Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Byla jsem objednaná na určitý čas, bohužel měla paní doktorka návštěvu kamarádky. Když jsem upozornila sestru na to, že spěchám do školy, paní doktorka velmi neochotně vyhodila svou kámošku a mě si pozvala do ordinace. Byla na mě celou dobu arogantní (asi proto, že jsem ji vyrušila), byla jsem u ní 2 minuty a můj problém z mého pohledu bagatelizovala. Ani se v podstatě nepodívala a neřešila to. Už nikdy víc. Nedoporučuju, ale pokud vám nevadí hodinu čekat, tak je to na vás.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Před několika dny jsem byla s dcerou u Mudr. Kaiserové. Sestřička i paní doktorka byly velmi milé. Paní doktorka se o problém zajímala, dceru podrobně vyšetřila, vše skvěle vysvětlila a určila účinnou léčbu. I přístup k dětskému pacientovi má úžasný. Moc děkujeme

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Rozhodně nedoporučuji tohoto specialistu. Arogantní, nesnaží se vůbec hledat příčinu onemocnění. Nutí Vám jen pořád dokola jednu a tu stejnou vodičku i když po X měsících vůbec nepomáhá. Jinou alternativu léčby nenabízí. Křičí po pacientovi, mluví sarkasticky a urážlivě. Ve svém věku nemám potřebu nechat se takhle ponižovat. K téhle doktorce NIKDY víc!!!!!!

Chodím k paní doktorce snad celý svůj život, nejsem jednoduchý pacient, nepřijmu každou léčbu a i přes občasné úporné problémy s kůží, paní doktorka vždy hledala alternativy a kompromis, který jsem přijala, velmi mi pomohla i po psychické stránce a vše se mnou vydržela. Co se týká sestřičky, ne vždy byly příjemné, při poslední návštěvě ale měla milou mladou, velmi příjemnou a ochotnou ke všem pacientům.

Osobni kontakt z doktor kou byl vždy v pořádku. Vytknout můžu jenom dlouhou dobu čekání, objednat se dá v nejlepším případe za svý týdny.
Subjektivně: chyběli mi aspoň nějaké testy k léčbě akné (rozběr krvi, infekce, hormony).

Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti. Chodím k ní dlouhodobě, již jsem ji doporučila několika lidem a jsou také spokojeni. Její přístup je velmi profesionální a citlivý. Je ochotna se mnou o léčbě diskutovat, hledat nové možnosti.
Nepříjemná je její sestra, doporučuji si nenechat se jí odradit a v nejhorším případě upozornit lékařku.

K paní doktorce jsem chodila téměř 7 let, ale už mě nebaví její arogance a tak přecházím jinam. Ona je ten typ doktorky, která když vyleze z ordinace, tak ani svoje, natož pak jiné pacienty nepozdraví. Bavila se se mnou velmi přezíravě a to nejsem žádná hypochondrická chudinka, chodila jsem k ní maximáně dvakrát ročně. Než zjistila, že už je mi přes třicet, tak mi dokonce tykala. Její léčba ekzemu se skládá z ordinování různých méně či více silných hormonálních mastiček, když jsem řekla, že si myslím, že problém je především v potravinách, tak mi řekla, ať nejím ty, co mi dělají problémy, místo aby mi nechala udělat testy na intoleranci. Takže s ní končím. Navíc to čekání, než se dostanete na řadu je dost nepříjemné.