Praktická zubní lékařka
Rotalova 83, Brno

Paní doktorka je příjemná, vstřícná,lidská. Bývala dobrá, poslední roky opravdu nezvládá svojí práci dobře. Akutně zvládá vše, ale malé kazy nechá klidně na pozdní časy,jsou to i roky. Ale pacient si bohužel do úst nevidí a pozná to až s bolestí. Připadne mi, že si říká "už jen pár roků do důchodu".
Přešla jsem k jinému zubaří a jsem v šoku. Jiná péče, žádné drbání se sestrou, žádné luštění křížovky v ordinaci, odskakování na cigaretku....

Díky této paní doktorce jsem přestala mít strach ze zubařů, je hodná, milá a šikovná.

Zkušená, zodpovědná a chápavá

velmi dobrý

K paní doktorce jsem chodila jen chvíli, byla moc příjemná. Teď chodím k jejímu synovi (není tu v databázi - tak ho pochválím zde). Je to moc šikovný a příjemný mladý doktor. A navíc je fešák. Člověku je až trapně, že tam sedí s otevřenou hubou a rozvrtaným zubem ;o) Jsou to právě tito dva zubaři, kteří mi pomohli překonat strach, který jsem ze zubařů měla už od dětství.

Doporučuji

Velmi příjemná lékařka s velmi lidským přístupem k pacientovi.

Velmi příjemná, ohleduplná, pečlivá a vstřícná paní doktorka, která své práci opravdu rozumí.

Příjemná pani doktorka s perfektním přístupem.

Velmi příjemná, lidská, jsem maximálně spokojená