Praha 9, Prague 9, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Milá paní doktorka i sestřička, pečlivé vyšetření včetně Rentgenu, účinný obstřik páteře a doporučené cvičení. A jsem bez bolestí, které mě dlouho trápily.
Zorka

Umístění: Ordinace předání výsledků a konsultace o dalším postupu

Nedoporučuji!
Ordinaci MUDr. Trnovské jsem navštívila celkem asi 5x během cca 10 let. Měla jsem pocit, jako bych spíše otravovala. Paní doktorka není moc příjemná. V lékařské zprávě byl např. úkon vyšetření, který neproběhl. Byla jsem odeslána na speciální vyšetření, kde mi bylo sděleno, že je nutná operace a že s výsledky mám jít zpět ke svému neurologovi, který mi vše vysvětlí (jaké jsou možnosti operace, jak dlouhá rekonvalescence atd..). Jaké bylo mé překvapení, když mi sestra přinesla do čekárny (upozorňuji, že tam sedělo asi dalších 10 pacientů do různých ordinací) rovnou žádanku k operaci, recept na léky a poukaz na rehabilitaci. Během 3 minut mi přede všemi sdělila instrukce od MUDr. Trnovské. Byla jsem naprosto v šoku, že ani lékařce nestojím o 10 minut času a pár slov, co tato operace obnáší. Cítím se jako obtížný hmyz a nezbývá mi, než si hledat jiného lékaře, a o zákroku si přečíst na internetu. Velké zklamání.

Velmi profesionalni pece a vlidne zachazeni. Pani doktorka mi lecila bederni pater. Presna v diagnoze, vse podepreno dalsim laboratornim vysetrenim. Nasledne mi doporucila velmi ucinne cviceni. Velmi doporucuji.

Určitě paní doktorku nedoporučuji, lůžko na kterém vyšetřuje má flekaté prostěradlo, nedává pod pacienty žádný papír. Obstřik byl tak bolestivý, že bych přirovnala k porodu.Měla jsem jí volat výsledky z rentgenu, zavolala jsem podle dohody, řekla přijdte si kdykoli pro žádanku na CT, když jsem k ní přišla sestra nepříjemná, že mě paní doktorka chce vidět a začala hledat termín na 3 týdny. Paní doktorka má jen 3 dny v týdnu ordinační hodiny a to ještě jeden den z nich pouze 2 hodiny. Nepříjemná sestra i doktorka.

Velmi dobrý přístup jak od sestřičky tak od paní doktorky. Obě usměvavé, komunikativní a příjemné. Paní doktorka Trnavská se o mě zajímala a poté mi vše vysvětlila a též mi na vše odpověděla. Lékařské návštěvy nesnáším dobře ale toto sezení/vyšetření bylo příjemné a hlavně bylo k něčemu.

Dnes jsem s AKUTNÍMI problémi po autonehodě a žádankou na neurologické vyšetření navštívil ordinaci MUDr Trnovské, kdy mi po hodině čekání bylo sděleno, že mají plno a proto mě objednají až na příští týden. Já osobně pracuji ve zdravotnictví a s takovým nezájmem jsem se dlouho nesetkal. Je smutné, že jsou upřednostňováni chronicky nemocní pacienti před těmi, co pomoc akutně potřebují.

Oceňuji komplexní a uvážlivý přístup ke stanovení diagnózy a postupů v léčení.
Sympatická je i snaha dodržet domluvený čas podle objednání.

H.K.
23.9.2014

Absolvoval jsem neurologické vyšetření u paní doktorky. Byl jsem mile překvapen nejen profesionálním přístupem, aplikaci obstřiku páteře jsem téměř necítil, ale i tím lidským, s poskytnutím informací mě srozumitelných a pochopitelných.
A.M.
září 2014

Š

Skvělá odbornice... Měla jsem akutní případ a vnutila se do ordinace bez objednání. Po všech možných vyšetřeních skvěle odhalila možné příznaky roztroušené sklerózy, která se velice obtížně diagnostikuje a poslala mě okamžitě do nemocnice. Možná právě díky jejímu včasnému odhalení je i po 4 letech vše relativně v pořádku. Jsem jí velice vděčná za vstřícný, rychlý milý a hlavně odborný přístup k pacientům.
Děkuji

Absolutní nezájem. I když jsem měla náhlý problém, tak ani neměla zájem mě objednat, přesto, že už jsem u ní byla registrovaná. Jiná neuroložka mě okamžitě dala žádanku na RTG krční páteře, sono a CT mozku. U této lékařky velice špatná zkušenost.