Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Chodím k paní doktorce snad celý svůj život, nejsem jednoduchý pacient, nepřijmu každou léčbu a i přes občasné úporné problémy s kůží, paní doktorka vždy hledala alternativy a kompromis, který jsem přijala, velmi mi pomohla i po psychické stránce a vše se mnou vydržela. Co se týká sestřičky, ne vždy byly příjemné, při poslední návštěvě ale měla milou mladou, velmi příjemnou a ochotnou ke všem pacientům.

Osobni kontakt z doktor kou byl vždy v pořádku. Vytknout můžu jenom dlouhou dobu čekání, objednat se dá v nejlepším případe za svý týdny.
Subjektivně: chyběli mi aspoň nějaké testy k léčbě akné (rozběr krvi, infekce, hormony).

Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti. Chodím k ní dlouhodobě, již jsem ji doporučila několika lidem a jsou také spokojeni. Její přístup je velmi profesionální a citlivý. Je ochotna se mnou o léčbě diskutovat, hledat nové možnosti.
Nepříjemná je její sestra, doporučuji si nenechat se jí odradit a v nejhorším případě upozornit lékařku.

K paní doktorce jsem chodila téměř 7 let, ale už mě nebaví její arogance a tak přecházím jinam. Ona je ten typ doktorky, která když vyleze z ordinace, tak ani svoje, natož pak jiné pacienty nepozdraví. Bavila se se mnou velmi přezíravě a to nejsem žádná hypochondrická chudinka, chodila jsem k ní maximáně dvakrát ročně. Než zjistila, že už je mi přes třicet, tak mi dokonce tykala. Její léčba ekzemu se skládá z ordinování různých méně či více silných hormonálních mastiček, když jsem řekla, že si myslím, že problém je především v potravinách, tak mi řekla, ať nejím ty, co mi dělají problémy, místo aby mi nechala udělat testy na intoleranci. Takže s ní končím. Navíc to čekání, než se dostanete na řadu je dost nepříjemné.