Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Rozhodně nedoporučuji tohoto specialistu. Arogantní, nesnaží se vůbec hledat příčinu onemocnění. Nutí Vám jen pořád dokola jednu a tu stejnou vodičku i když po X měsících vůbec nepomáhá. Jinou alternativu léčby nenabízí. Křičí po pacientovi, mluví sarkasticky a urážlivě. Ve svém věku nemám potřebu nechat se takhle ponižovat. K téhle doktorce NIKDY víc!!!!!!


A
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce snad celý svůj život, nejsem jednoduchý pacient, nepřijmu každou léčbu a i přes občasné úporné problémy s kůží, paní doktorka vždy hledala alternativy a kompromis, který jsem přijala, velmi mi pomohla i po psychické stránce a vše se mnou vydržela. Co se týká sestřičky, ne vždy byly příjemné, při poslední návštěvě ale měla milou mladou, velmi příjemnou a ochotnou ke všem pacientům.


M
Ověřeny pacient

Osobni kontakt z doktor kou byl vždy v pořádku. Vytknout můžu jenom dlouhou dobu čekání, objednat se dá v nejlepším případe za svý týdny.
Subjektivně: chyběli mi aspoň nějaké testy k léčbě akné (rozběr krvi, infekce, hormony).


R
Ověřeny pacient

Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti. Chodím k ní dlouhodobě, již jsem ji doporučila několika lidem a jsou také spokojeni. Její přístup je velmi profesionální a citlivý. Je ochotna se mnou o léčbě diskutovat, hledat nové možnosti.
Nepříjemná je její sestra, doporučuji si nenechat se jí odradit a v nejhorším případě upozornit lékařku.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila téměř 7 let, ale už mě nebaví její arogance a tak přecházím jinam. Ona je ten typ doktorky, která když vyleze z ordinace, tak ani svoje, natož pak jiné pacienty nepozdraví. Bavila se se mnou velmi přezíravě a to nejsem žádná hypochondrická chudinka, chodila jsem k ní maximáně dvakrát ročně. Než zjistila, že už je mi přes třicet, tak mi dokonce tykala. Její léčba ekzemu se skládá z ordinování různých méně či více silných hormonálních mastiček, když jsem řekla, že si myslím, že problém je především v potravinách, tak mi řekla, ať nejím ty, co mi dělají problémy, místo aby mi nechala udělat testy na intoleranci. Takže s ní končím. Navíc to čekání, než se dostanete na řadu je dost nepříjemné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti