Poliklinika Budějovická
Antala Staška 80, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka mne s akutně oteklým nártem po RTG odbyla a poslala domů s tím, že jej mám mazat mastičkou a jíst prášky proti otoku. Po týdnu v bolestech jsem se vydal za ortopedem, který provedl nové RTG, našel únavovou zlomeninu a jal se mne léčit.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Exreme neprijemna nesympaticka doktorka, doufam, ze uz na neco takoveho nikdy nenarazim, nechapu co tam nekdo takovy stale dela, je mi lito lidi co k ni pujdou uz ted.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

U paní doktorky jsem byla dvakrát, jednou sama a jednou s pětiletou dcerou. V obou případech proběhlo vše rychle a profesionálně, byla jsem spokojená. Paní doktorka má ráznější povahu, ale byla ochotná a příjemná.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Nedoporučuji MUDr. Zwingerovou. Po úrazu nohy jsme byli se synem na rtg a paní doktorka syna ani nevyšetřila, během 2 min od stolu stanovila diagnózu, že to nic není a syn si může jen vymýšlet. Po týdnu se stav nelepšil a až v Motole odhalili na rtg zlomeninu nohy (lepší rentgen - z různých stran). Léčba mohla být od začátku jiná nebýt této doktorky, co se na dítě ani nepodívá. Sice čekání bylo krátké a čekárna prázdná, ale právě to nás mělo varovat, že tady něco není v pořádku. Do této ordinace už nikdy více. Příště se svěříme jen ověřeným odborníkům.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka viděla 2,5 letou dceru možná tak z rychlíku, celá kontrola trvala asi dvě minuty, kdy paní doktorka většinu doby seděla za stolem. Výslovně nám v nemocnici sdělili, že by dcera měla jít po týdnu se zlomeninou na převaz a kontrolu, paní doktorka se s námi skoro hádala, že nám toto určitě neřekli, že jsme vše špatně pochopili, převaz odmítla udělat. Obvaz podle ní drží a převaz by léčbu protáhl. Rentgen ani neviděla. Arogantní, dělala z nás úplné hlupáky. U dítěte bych čekala důkladnější péči. Už nikdy více. Prázdná čekárna nás asi měla varovat.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Velmi špatná paní doktorka. Nedostatečně vyňala zánět, (tukovou bulku), musel jsem jít následně k jiné doktorce. Nedoporučuju tuto doktorku nikomu.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Prodělal jsem těžký výron kotníku. MUDr.Zwingrová mi dala jen dlahu a po týdnu sundala, že to mám procvičovat a rozchodit, žádnou kontrolu již nechtěla provádět, což mne udivilo. Po 6 týdnech v bolestech jsem k ní opět přišel, sdělila mi, že to není normální a určitě nic nezanedbala. Tato slova mi stačila na to, abych zašel jak do Krčské nemocnice na chirgii, tak i k ortopedovi na jiném místě. Oba shodně mi sdělili, že je to zanedbaná péče, že jsem měl mít min.na 4 týdny sádru a samozřejmě rehabilitaci. Takže se budu léčit min. o dva měsíce déle, než bylo zapotřebí. Určitě ji nedoporučuji!!!

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Jsem člověk, co má lékaře v úctě a nepochybuji o tom, že jejich povolání je těžké. Ale aby někdo jako pí. doktorka neměl ani snahu dítě (16) při opakované bolesti břicha a krvi ve stolici vyšetřit a rovnou potíže svedl na kdysi prodělané řitní trhliny, je fakt síla. Názory jako "co na vás uvidím?", "běžte si rovnou tam, kde jste byli minule"..... ?!!! .... Takže jsme šli jinam a po dalších pár dnech usilovných vyšetření bylo jasno, že jde o závažnou diagnózu ulcerózní kolitida!!!! Přeji všem, kteří se dostanou téhle pí. dr. pod ruku, aby jejich potíže byly mírné a nepotřebovali nikdy akutně pomoc. Tady by se jí dočkat nemuseli.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Zdá se, že paní doktorka dostává pouze 1 nebo 5 hvězd a nic mezi. Za mě tedy plný počet. Byla jsem tu s tříletým synem kvůli zánětu žaludu - paní doktorka ho citlivě ošetřila, předepsaná léčba rychle zabrala a syn se vůbec nebál. Je poněkud striktní, ale jak zde psali jiní, spíš bych to připisovala profesionalitě a dlouhé praxi (lékaři to skutečně nemají jednoduché) než nezájmu o pacienta.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

S dcerou jsme sem byly odkázané od dětské dr. kvůli pupíčku. I přes aktuální ne moc dobrou situaci jsme musely docházet každý druhý den. Komunikace velmi hluboko pod bodem mrazu. Po manželovo vyjádření nespokojenosti, alespoň informovala mě o postupu léčby mé dcery, ovšem na manželovo dotazy nemohla odpovědět, prý si vše předáme a stačí jeden rodič..Nikdy jsme nedostaly žádnou lékařskou zprávu . Celkově opovrhujici, nelidský přístup +metody tipu "vyleptat pupík" tak malému miminku.. Podvazováno, neúspěšně, protože podvazy vypadly. Přijde nám, že paní doktorce vůbec nejde o pacienty, jako spíše o finanční obrat. Děkujeme, už nikdy více, teď, jsme v tisíckrát lepší péči v dětské FN MOTOL