Gy-nek, s. r. o.
Hrušovanské náměstí 2, Praha

Dokud jsem k paní doktorce z Clinicus Praha docházela pouze jednou za rok na kontrolu čípku,bylo to ok. Ikdyž bezbolestné to u paní doktorky nebylo nikdy.V těhotenství už to ale ok nebylo. Jakmile projevite nesouhlas s čímkoliv na co máte právo a je jedno jak moc opatrně,mile to sdělíte,paní doktorka začne být dosti nepříjemná a hrubá a to jak verbálně,tak i při samotném vyšetření.Prvním důvodem bylo,že jsem nechtěla stěr z čípku v 5.mesici těhotenství,protože třeba při prvním těhotenství to můj předchozí gynekolog v tomto čase už nedoporučoval a názory na to se různí.Reakce paní doktorky mě tak zaskočila,že jsem nakonec na vyšetření kývla a 4 dny pak toho litovala.Druhý problém byl ten, že jsem po přestěhování za prahu nechtěla Ogtt v laboratoři,kterou mi nařídila, ale v laboratoři v blízkosti bydliště. Čekala bych pochopení,ale opět nula. Následoval dvouvteřinový UZ. Takže děkuju za dosavadní péči ale přecházím jinam.Tohle mi za dojíždění opravdu nestojí.Plus nemá ani sestra.

Nepociťovala som, že by si skutočne vypočula moje obavy a otázky. Jej prístup bol rýchly a povrchný, čo ma stálo dôveru v jej schopnosti a schopnosti poskytnúť mi kvalitnú starostlivosť. Navyše, cítila som sa trochu odbite, keď som sa pokúsila diskutovať o možných alternatívnych riešeniach mojich zdravotných problémov.
V prípade komunikácie by som uvítala viac empatie a úsilia z jej strany vysvetliť mi moje možnosti a postupy. Je dôležité cítiť sa v bezpečných rukách u gynekológa.
Celkovo, nemôžem odporučiť služby Mudr.Pokornej na základe svojich skúseností. Dúfam, že sa nájde priestor na zlepšenie v komunikácii a poskytovaní starostlivosti pre jej pacientky.
Na svete nie je jediný liek len ANTIKONCEPCIA a pani doktorka by mala rešpektovať rozhodnutie odmietnuť HAK.

S paní doktorkou z ordinace Clinicus na Smíchově mám jen skvělé zkušenosti. Je milá, empatická a pozitivní. Vždy mi vše vysvětlila racionálně, s ničím nestrašila a líbí se mi její přístup. I sestřička je moc milá. Objednávání online také oceňuji.

paní doktorka nikdy příliš nekomunikovala, nevysvětlovala. A můj poslední zážitek z prosince - při sonografickém vyšetření, kdy paní doktorka koukala na monitor a já ležela na lůžku bylo první, co řekla: "Ježišmarjá ženská, co to tam máte?" Já ztuhla, já neviděla co tam vidí..to je způsob vyjadřování hokynářky a ne studované lékařky :-(. Tak jsem odvětila, že se zřejmě jedná o myom, který tam mám již delší dobu...vyděsila mě šíleně. Už k ní nikdy nepůjdu :-(

Z návštěvy gynekologie jsem byla nervózní, ale moje obavy byly velmi rychle rozptýleny. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé, milé, profesionální. Moderní ordinace, v níž jsem se cítila velmi příjemně. Ocenit musím hlavně velmi dobrou komunikaci a empatický přístup ze strany doktorky i sestry: vždy mi bylo přesně vysvětleno, co a jak se bude dít, takže jsem při vyšetření ani nestačila být ve stresu, a už bylo za mnou. V čekárně jsem na pozvání do ordinace čekala asi 10 minut, což se dá vydržet relativně v pohodě. Za sebe mohu tedy jenom doporučit.

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, milé, výborně vše vysvětlí a maximálně respektují přání pacientek. Nikdy jsem nečekala déle než 10 minut, většinou se ale do ordinace dostanu přesně na čas objednání. Ordinace je hezká a příjemná, cítím se tam dobře. Vřele doporučuju.

Umístění: jiné místo prenatální vyšetření

Skvělá paní doktorka! Díky její péči (a také úžasné sestřičce), jsem měla moc hezké těhotenství bez stresu a jsem ráda, že jsem její ordinaci na Smíchově objevila.

Umístění: jiné místo péče o těhotné

Pridavam se a souhlasim s tim, ze pokud se jedna o doktorku ordinujici na Smichove, tak jsou recenze totalne mimo. Zaregistrovala jsem se sem pote co jsem zjistila tehotenstvi. Predtim jsem nebyla 10 let u gynekolozky, protoze jsem mela trauma z me predchozi gynekolozky, ktera byla hruba a odbornosti mimo. Ale u pani doktorky Pokorne jsem uplne nejvic spokojena. Sestricka i doktorka jsou obe moc prijemne, vse vysvetli kdyz je treba a ochotne odpovidaji na dotazy. Vysetreni u pani doktorky Pokorne me nikdy nebolelo a to ani ster z cipku v tehotenstvi, kdy je to dole prokrvene a citlivejsi. Jsem vdecna za to ze jsem nasl tuto doktorku a doufam ze u ni budu moci zustat naporad. :)

C
Umístění: jiné místo Preventiní prohlídka

Paní doktorku jsem úspěšně vyhledala po její mateřské. A jsem z to velmi ráda paní doktorka má super přístup vysvětluje co dělá a proč. Navíc mi netvrdí, že určité věci nejdou naopak se mě snaží vždy podpořit.

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka

Pokud jde o paní doktorku z Clinicus Praha na Smíchově, která působí v ordinaci doktora Tomáše Brtnického, tak nerozumím předešlým negativním hodnocením. Dle mého názoru je skvělá, velice příjemná, profesionální a lidská. Vše ukazuje, vysvětluje, hezky se s ní povídá. Kvůli častému stěhování jsem už vystřídala hodně gynekologů, ale paní doktorka je zatím moje nejoblíbenější a cítila jsem se u ní v ordinaci jako doma. Navíc jsem četla spoustu příspěvků o tom, jak gynekologové v Praze s oblibou pacientům účtují různé poplatky navíc, já jsem platila pouze registrační poplatek 500,- Kč. A objednaná jsem byla hned na druhý den! :) Takže všemi deseti doporučuji!