Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka velice nepříjemná. Kritika na předchozí doktory. Šla jsem s maminkou přes 90 let, hubovala, že máme mít jen jednoho lékaře, ale my chodíme jen tam, kam nás pošle obvodní lékařka. Po návštěvě maminka úplně na dně.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Jsem nikdy ne potkala horši lekazku. Byla neprijemna,a když rekla at se nadechnu a neudělala to spravně tak začala kričet a žekla že ji to nezajma a nevyšetri to dobře. Je to hrozne chovani do svech pacijentu.

Umístění: CLINICUM a.s.

Paní doktorka je špička ve svém oboru. Naprosto přesně určila diagnózu a vše podrobně vysvětlila. Na všechny mé otázky odpověděla tak abych tomu rozumněla. Milé, příjemné a profesionální vystupování které jde hodnotit pouze pěti hvězdičkami.

Umístění: CLINICUM a.s. návštěva lékaře

Jednoznačně pět hvězd! Paní doktorka je profík a člověk na správném místě. Po vyšetření vše důkladně vysvětleno. Více takových lékařů!!! Milá a empatická jak paní doktorka, tak i sestřička

Umístění: CLINICUM a.s.

S takovýmto přístupem jsem se doposud nikde nesetkala. Rozhodně MUDr. Benešovou nikomu nedoporučuji. Po porodu jsem se objednala k MUDr. Benešové kvůli cévní kontrole. Když jsem se objednávala na prohlídku, sestřička byla hrubá a nepříjemná. Návštěva u MUDr. Benešové probíhala ve stejném duchu. MUDr. Benešová byla velice nepříjemná. Vynadala mi, že jsem nedonesla zprávu z vyšetření, které z mého laického pohledu nemělo nic společného s tímto vyšetřením. Během vyšetření se o mně se sestrou bavily, jako bych tam nebyla. Je možné, že jako doktorka není špatná, to nedokážu posoudit, ale vystupování bylo jak MUDr., tak i sestřičky, absolutně neakceptovatelné, neprofesionální, nepříjemné.
Pokud někdo zvažuje, kam se objednat s cévními problémy, tak k MUDr. Benešové rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorku jsem navštívila minulý týden. Ochotně, pečlivě a hlavně mi provedla "statim" sono cév, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Sestřička je také moc sympatická, takže nerozumím některým negativním názorům. Nakonec mi vystavila podrobně napsanou zprávu a s úsměvem ve tváři jsme se rozloučily. Po celou dobu vyšetření panovala v ordinaci dobrá nálada. Děkuji Jana Svatoňová

Přišla jsem k paní doktorce asi měsíc před porodem s tím, že se mi během těhotenství udělali varixy i bolestivé vystouplé křečové žíly. Měla jsem požadavek od gynekologa, aby cévné lékař zhodnotil, zda kvůli rozsáhlému žilnímu nálezu bude možný normální porod a aby cévní lékař udělal sono žil. Paní doktorka Benešová na mě jen koukla, nohou se ani nedotkla, a zkonstatovala, že se s tím nedá teď nic dělat a jak mám rodit, ať si rozhodne porodník. Detralex mi přes mou žádost nenapsala, ať si koupím neco volně prodejného a ať nosím punčochy (což dělám), ale nárok na nové mi vznikne až za 3 měsíce, takže ty mi také nenapíše. Takže naprosto zbytečná návštěva. Unylá doktorka, nepříjemná sestra, 30,- Kč poplatek v podstatě za nic a vím, že tuhle lékařku nikdy více!

Mě tedy paní doktorka jako profesionálka nepřišla. Byla jsem u ní celkem třikrát s diagnózou hluboké žilní trombózy. Téměř po celou dobu mé návštěvy se vybavovala se sestrou o svých soukromých záležitostech nebo něco tvořila v počítači což jí, dle jejích komentářů, přiliš nešlo. Měla jsem pocit, jako bych v ordinaci ani nebyla. Její výkřiky (opět směrem k sestře) typu "no jo, je to tam!" při ultrazvuku mé nohy, mě přesvědčily o tom, že je to fakt slepice. Vrcholem všeho bylo, že mi díky své počítačové negramotnosti nebyla schopna ani vytisknout poukázku na zdravotní pomůcku, a měla snahu se tohoto úkolu zbavit a odkázat mě na mého obvodního lékaře. Naštěstí jsem ji, při představě dalších několika hodin strávených cestou a čekáním u obvoďáka, donutila, aby to vyplnila ručně. Možná je to odbornice na medicínu, ale lidsky mě naprosto nepřesvědčila. Působí jak zpruzená nemastná-neslaná usedlá ženská s mindrákem.

Dostal jsem se s paní doktorce na cévní vyšetření, musím říct, že je výborný odborník. Začala mne léčit a mé potíže se zlepšily. Vše se mnou důkladně probrala a vysvětlila, je prostě výborná, mnohokrát ji za její péči děkuji, její spokojený pacient

O

Byl jsem vyšetřen v cévní ambulanci dr.Kubka, na poliklinice na Proseku,ale k mému překvapení tam byla paní doktorka Helena Benešová,která mne pečlivě vyšetřila,zkoumala mé pochybné cévy, i různými přístroji,já tomu nerozumím,ale když mi ona řekla ,abych přestal kouřit a že to pomůže mým cévám nejvíce,tak věřte nevěřte jsem přestal po 40 letech kouřit.A jde to ,od té doby se citím mnohem líp,trochu přibírám,ale paní doktorka Benešová mi řekla,že je je to normální.Tak milou a vzdělanou lékařkou jsem ještě nepotkal.
Všem svým známým od srdce doporučuji. Váš pacient.