Olšanská 7/2666, Praha
Dětská neurologie a EEG

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Přišla jsem k paní doktorce vystrašenás 6ti týdením miminkem. Uklidnila mě, vše vysvětlila. Synovi jsou už tři roky. Stále chodíme na kontroly. Vždy odcházím s pocitem, ze je syn v dobrých rukou. Syna vždy pečlivě vyšetří, ale nic nehroti... jsem za ni moc rada.

Umístění: Dětská neurologie a EEG

Paní doktorka je naprosto perfektní! Dcera měla přinporodu nízký apgar a musíme tedy od 6.týdne chodit na neurologii. Vždy nás paní doktorka přivítá s úsměvem a s dcerkou to krásně umí. Nemáme s ní nejmenší problém a naopak moc děkuji za perfektní péči. V čekárně skoro nikdy nečekáme a pokud je potřeba tak mi i se sestřičkou s malou pomůžou a poradí.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Podezreni na Epi

Pani doktorka je SKVELA. Ma dcerka, 2,5 roku stara, ji navstevuje pravidelne. V jeji ordinaci se citi moc prijemne a pani doktorka, mimo to, ze je skvela profesionalka, se k dceri chova bajecne. Chapu jeji rozhorceni, kdyz lide prijdou bez omluvy pozde a rozladeni, kdyz dite neni mozne vysetrit kvuli placi ci zachvatu vzteku (ale i presto - osobne jsem byla svedkem, jak stejne stare dite, jako je ma dcera, jeste ani nevstoupilo do ordinace a proladlo silene histerii - i tak byla pani doktorka 'profik' - poslala maminku s ditetem ven, aby se dite uklidnilo - no, nepomohlo to). Pani doktorka Vam rekne veci na rovinu, bez zbytecnych omacek. Davam jen to nej hodnoceni ????

Umístění: Dětská neurologie a EEG

V životě jsem se nesetkala s tak nepříjemnou a arogantní doktorkou. Odcházela jsem v slzách, po tom co mě přímo vyhodila z ordinace. Byla jsem s malou na roční prohlídce, kdy se jednalo už prakticky o poslední kontrolu, holka je naprosto v pořádku. Jenom jsem se mezi řečí slovem zmínila o tom, že kojím a doktorka se na mě pomalu rozeřvala a z toho co na mě asi 10 minut úplně nesmyslně chrlila jsem pochopila hlavně to, že malou příšerně rozmazluju tím, že ji i v roce kojím, že by už dávno měla být na UM a normálně jíst a v žádném případě nikdy nekojit v noci a že ji budu snad kojit až do 6 let nebo co a když jsem se ji snažila jenom slušně zeptat, proč je to tak špatné, že své dítě kojím podle mého uvážení tak mě doslova řekla, že se se mnou už nebude bavit a ať odejdu z její ordinace. Ještě mi pohanila mého pediatra, že mě v kojení podporuje a při mých slovech, že je první doktor, který mi kdy řekl, že kojit se má jenom do 9.měsíce a potom už je to zbytečné a má se ukončit, tak mi řekla, že to je velmi smutné, jak špatné doktory asi navštěvuji. Brečela jsem pak ještě asi hodinu, jak se mě dotklo její jednání a to co mi řekla.. už k ní v životě nepůjdu a můžu jenom doporučit ostatním, aby si raději našli jinou doktorku.

Umístění: Dětská neurologie a EEG neurologické vyšetření

Paní doktorka je rozumná, dá se s ní mluvit. Nepřijde mi arogantní, milé odpovídá a vysvětluje. Nechová se povýšeně a je to milá paní, která vyžaduje slušně chování a uctu. Je to odborník s lidským a rozumným přístupem. Navštěvujeme jí pravidelně už od narození malého a jsem s ní spokojená.

S paní doktorkou jsem spokojená. Oceňuji, že nemá hysterický přístup a hlavně, že vývojové tabulky pro ni nejsou písmo svaté. Na rozdíl od pediatra, nás zbytečně nenutila chodit na rehabilitace. Syn je totiž ve vývoji (pasení koníčků, přetáčení atd.) o pár měsíců pozadu. Jak neuroložka předpověděla, syn vše nakonec zvládl sám bez rehabilitací. Doktorka je milá (pokud nechodíte pozdě :) a má děti evidentně ráda. Dobrého doktora ale člověk pozná až v krizových situacích, což v našem případě naštěstí nenastalo.

V žádném případě nedoporučuji. Chtěla jsem objednat dcerku 12 let, která má omezenou hybnost krční páteře a paní doktorka se rozeřvala, že je také nemocná, nemá čas a ať se vrátíme k tomu, kdo nás k ní poslal (dětský praktik).

Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji, její chování při poslední návštěvě bylo na stížnost na zdravotní komoru. Arogantní přístup, z ordinace jsem odcházela s brekem. Poprvé jsme byli u pí.doktorky ve čtyřech měsících dcerky. Urgovala jsem, že se mi nelíbí její oploštěná hlavička - plagyocefálie. Prý je to normální, dětem se to srovná,prý nepolohujeme(i přes moje argumenty, že nám dcerka v noci spí přes 10 hodin v kuse na zádech,přes veškeré snahy o polohování) ,div nás nevyhodila, co tam děláme, nicméně diagnosu plagiocefálie do zprávy zapsala. Nenavrhla žádné řešení, rehabilitace, nic. Dceři se oploštění horšilo,vyhledali jsme pomoc na protetické klinice, kde se na deformity hlavičky specializují. Tam nám nezávislý neurochirurg potvrdil naše obavy, bez léčby by hlavička rostla stejně, jako do teď, do šířky a do výšky, místo do zadu, jak má. Předepsal nám ortopedickou pomůcku v podobě helmičky. Všichni ostatní pacienti kliniky měli od neurologů vypsané poukazy na helmičky, my nikoli, proto jsme si pomůcku museli zaplatit sami - 13.000,-. Po jednání s pojišťovnou, kdy mi napsali, že by nám mohli helmičku proplatit, ale potřebují zpětné vypsání poukazu od neurologa jsem se žádostí o tento poukaz opět navštívila pí. doktorku. Tak arogantní přístup jsem nikdy nezažila. Vůbec neposlouchala moje argumenty. To že se hlavička rapidně zlepšila díky helmičce vůbec neuznala, prý by se zlepšila stejně. Jednala se mnou jak s tupou matkou, která si vymyslela "modní doplněk" pro dítě. Přirovnávala ortézku k nastřeleným vlasům, prý je to stejná kosmetická záležitost. Zprávy od odborníků z protetické kliniky vůbec neuznávala a se žádostí o poukaz mě vyhodila. Po odchodu z ordinace jsem se opravdu rozbrečela a to nejsem nějak velká citlivka. Vůbec nechápu, jak si může lékař vůbec takovéto chování dovolit. Nicméně jsem šťastná, že jsme na rady doktorky nedali a vyhledali jinou pomoc, dcerce se hlavička krásně rovná. Doufám, že tu osobu už nikdy neuvidím a opravdu nechápu, že může takový člověk tak dlouho léčit lidi, natož děti.
Jana

Mé hodnocení je - totální propadák. Arogantní, když jsem se jí na něco zeptala, vmetla mě do obličeje, že se na svém miminku snažím jen najít chyby a čekala jsem, kdy jí chytne infarkt jak zuřila. Vojtovkou ho přeci trápit nebudeme. Dnes jsem si zašla k fyzioterapeutce, protože jsem měla již delší dobu pochybnosti a ty se potvrdili. Mé 9ti měs. mimi má jak ochablé břišní svaly, tak i nožky a pro doktorku je to nejšikovnější miminko. Pak mi řekla, klidně dávejte do chodítka, hopsala a sedět i když se sám neudrží. Nehoráznost a neprofesionalita největšího kalibru.

Paní doktorka je skvělá, žádný arogantní přístup jsem nezaregistrovala, naopak snaží se vše říkat, tak jak je a holt se to někomu líbí někomu ne.
Nám velice pomohla v rozhodování a léčbě naší hypotonické dcerky a za to jí moc děkujeme.