Dětská neurologie a EEG
Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Zvažovala jsem dlouho, zda napsat, ale nakonec jsem se rozhodla, že to musím udělat. Vím, že je dětských neurologů málo, ale pokud jen trochu můžete, jděte jinam. Lékařka po celou dobu návštěvy v podstatě křičela, komunikovala hrubě a neurvale a to včetně komunikace s dítětem. Jevila se jako zlá a možná vyhořelá. Způsob jakým se chovala je neakceptovatelný v jakékoli situaci, natož při vyšetření dítěte.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Dlouho jsem zvažovala své vyjádření k této osobě, ale dle naší zkušenosti a mého názoru lékař není ten, který je zpočátku milý a který se věnuje vyšetření pacienta 2 min., ani ten, který uzavře vyšetření slovy - při bolestech dejte lék proti bolesti, nýbrž ten, který najde příčinu a určí diagnózu. Pokud chcete zjistit příčinu a určit diagnózu pak paní doktorka změní své chování, které se se slušným a i s lékařskou etikou nedá srovnat.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Dobry den, pani doktorka Popelkova patri mezi top lekare ke kterym chodim s detmi. Ma naprosto lidsky, mily pristup k detem i rodicum, je velice pecliva a nic nepodceni!!!
I presto, ze jsme promeskali v minulosti termin a neprisli jsme, je mila. Dnesni navsteva, kdy jsme teoreticky nebyli objednani a pani doktorka pracovala bez sestry byla uzasna a opet velice profesionalni! Moc vsem doporucujeme

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Paní doktorka je svérázná, ale zaroven pečlivá, komunikativní, vše vysvětlí a podpoří. Jsem s ní velmi spokojená.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Pokud máte možnost se objednat kamkoliv jinam, prosím, udělejte to. Paní doktorka na nás v podstatě po celou dobu vyšetření buď zvyšovala hlas, anebo nadávala. Samotné vyšetření spočívalo v skákání po jedné noze a zvedání rukou nad hlavu. Po profesionální stránce v pořádku, ale jestli nechcete zkazit celý den, rozhodně nedoporučuji. Když jsem jí na odchodu řekl, zda by mohla při příští návštěvě nebýt tak nepříjemná (protože mě její chování opravdu zaskočilo), něco si zabručela pod vousy, řekla nazdar a zabouchla dveře ordinace.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Dnes jsem se synem navštívila MUDr. Popelkovou na doporučení logopedky, která pozorovala u syna nedostatečné soustředění a motorickou neposednost. S tím jako rodič souhlasím, doma je to ještě výrazně horší.
V ordinaci jsme strávili asi 8 minut, během kterých 3 minuty strávila nadáváním na moji látkovou ochranu úst. Měla jsem si koupit pořádnou roušku. Je to vrchol nezodpovědnosti a tak dále a ať jdu od ní dál. Když se 4letý syn ptal: Co je, mami, co se děje?, nenechala mě nic říct a mluvila na něj, cituji: "Ty za to nemůžeš, za to může maminka. Kdyby byli všichni jako tvoje maminka, tak tady všichni umřeme". Nereagovala jsem, aby před ním neřekla ještě něco odpornějšího.
Během zbylých pár minut jsem syna svlékla, ona koukla, jak skáče po jedné a druhé noze, jak umí rotovat zápěstím, zavřít a otevřít oči. Podle toho usoudila, že naše logopedka by se měla naučit se synem pracovat, že ona s tím nemá problém. Prý na něm nic nevidí (jen dobře pro něj), ale že mu udělá zítra EEG. Na EEG k ní už nepůjdeme a budeme hledat lékaře s lidským přístupem.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Paní doktorku navštěvuji s dnes již 14 letou dcerou. Konzultovala jsem s ní i své obavy u dvou mladších dětí. Snažila se mi vždy vše stručně a věcně vysvětlit. S arogancí jsem se u ní nesetkala. Nevrlost na některé rodiče bych spíše viděla v nedostatku času ( ordinační hodiny a časy objednání zavazuji).
Ano, paní doktorka zastává názor, že kojit dítě starší 1 roku již není třeba. ,,Vytváří to jeho uvědomění samostatnosti a zdravotně to matce i dítěti neprospívá".

Umístění: Dětská neurologie a EEG Jiný

Přišla jsem k paní doktorce vystrašenás 6ti týdením miminkem. Uklidnila mě, vše vysvětlila. Synovi jsou už tři roky. Stále chodíme na kontroly. Vždy odcházím s pocitem, ze je syn v dobrých rukou. Syna vždy pečlivě vyšetří, ale nic nehroti... jsem za ni moc rada.

Umístění: Dětská neurologie a EEG

Paní doktorka je naprosto perfektní! Dcera měla přinporodu nízký apgar a musíme tedy od 6.týdne chodit na neurologii. Vždy nás paní doktorka přivítá s úsměvem a s dcerkou to krásně umí. Nemáme s ní nejmenší problém a naopak moc děkuji za perfektní péči. V čekárně skoro nikdy nečekáme a pokud je potřeba tak mi i se sestřičkou s malou pomůžou a poradí.

Umístění: Dětská neurologie a EEG Podezreni na Epi

Pani doktorka je SKVELA. Ma dcerka, 2,5 roku stara, ji navstevuje pravidelne. V jeji ordinaci se citi moc prijemne a pani doktorka, mimo to, ze je skvela profesionalka, se k dceri chova bajecne. Chapu jeji rozhorceni, kdyz lide prijdou bez omluvy pozde a rozladeni, kdyz dite neni mozne vysetrit kvuli placi ci zachvatu vzteku (ale i presto - osobne jsem byla svedkem, jak stejne stare dite, jako je ma dcera, jeste ani nevstoupilo do ordinace a proladlo silene histerii - i tak byla pani doktorka 'profik' - poslala maminku s ditetem ven, aby se dite uklidnilo - no, nepomohlo to). Pani doktorka Vam rekne veci na rovinu, bez zbytecnych omacek. Davam jen to nej hodnoceni ????