Adresa

IVF CUBE SE
Evropská 178, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřený profil
Umístění: IVF CUBE SE Jiný

Upřímně mám opačnou zkušenost, než tu všichni píší. Paní doktorka je jistě odbornice, to nezpochybňuji, ale ten zájem o moji osobu a ta empatie mi tam chyběla. Po absolvování IVF na klinice jsem bohužel musela být hospitalizována, to se stává, ale čekala bych férový přístup a ne to, co proběhlo, když lékař z nemocnice kontaktoval pí. doktorku. Kdybych šla na klimiku náhodou znovu, tak raději k jinému lékaři. Moje sympatie k paní doktorce jsou ta tam.

J
Ověřený profil

Úplne Nejlepší lékařka se kterou jsem se za těch 12 let při léčbě neplodnosti setkala. Bohužel náš pokus nakonec nevyšel, i když to vypadalo slibně(poprvé jsme byli na starotvní čáře aspon) a už bych jinou lékařku nechtěla!!!!!!!!

M
Ověřený profil

vynikající odbornice, lidská a chce pomoct a to ne za každou cenu. Ve většině center jim na úspěchu moc nezáleží, hlavně když se vrátí opět s plnou peněženkou. Nám pomohla a jsme těhotní. Všem doporučuji. Hanko díky.


Pár lékařů, kteří se zabývají léčbou neplodnosti jsem již potkala a paní doktorka je super. Skvělý přístup.Naslouchá pacientovi a má ke každému osobní přístup. Opravdu chce pomoci.


Paní doktorka, je velmi itelingentní, má empatie a je zcela oddaná své práci. Mě pomohla na 200%


Došlo k chybě, zkuste to znovu