Hrušovanské náměstí 2, Praha
Gy-nek, s. r. o.

Umístění: jiné místo Jiný

Z návštěvy gynekologie jsem byla nervózní, ale moje obavy byly velmi rychle rozptýleny. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé, milé, profesionální. Moderní ordinace, v níž jsem se cítila velmi příjemně. Ocenit musím hlavně velmi dobrou komunikaci a empatický přístup ze strany doktorky i sestry: vždy mi bylo přesně vysvětleno, co a jak se bude dít, takže jsem při vyšetření ani nestačila být ve stresu, a už bylo za mnou. V čekárně jsem na pozvání do ordinace čekala asi 10 minut, což se dá vydržet relativně v pohodě. Za sebe mohu tedy jenom doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, milé, výborně vše vysvětlí a maximálně respektují přání pacientek. Nikdy jsem nečekala déle než 10 minut, většinou se ale do ordinace dostanu přesně na čas objednání. Ordinace je hezká a příjemná, cítím se tam dobře. Vřele doporučuju.

Umístění: jiné místo prenatální vyšetření

Skvělá paní doktorka! Díky její péči (a také úžasné sestřičce), jsem měla moc hezké těhotenství bez stresu a jsem ráda, že jsem její ordinaci na Smíchově objevila.

Umístění: jiné místo péče o těhotné

Pridavam se a souhlasim s tim, ze pokud se jedna o doktorku ordinujici na Smichove, tak jsou recenze totalne mimo. Zaregistrovala jsem se sem pote co jsem zjistila tehotenstvi. Predtim jsem nebyla 10 let u gynekolozky, protoze jsem mela trauma z me predchozi gynekolozky, ktera byla hruba a odbornosti mimo. Ale u pani doktorky Pokorne jsem uplne nejvic spokojena. Sestricka i doktorka jsou obe moc prijemne, vse vysvetli kdyz je treba a ochotne odpovidaji na dotazy. Vysetreni u pani doktorky Pokorne me nikdy nebolelo a to ani ster z cipku v tehotenstvi, kdy je to dole prokrvene a citlivejsi. Jsem vdecna za to ze jsem nasl tuto doktorku a doufam ze u ni budu moci zustat naporad. :)

C
Umístění: jiné místo Preventiní prohlídka

Paní doktorku jsem úspěšně vyhledala po její mateřské. A jsem z to velmi ráda paní doktorka má super přístup vysvětluje co dělá a proč. Navíc mi netvrdí, že určité věci nejdou naopak se mě snaží vždy podpořit.

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka

Pokud jde o paní doktorku z Clinicus Praha na Smíchově, která působí v ordinaci doktora Tomáše Brtnického, tak nerozumím předešlým negativním hodnocením. Dle mého názoru je skvělá, velice příjemná, profesionální a lidská. Vše ukazuje, vysvětluje, hezky se s ní povídá. Kvůli častému stěhování jsem už vystřídala hodně gynekologů, ale paní doktorka je zatím moje nejoblíbenější a cítila jsem se u ní v ordinaci jako doma. Navíc jsem četla spoustu příspěvků o tom, jak gynekologové v Praze s oblibou pacientům účtují různé poplatky navíc, já jsem platila pouze registrační poplatek 500,- Kč. A objednaná jsem byla hned na druhý den! :) Takže všemi deseti doporučuji!

Hrubá a necitlivá lékařka, absolutně neměla potřebu mě byť jen vyslechnout, natož navrhnout nějaké řešení. Bolestivější preventivní vyšetření jsem nezažila.

K paní doktorce jsem šla kvůli velké bolesti v podbřišku. Normálně k ní nechodím, jsem zvyklá na paní doktorku Nekolovou.. Neuvěřitelně nepříjemná lékařka. Po té, co jsem jí řekla své problémy už jsem viděla, že se netváří moc mile, což by mi nevadilo, kdyby se pak nechovala velice hrubě při vyšetření. i přes to, že jsem jí řekla, že mám problém se uvolnit, protože mě to prostě hodně bolí, prováděla vyšetření velmi necitlivě. Navíc mi dopředu neřekla co bude dělat.. Když při vyšetření nic nenašla, řekla, že teda musím na krev, ale že takhle pozdě je to teda blbé. No ale mě takhle sestra den před tím objednala... řekla jsem jí, že na krev teď stejně jít nemůžu, protože omdlívám a mám sebou dceru a jsem autem. Že si musím sehnat doprovod. Na to na mě skoro křičela, že co teda jako má dělat, že prostě tam jsem a mám bolesti tak musím na krev. Napsala mi tedy žádanku do nemocnice, kde mimo jiné napsala, že jsem odmítla vyšetření, protože údajně omdlívám. Celý přístup paní doktorky byl naprosto příšerný. Ale vše by mi bylo jedno, kdyby alespoň byla citlivá při vyšetření...

Skvělá lékařka, velice seriózní přístup. Při prohlídce sama rovnou vysvětluje, komentuje co dělá, všechny dotazy ochotně a v případě zájmu velice důkladně a srozumitelně vysvětlí. Obě ordinace jsou velice příjemně zařízené, prostorné, vybavené technikou na ostatních pracovištích ne vždy zcela běžnou. Ordinace na Hrušovanském náměstí je obzvláště pěkná. Lékařka je při práci šetrná a nepředepisuje (nebo sama neprovádí) zbytečná vyšetření či zákroky, zvažuje vždy pouze objektivní přínos pro pacientku, alespoň tak to na mě působí (a já si tuto stránku lékařské péče hlídám). Všechny sestry, s nimiž jsem přišla do styku jsou milé, mladé. příjemné, vždy dobře naladěné zkrátka fajn.