Medifin
Plaňanská 573/1, Praha

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka je akčně skvělá, pohotová a hned se nemocí dítěte neotálí.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

S pani doktorkou jsme velmi spokojeni. Je moc hodna, je videt, ze ma rada deti a me deti k ni chodi radi a vubec se u ni neboji. Je dusledna, ale trpeliva. Me deti se vahou ani fyzickym vyvojem nevyvijeli podle tabulek. Vse poctive sledovala a radsi naridila i vic navstev, ale nechala vsemu volny prubeh a netlacila na pilu.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě já, chodím tam nyní i se všemi svými dětmi. Je pečlivá, ochotná a k dětem se chová moc hezky. Určitě bych neměnila!

K paní doktorce jsem chodila já jako dítko, a ted je u ní i moje dcera. Nejlepší pediatrička co znám. Jen nejlepší zkušenosti. Žádnou věc nezanedbá, když se jí něco nezdá, řeší to okamžitě.

Když se mi narodil syn a mela jsem dost mlicka a maly krasne přibíral, tak mi paní doktorka rekla at kojim min, protože prý hodně přibírá. :-( Nejdřív jsem to tak udělala, ale pak, když malý plakal, ze chce papat, tak jsem pochopila, ze to nebylo dobré rozhodnuti.
Pani doktorku jsem musela prosit o to, aby mého syna poslala na rehabilitaci kvůli opožděnému lezeni.
Když jsem k ni prisla potřetí, ze teda stále má teploty, tak mu konecne nabrala vyter a maly skončil na antibiotikách :-(
Myslim taky, ze pani doktorce by nezaskodilo trochu vic empatie. Když sme byli nemocni všichni, ja byla ještě nevyspala a vycerpana, tak me rekla at si zajdu k psychiatrovi. To si myslim, ze by si pani doktorka dovolit nemela.
Když o nic moc neslo a mela fajn den, tak byla pani doktorka i docela prijemna...

Nějak mi není jasné, proč by si děti měli v čekárně doktora hrát na zemi. To si snad hrajou doma, ale v čekárně..? Kromě toho v čekárně, kde kdekdo přejde v létě bos, by se mi z toho zvednul žaludek.

se zouváním i do čekárny taky souhlasím.Obzvlášť v zimních měsících. Neumim si představit jak v čekárně plné bahnna se malá batolata a malé děti hrají na zemi a krátí si tak dobu v čekárně.Za tuhle paní doktorku si ty boty ráda sundám

Myslím, že to zouvání má něco do sebe. Při čekání si mohou děti krátit čas hraním na zemi a to si tedy opravdu s podlahou plnou špíny představit nedovedu...
Moc spokojenost!

K paní doktorce jsem se chtěla zaregistrovat, volala jsem jí a byla velmi příjemná. Když jsem se ale šla podívat, kde ordinuje, zjistila jsem, že pacienti a jejich doprovod se nezouvají jen v ordinaci (jak je dobrým českým zvykem...), ale už v čekárně. Po pohledu na několik bosých rodičů, kteří po podlaze čekárny v relativním teplu chodili bez bot i ponožek (jistě by se se mnou o nějakou plíseň rádi podělili:-), jsem se otočila a odešla, protože mi to přišlo nechutné a nedůstojné, takhle tam ťapat.

skvělá diagnostička a obětavá lékařka !!!