Hana Trnovská, neurolog Praha

MUDr. Hana Trnovská

Neurolog

12 názorů

Uložit


Adresa

Praha 9, Prague 9, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

B
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem dlouholetým pacientem.
Mimojiné oceňuji komplexní a soustavný přístup. Konkrétní léčba mi pak pomáhá...


Z
Umístění: Ordinace Jiný

Milá paní doktorka i sestřička, pečlivé vyšetření včetně Rentgenu, účinný obstřik páteře a doporučené cvičení. A jsem bez bolestí, které mě dlouho trápily.
Zorka


S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace předání výsledků a konsultace o dalším postupu

Nedoporučuji!
Ordinaci MUDr. Trnovské jsem navštívila celkem asi 5x během cca 10 let. Měla jsem pocit, jako bych spíše otravovala. Paní doktorka není moc příjemná. V lékařské zprávě byl např. úkon vyšetření, který neproběhl. Byla jsem odeslána na speciální vyšetření, kde mi bylo sděleno, že je nutná operace a že s výsledky mám jít zpět ke svému neurologovi, který mi vše vysvětlí (jaké jsou možnosti operace, jak dlouhá rekonvalescence atd..). Jaké bylo mé překvapení, když mi sestra přinesla do čekárny (upozorňuji, že tam sedělo asi dalších 10 pacientů do různých ordinací) rovnou žádanku k operaci, recept na léky a poukaz na rehabilitaci. Během 3 minut mi přede všemi sdělila instrukce od MUDr. Trnovské. Byla jsem naprosto v šoku, že ani lékařce nestojím o 10 minut času a pár slov, co tato operace obnáší. Cítím se jako obtížný hmyz a nezbývá mi, než si hledat jiného lékaře, a o zákroku si přečíst na internetu. Velké zklamání.


Ověřeny pacient

Velmi profesionalni pece a vlidne zachazeni. Pani doktorka mi lecila bederni pater. Presna v diagnoze, vse podepreno dalsim laboratornim vysetrenim. Nasledne mi doporucila velmi ucinne cviceni. Velmi doporucuji.


Ověřeny pacient

Určitě paní doktorku nedoporučuji, lůžko na kterém vyšetřuje má flekaté prostěradlo, nedává pod pacienty žádný papír. Obstřik byl tak bolestivý, že bych přirovnala k porodu.Měla jsem jí volat výsledky z rentgenu, zavolala jsem podle dohody, řekla přijdte si kdykoli pro žádanku na CT, když jsem k ní přišla sestra nepříjemná, že mě paní doktorka chce vidět a začala hledat termín na 3 týdny. Paní doktorka má jen 3 dny v týdnu ordinační hodiny a to ještě jeden den z nich pouze 2 hodiny. Nepříjemná sestra i doktorka.


Ověřeny pacient

Velmi dobrý přístup jak od sestřičky tak od paní doktorky. Obě usměvavé, komunikativní a příjemné. Paní doktorka Trnavská se o mě zajímala a poté mi vše vysvětlila a též mi na vše odpověděla. Lékařské návštěvy nesnáším dobře ale toto sezení/vyšetření bylo příjemné a hlavně bylo k něčemu.


K
Ověřeny pacient

Dnes jsem s AKUTNÍMI problémi po autonehodě a žádankou na neurologické vyšetření navštívil ordinaci MUDr Trnovské, kdy mi po hodině čekání bylo sděleno, že mají plno a proto mě objednají až na příští týden. Já osobně pracuji ve zdravotnictví a s takovým nezájmem jsem se dlouho nesetkal. Je smutné, že jsou upřednostňováni chronicky nemocní pacienti před těmi, co pomoc akutně potřebují.


H
Ověřeny pacient

Oceňuji komplexní a uvážlivý přístup ke stanovení diagnózy a postupů v léčení.
Sympatická je i snaha dodržet domluvený čas podle objednání.

H.K.
23.9.2014


A
Ověřeny pacient

Absolvoval jsem neurologické vyšetření u paní doktorky. Byl jsem mile překvapen nejen profesionálním přístupem, aplikaci obstřiku páteře jsem téměř necítil, ale i tím lidským, s poskytnutím informací mě srozumitelných a pochopitelných.
A.M.
září 2014


Š
Ověřeny pacient

Skvělá odbornice... Měla jsem akutní případ a vnutila se do ordinace bez objednání. Po všech možných vyšetřeních skvěle odhalila možné příznaky roztroušené sklerózy, která se velice obtížně diagnostikuje a poslala mě okamžitě do nemocnice. Možná právě díky jejímu včasnému odhalení je i po 4 letech vše relativně v pořádku. Jsem jí velice vděčná za vstřícný, rychlý milý a hlavně odborný přístup k pacientům.
Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti