Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Včera som bola na cievnom vyšetrení u p.dr. Už pri vstupu do jej ordinacie bola velmi nepríjemná, počas vyšetrenia ma okrikovala, že nohy nedavam podla jej pokynov kričala, nikdy som sa s takym chovaním u dr. nestretla zatial som mala tie najlepšie skusenosti. Celý život som pracovala v zdravotníctve, nezaslužila som si také chovanie. Po odbornej stránke nemožem pochybovat snád je odborníčka na svojom mieste. Nikdy by som už nenavštívila jej ordináciu a nedoporučujem, p. dr si neuvedomuje, že prístup pacientov je doležity na uzdravenie.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Jmenuji se Hana Svobodová, bydlím na Čerhém Mostě a s návštěvou u MUDr.Benešové jsem velice spokokojená. Paní doktorka je nesmírně příjemná a milá, jakož i její empatická sestřička. Doporučuji!

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka velice nepříjemná. Kritika na předchozí doktory. Šla jsem s maminkou přes 90 let, hubovala, že máme mít jen jednoho lékaře, ale my chodíme jen tam, kam nás pošle obvodní lékařka. Po návštěvě maminka úplně na dně.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Jsem nikdy ne potkala horši lekazku. Byla neprijemna,a když rekla at se nadechnu a neudělala to spravně tak začala kričet a žekla že ji to nezajma a nevyšetri to dobře. Je to hrozne chovani do svech pacijentu.

Umístění: CLINICUM a.s.

Paní doktorka je špička ve svém oboru. Naprosto přesně určila diagnózu a vše podrobně vysvětlila. Na všechny mé otázky odpověděla tak abych tomu rozumněla. Milé, příjemné a profesionální vystupování které jde hodnotit pouze pěti hvězdičkami.

Umístění: CLINICUM a.s. návštěva lékaře

Jednoznačně pět hvězd! Paní doktorka je profík a člověk na správném místě. Po vyšetření vše důkladně vysvětleno. Více takových lékařů!!! Milá a empatická jak paní doktorka, tak i sestřička

Umístění: CLINICUM a.s.

S takovýmto přístupem jsem se doposud nikde nesetkala. Rozhodně MUDr. Benešovou nikomu nedoporučuji. Po porodu jsem se objednala k MUDr. Benešové kvůli cévní kontrole. Když jsem se objednávala na prohlídku, sestřička byla hrubá a nepříjemná. Návštěva u MUDr. Benešové probíhala ve stejném duchu. MUDr. Benešová byla velice nepříjemná. Vynadala mi, že jsem nedonesla zprávu z vyšetření, které z mého laického pohledu nemělo nic společného s tímto vyšetřením. Během vyšetření se o mně se sestrou bavily, jako bych tam nebyla. Je možné, že jako doktorka není špatná, to nedokážu posoudit, ale vystupování bylo jak MUDr., tak i sestřičky, absolutně neakceptovatelné, neprofesionální, nepříjemné.
Pokud někdo zvažuje, kam se objednat s cévními problémy, tak k MUDr. Benešové rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorku jsem navštívila minulý týden. Ochotně, pečlivě a hlavně mi provedla "statim" sono cév, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Sestřička je také moc sympatická, takže nerozumím některým negativním názorům. Nakonec mi vystavila podrobně napsanou zprávu a s úsměvem ve tváři jsme se rozloučily. Po celou dobu vyšetření panovala v ordinaci dobrá nálada. Děkuji Jana Svatoňová

Přišla jsem k paní doktorce asi měsíc před porodem s tím, že se mi během těhotenství udělali varixy i bolestivé vystouplé křečové žíly. Měla jsem požadavek od gynekologa, aby cévné lékař zhodnotil, zda kvůli rozsáhlému žilnímu nálezu bude možný normální porod a aby cévní lékař udělal sono žil. Paní doktorka Benešová na mě jen koukla, nohou se ani nedotkla, a zkonstatovala, že se s tím nedá teď nic dělat a jak mám rodit, ať si rozhodne porodník. Detralex mi přes mou žádost nenapsala, ať si koupím neco volně prodejného a ať nosím punčochy (což dělám), ale nárok na nové mi vznikne až za 3 měsíce, takže ty mi také nenapíše. Takže naprosto zbytečná návštěva. Unylá doktorka, nepříjemná sestra, 30,- Kč poplatek v podstatě za nic a vím, že tuhle lékařku nikdy více!

Mě tedy paní doktorka jako profesionálka nepřišla. Byla jsem u ní celkem třikrát s diagnózou hluboké žilní trombózy. Téměř po celou dobu mé návštěvy se vybavovala se sestrou o svých soukromých záležitostech nebo něco tvořila v počítači což jí, dle jejích komentářů, přiliš nešlo. Měla jsem pocit, jako bych v ordinaci ani nebyla. Její výkřiky (opět směrem k sestře) typu "no jo, je to tam!" při ultrazvuku mé nohy, mě přesvědčily o tom, že je to fakt slepice. Vrcholem všeho bylo, že mi díky své počítačové negramotnosti nebyla schopna ani vytisknout poukázku na zdravotní pomůcku, a měla snahu se tohoto úkolu zbavit a odkázat mě na mého obvodního lékaře. Naštěstí jsem ji, při představě dalších několika hodin strávených cestou a čekáním u obvoďáka, donutila, aby to vyplnila ručně. Možná je to odbornice na medicínu, ale lidsky mě naprosto nepřesvědčila. Působí jak zpruzená nemastná-neslaná usedlá ženská s mindrákem.