to neumrtvila a taky trpěli. Nejhorší zubařka na světě a křeslo bylo na nic špinavý vše nářadí pro zubaře zašpiněný a čekárna je hodně traumatizující i ta klinika. Nedoporučuji spíš zajděte k nějakým soukromím.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

2 kazy vyvrtala nedostatečně a zaplácla to drahou bilou plombou. Říkam ji, že to bolí jakoby ty kazy tam furt byli, ona: ovšem že po zakroku bolí. Počkejte rok než si to sedne. Za rok mi nevzala reklamaci a u nového zubaře na rentgenu bylo videt, ze opravdu zaplombovala kaz ktery se mi rozšířil. Komunikuje, spolupracuje ale co z toho?

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Od dětství mám šílený strach ze zubaře, který jsem si vytvořila díky přístupu lékaře, který byl schopný být agresivní ke mě jako k dítěti, jen abych otevřela pusu. K paní doktorce jsem přešla od své dětské lékařky, která už mě odmítla ošetřit i se zánětem zubu. Na pohotovosti mi zub rozvrtali a poté jsem hledala novou lékařku. Jediná paní Gebauerová byla ochotná mě vzít a po řádné prohlídce usoudila, že zub už nelze zachránit a šel hned ven. Jelikož zuby mám opravdu špatné, následovaly další návštěvy, kdy už cca po druhé návštěvě jsem téměř neznala strach s ošetření. Výborný přístup doktorky i sestry. Chodím k paní doktorce již několik let i s maminkou a nyní i můj syn. Ceny jsou vysoké, ale srovnatelné s jinými lékaři. Paní doktorka míč nenutí, vždy vysvětlí a nabídne možnosti řešení, rozhodnutí nechává na mě. Já jsem spokojená a lékařku doporučuji.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Byla jsem u této zubařky poprvé a naposled. "Našla" mi 3 kazy. Bylo mi to divné, protože jsem nikdy žádný kaz neměla a žádný zub mě nebolel. Jiný zubař udělal rentgen a nenašel mi jediný kaz.
Zubařské křeslo bylo silně zašpiněné od bot od předchozích pacientů a flusátko bylo znečištěné od minulého pacienta.
Chtěla jsem dát paní zubařce šanci, ale předchozí recenze opravdu nelhaly. Vrtala by zdravé zuby!!!

Umístění: Praktická zubní lékařka

Od dnešního dne jsem se přestala bát chodit z zubaři! Neuvěřitelně milá a ohleduplná paní doktorka! Ošetření takřka bezbolestné a svým lidským a milým přistupem vynahradí tu trošičku bolesti, která je díky tomu zanedbatelná! Dokonce i moje "neošetřitelná" dcera podle názoru naší bývale zubařky je ode dneška pacientkou, která uronila pouze malou slzičku u injekce a vydržela! Od teď se na příští návštěvu těším! ????

Dodrý den od paní zubařky ruce pryč .Rozvrtá vám zbytečně i zdravé zuby.!!!!! Je sice moc milá ale to je vše.Tvrdila že mám dva kazy a u jiného zubaře na ultrazvuku který ona neudělala se nic nepotvrdilo.Nejsem jediná kdo má takové zkušenosti.

Od paní ''zubařky'' jsem odešla. Nestačím se divit...tvrdila, že mi zbývají tři kazy...nový zubař řekl, že nemám ani jeden! Takže děkuji, že za tu dobu, co jsem u ní byla, mi rozvrtala tolik zubů, které možná ani nebyli potřeba! Navíc všechny plomby bílé nedrží! Rentgen za tolik let co jsem u ní byla, neudělala ani jednou! Takže milá paní doktorko, karma je zdarma.

Od paní doktorky jsem odešla, neboť mi zničila zuby svým neodborným ošetřením. Vrtala, ač nemusela, zubní kanálky ošetřila tak "odborně", že jsem musela nakonec zub u jiné paní doktorky nechat odstranit. Nevypůňuje kanálky jak by se mělo, dle RTG jsou patrné "bubliny", díky kterým je zub odsouzen k extrakci. Pacienty bere jako na běžícím pásu, vždy jsem v ordinaci byla s dalším člověkem a někdy se stalo, že nás tam sedělo i víc. Toto nepovažuji za profesionální.
Jak jsem byla překvapená přístupem nové paní zubařky, která hned začla s dentálkou, celočelistním snímkem, věnovala se mi......Což paní Gebauerová vůbec nedělá. Na jakýkoliv můj dotaz ohledně péče o ústní dutinu, novou metodu, bělení, atd. vždy zavrhla...opravdu, nikdy jsem od ní neslyšela ano, tohle by šlo vymyslet. Vždy jsem jen slyšela NE.
Při její poslední návštěvě mi prý našla kaz ve dvojce nahoře, nová paní doktorka podle RTG žádný kaz nenašla. ještěže tak...rozvrtanou a zprzněnou pusu...to mám jako památku na paní Gebauerovou.
Pakliže nechcete přijít o zuby, odejděte od ní.

je milá.....ale to je všechno. Milou mám ráda kámošku u kávy, ne odbornici na zuby.

Omlovam se čestinu nesem s čech sem z USA indijan. Paní doktorka MUDr.Helena Gebauerova zubařka Brno . Uní trpím víc než zvířatka u veterínaře ktery mají ošetření zubu pod narkozu tím chci řici že přiště chci osetření zubu vrtaní a trhany zubu nemocnici pod narkozu . Dne 23.11.2015 trhaní dva zuby stoličky na hoře pravo stoličky zub moudrosty a druhy hned vedle něho .Na pichal iněkce na umrtvení to bylo bez problemu .Dne 27.11.2015 velké utrpeny dole na pravé straně dvě stoličky se mají trhat paní doktorka Helena Gebauerova mě na pichala několik iněkci na umrtvení začla trhat první stoličku a to strašně bolelo řval sem bolesty paní doktorka to vás nemuže bolet ? Boli to ja nato jo tak mě pichla další davky bolestech mě trhala dvě stoličky .Paní doktorka řekla nemohu vam pichnout další davku už sem vam pichla silnou davku oba zuby se trhalí bolestech nebyli u mrtvení vubec iněkce ne zabralí .Upravu zubu vrtaní trhany zubu pouze chci nemocnici pod narkozu .Rostou mě na hore dalši zuby za zubami moudrosty co bili vytrženi. Dole co bili suby stoličky vytrženi mam tam zuby te díře. Mam strašné bolesty bolí mě čelist horní dolni a zuby potech iněkci mam stuhlou čast čelisty pachut hniloby . Paní doktorka zubařka MUDr. Helena Gebaurova brno mě dost na trapila trpim uní dost ne necham si odní už nic ošetřit moje zuby !!!

Nemohu si vynachválit lidský přístup, pravidelné umrtvení, diskuzi o tom, jak budeme konkrétní věc řešit, ochotu při plánování vyšetření i citlivý přístup k tomu, že se zubaře pravidelně bojím. Chápu, že někdo očekává rentgen a vrtání i těch zubů, co jsou jinak zdravé a převrtání amalgámu na bílou a zpět apod., ale tahle paní zubařka řeší jen to, co způsobuje bolesti, záněty nebo problémy. Do toho ultrazvukem zlikviduje kámen, nabělí a vyleští zuby dle požadavků a pokud náhodou něco pojišťovna nehradí, dá se vždycky domluvit na postupu nebo alternativě. Já už bych k jiné zubařce chodit nechtěl.