Praktická zubní lékařka
Nezamyslova 9, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická zubní lékařka

Nejlepší zubařka ,nikdy bych ji nevyměnil :) Chodím k ní odmala a teď má aji moje děti .........................

Umístění: Praktická zubní lékařka

K paní doktorce chodím již od 1 třídy. a to je mi 27 let, takže každý si dokáže spočítat jak dlouho to už je. Je velmi milá, vstřícná a ví, že mám ze zubařů strach ( to jsem jí ostatně jako malá pokousáním ruky dokázala :-) ) a i proto mi vždy dá tišící injekci, která mi to dokáže překonat. vřele doporučuji.

ja sem spokojena

K paní doktorce již chodím 6 let. Nikdy jsem neměla lepší zubařku. Je opravdu velmi milá a vstřícná. Mám panickou hrůzu ze zubařů. To jsem jí na začátku řekla. Takže když máme něco spravovat, tak se posadí vše v klidu vysvětlí, v případě potřeby dá bez problémů tišící injekci a vše probíhá v pohodě. Vřele doporučuji :)

Paní doktorka je velmi milá, komunikativní, šikovná a pečlivá. Ochotně poradí, vysvětlí a ukáže vše, co je třeba. Mám s ní opravdu dobré zkušenosti. Můžu jen doporučit!!!

Velice dobrá zubařka, k pacientům je milá a vstřícná, ochotná se na čemkoliv, co je pro obě strany reálné, domluvit. Stejně tak i sestra. Chodíme k nim celá rodina a jsme spokojeni na MAX.

Paní doktorka je velmi milá k pacientům, u dětí nespěchá, vše předem srozumitelně vysvětlí a je ochotna se domluvit i na jiné variantě léčby. Bolavé pacienty ošetří vždy i bez objednáni. Bohužel jsem se musela odhlásit - nestíhala jsem ordinační hodiny.

K paní doktorce chodí už několik roků manžel,teď jsem k ní nahkásila své 2 děti,s kterými tam chodím už od jejich 1,5 roku a musím říci,že je citlivá a ohleduplná k dětem,nespšchá a tím i nestresuje své okolí.Je moc fajn a dokáže i dobře poradit.

Skvělá dětská zubařka! Doporučuji