Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Podstránská 8, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař

Nejlepší zubařka a profík na správné místě. Dokázala ošetřit bez bolesti i naše děti poznali, že zubař není jen trápení. Její práce na 100% bez problémů, netahala z pacientů zbytečně peníze jako jinde. Děkujeme za péči, Remundovi Zbyněk Jana Tomáš Adéla

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a mladistvá a nemohu ji doporučit mám od ní hned několik špatných zkušeností tak alespoň vypíši dvě nejhorší : 1.) Nechala mi v ústech do 18ti let dvě dočasné horní trojky, z toho jedna celá černá - nějak to neřešila, stálé horní trojky mi mimochodem za těch xy let doputovaly až nad horní jedničky naštěstí i s kořeny takže to lze stále řešit. Vyřešila to až má současná lékařka a to tak, že mne poslala na ortodoncii takže teď chodím s rovnátky a modlím se aby stálé trojky šly stáhnout tam kam patří :-) 2.) po vyvrtání stoličky skrz kaz mi naprosto hrozným a surovým způsobem zajela čímsi až do nervu aby cosi zjistila - vlasy mi hrůzou na hlavě až stály. Tudíž nemohu paní doktorku doporučit a jsem velice ráda, že jsem zavčas utekla.

Ověřeny pacient

K paní zabarce ale i sestřičce mám taky jen samou chválu.Lepsiho zubaře jsem nikdy neměla. Dojizdim za nimi az od Hodonína a už měnit nebudu. Jim patří jedno velké díky za zachranu mých zubů ;-)

J
Ověřeny pacient

Super zubařka, příjemná, super péče. Chodím tam minimálně dvacet let, max. spokojen

Názor přidán dne 29.03.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

I po běžných prohlídkách mne zuby začly bolet, když mi vyvrtala kaz a zaplombovala mi zub hned jsem měla váček, když jsem změnila zubaře vše bylo v pořádku. Dokonce paní zubařka ani nechodila včas.

Ověřeny pacient

Lidský a zárověň profesionální přístup, perefktní péče, předešlí stomatologové při běžných prohlídkách neudělali zdaleka tolik péče jako paní doktorka. Mám opakované potíže s praskající sklovinou předních zubů, ošetření a úprava zubů od paní doktorky bylo perfektní a drží nejlépe.

E

Víborná doktorka, kvalitní zákroky, dobrý přístup - naproti tomu cena zákroků je vyšší, takže pro toho, kdo nemá hluboko do kapsy doporučuji.

R

Je vyborna!
Po autonehode me udelala suprove zuby a aj mam krasny kaminek od ni na zubu :)

M

Paní doktorka Janu je nejlepší zubní lékař, se kterým se kdy setkala. Profesionální péče, lidský přístup... Nejen že se k ní nebojím, ale já se k ní vždycky TĚŠÍM, což může říct asi málokdo o zubním lékaři ;) Paní doktorko, děkuji, že Vás mám :) P.S.: A s milou a stále usměvavou sestřičkou tvoří dokonalý tým! Takže dvojnásobné díky!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti