Adresa

Vítězné nám. 829/10, Praha
Neurologická ordinace, Neurosonografie, Ambulance bolestí hlavy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka Hanka Sirotková je nejen vynikající lékařka s lidským přístupem silné empatie k pacientům, ale také vyzařuje léčivou energií z duchovní roviny. Což je dnes u zdravotníků velice vzácné. Srdečně všem doporučuji. Daniela:-)


I
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem velmi spokojena, je velmi pecliva a narozdil od vetsiny svych kolegu umi naslouchat.


P
Ověřeny pacient

Za paní doktorkou jsem přišla na doporučení, které bylo potenciováno i pozitivními recenzemi na tomto serveru. Bohužel, moje zkušenost je odstrašující: paní doktorka mi při vyšetření manipulovala krkem a to bez toho, aníž by mě na to předtím upozornila. (Řekla mi, abych otočila hlavu do strany, a když jsem tak udělala, "dotáhla" můj pohyb hbitě a bez varování o kus dál, tam kam bych se normálně sama nedostala, a krkem mi tak velmi bolestivě "křupla".). Manipulace byla pro mě traumatická, a to fyzicky i psychicky. Její důsledky: každodenní bolest šíje, bolest hlavy, zvýšení již existujícího tinitu a zhoršený psychický stav (jelikož bolest špatně snáším a ovlivňuje všechny stránky mého života, pracovní, společenskou i tu osobní) … tyto důsledky trvají již měsíc!
Kdyby se mi to stalo v Americe, paní doktorku zažaluji. Šla jsem k ní s ůplně jiným problémem a o korekci páteře jsem nežádala a ani jsem ji nemohla odmítnout, protože mi byla násilně vnucena. Nenapadlo mě, že neuroložka bude provádět pohyby, které normálně praktikují chiropraktikové (a kterým se osobně zdaleka vyhýbám.) Hmat, kterým mi trauma přivodila (rotace krku) může být velmi nebezpečný a v každém případě by se neměl provádět bez žádosti či svolení pacienta (jestli vůbec).
Nezbývá mi než-li varovat ostatní pacienty a doufat, že fyzické trauma, které mi přivolala (diagnostikované doktory i na základě radiografie a léčeno, zatím neůspešně, límcem a protizánětlivými léky) se zahojí a bolest - která mi již měsíc otravuje život - se nestane chronickou.


A
Ověřeny pacient

Po několika měsících obíhání všemožných ordinací je paní doktorka první, která má snahu najít příčinu, a doufám, že po absolvování doporučených vyšetření se to také podaří. Její přístup a chování k pacientům jsem ještě nezažil. Doporučuji!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Sirotková je velmi obětavá, vyslechne, odborně a profesionálně poradí, se skutečným zájmem o člověka, o jeho celou bytost. Moc doporučuji.


V
Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Její celostní přístup je v této době mezi lékaři ojedinělý. Umí pacientovi naslouchat a vždy nejde zbůsob, jak milým slovem vysvětlit i nepříjemné. Vychází mi velmi ochotně vstříc i v mém přání léčit roztroušenou sklerosu alternativně. Přivedla jsem k paní doktorce i dceru, která i přes své mládí dokáže také ocenit její klidný,milý, chápající..., ale i odborný přístup. Děkujeme obě.


Paní doktorka je velmi milá, obětavá a starostlivá. Pokud něco nevyřeší sama, odešle pacienta k velmi dobrým odborníkům. Dokonce používá i alternativní způsoby medicíny. Je opravdu skvělý lékař i skvělý člověk.


Vynikající paní doktorka s lidským přístupem,velice ochotná,milá,vše hezky vysvětlí.Je u ní vidět zájem o pacienta.Je pečlivá a pro pacienta se snaží udělat maximum.Sestřička je také ochotná a milá.Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti