Brno
Křižíkova 70, Brno

Umístění: Brno Jiný

Paní doktorka se sestřičkou jsou moje srdcová záležitost.
Obě dámy jsou šikovné holky na svých místech, lepší jsem nikdy neměl!

Umístění: Brno

Naprosto neuvěřitelna paní zubarka. Ošetření bez jakekoliv bolesti. Velmi příjemna, mila. Vše pěkně vysvětlí. Sestřička také naprosto skvěla a mila. Lepší jsem ještě nikdy nezazila.

Umístění: Brno

K pani doktorce chodime cela rodina. Vcetne deti a manzela. Dedy, bratra. Je velmi mila profesionalni a zbavila mne strachu ze zubaru. Ani deti se neboji navstevy. Proste super.

Kdykoliv, vždycky a s radostí ! Vynikající souhra pacienta a paní doktorky a sestřičky. ..jak vyhraji nějakou Sportku, donesu podporu ! Děkuji za moje zuby ! Pacient J.B.

K pani doktorke chodim viac rokov, som s nou spokojna. So sestričkou su mile a hlavne pani doktorka všetko, čo robi a prečo to robi vysvetľuje a robi to s citom. Zo začiatku som tam chodila trochu častejšie, mala som ulomeny zub, takže sa robila korunka a čistili sa kanalky, všetko prebehlo uplne vporiadku s minimalnou bolestou, čo si spominam. Odvtedy tak dva tri roky už iba na pravidelne kontroly, kde je všetko ok. Odporučila som ju aj bratovi, ktory je tiež spokojny, ešte tam chcem dostať priateľa, ale to bude horšie, toho k doktorovi dostať nie je len tak :)

Opravdu skvělá zubařka,
Prostě profesionál, na prvním místě je pro ní pacient a pohodlí, neustále s Vámi komunikuje, říká co dělá a jak se budete cítit. Navíc má ještě skvělou sestřičku a je vidět že jsou v práci uplně sehrané,
Zatím jsem nikdy při objednání ani nečekal déle jak 10 min a udělat plombu na odštípnutém zubu dnes trvalo 15 minut bez jakékoliv bolesti. Fakt si nemůžu vynachválit,
Tomáš

uz nejakou dobu jsem si hledala noveho zubare a narazila jsem na tyhle stranky...obvolala jsem jich nekolik,ale skoro nikde nebrali nove pacienty...dnes v noci me chytla velka bolest zubu-celisti...obvolavala jsem dalsi "adepty" a tam,kde brali nove pacienty,tam pro zmenu nemeli volno na akutni osetreni,max za 14 dnu,coz bych po pravde nejspis nevydrzela,pac uz tak jsem spala jen tri hodiny,jaka to byla bolest...pak jsem narazila na pani doktorku...tel.vzala moc mila sestricka,ktera nasla jeste dnes mistecko pro osetreni s tim,ze si asi nejakou chvili pockam az bude nejaka mezera,coz mi nevadilo,pac jsem byla rada,ze se bolesti zbavim jeste dnes...vysetreni probehlo v prijemne atmosfere,pani doktorka byla taky moc mila...ukazalo se,ze mam nejspis zanet,pac pod drive osetrenou ulomenou stolickou (u jine zubarky) byly nevycistene kanalky...dostala jsem injekci aby zakrok nebolel,na coz jsem nebyla zvykla,pac u drivejsi zubarky jsem injekci nevidela ani u bolestivyho osetreni...pani doktorka ma moc sikovne ruce a vyborny pristup k pacientum a sestricka to stejne,opravdu jsem odchazela s dobrym pocitem i kdyz s pulkou umrtvene tvare,skoro jsem slintala blahem :o)
pani doktorka mne upozornila,ze to bude nejspis bolet az se to probere,ale do zitrka by mela celkova bolest odeznit...ted uz je to nekolik hodin po zakroku a citim se dobre,bolest zadna,jen mensi pnuti,ale to je jakoby nic...
Mam opravdu radost,ze jsem se dostala do ruk tak fajn doktoky a sestricky !
Za tyden jdu na dosetreni toho zubu a nemam z toho obavy tak,jak to byvalo drive jinde...
Takze urcite doporucuji !
Jen jeste dodam,ze ordinace je u Kralovopolske v budouve VUCHZ ,jde se tam pres vratnici a od tam je to jen kousek k prvni budove...okoli muze nekoho zmast,kam se to dostal,pac to neni klasicka cekarna u zubare ;o)

Dnes 11.5.2013 opravuji hodnoceni z "dobry" na "velmi dobry" pac jsem s peci pani doktorky spokojena. Tehdy jsem to psala po prvni navsteve u pani doktorky a od te doby jich uz bylo vice a opravdu spokojenost :-)

Já taky velmi doporučuji :) Je to moje 4 zubařka a nedá se to srovnat... Po třetí jsem měla ze zubařů hrozný strach a hrozně dlouho jsem nikde nebyla, nakonec jsem ale byla donucena jít a šla jsem k MUDr. Podroužkové. Určitě souhlasím s předchozími příspěvky a doporučuju!

Paní doktorka je opravdu moc šikovná a hodná. Paní doktorku všem doporučuji

Nemůžu si paní doktorku vynachválit. Před ní jsem neměla špatnou zubařku, ale návštěv u ní jsem se stejně až chorobně bála, pak jsem u zubaře nebyla několik let (až se stydím přiznat kolik). Problémy se zuby, které se najednou nakupily dohromady mně ale donutily si hledat zubaře nového. Paní doktorku mi doporučil kamarád a musím říct že jsem moc ráda. Objednání bez problému, je velmi příjemná, o všem co dělala mě pečlivě informovala, při bolesti přestala, o cenách mě dopředu informovala, vysvětlila mi veškeré možnosti a dala mi na výběr dle mého úsudku i finančních možností. Jsem opravdu ráda že mi pomalu dává zuby do pořádku a dala jsem si předsevzetí, že odteď už budu chodit pravidelně na kontroly - a myslím že to pro mně ani nebude takový problém jako dřív:)