Mgr.

Hana Formánková

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

15 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 30 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Jezuitská 13, 1p., Brno-střed
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Nácvik relaxací a autogenního tréninku od 500 kč

Hodnocení pacientů

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapieSlužby: Běžný termín

Chodím k paní terapeutce na Arteterapeutický ateliér a využila jsem jejích služeb také individuálně. Na arteterapii k ní chodím druhým rokem a jsem velmi spokojená. Je to jedna z nepříjemnějších technik, kterou jsem za 3 roky, po které se aktivně zabývám osobním rozvojem, potkala. Velmi si cením neodsuzujícího a přijímajícího postoje, aktivního naslouchání a nefalšovaného zájmu :) Doporučuji!

• D
    Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Moje návštěva u Mgr. Hany Formánkové byla první , a tak jsem tam šla s určitou nervozitou, ale byla zbytečná. Hodina uběhla jako voda a já vycházela s podstatně " lehčí hlavou". Děkuji a těším se na další návštěvu.

• Z

Paní doktorka je velice milá vstřícná a usměvavá. Bez problémů jsem se rozpovídala, působila na mě velice lidsky a vstřícně. Moc mi pomohla vřele doporučuji, má skvělou intuici. Byla to moje první návštěva ale ne poslední.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Formankova je mila, velmi empaticka. Pomohla mi v slozitejsi zivotni situaci. Odchazela jsem od ni v lepsi nalade. Urcite doporucuji.

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Paní Hanka Formánková je velmi vyjímečná terapeutka...naslouchá, poradí, pomůže, uleví. Provozuje arteterapeutické kurzy, kde je velmi příjemná atmosféra pro vlastní tvoření

• T

Paní Hanka je moc hodná, milá, empatická a dokáže naslouchat. Jsem opravdu ráda, že chodím právě k ní, vřele doporučuji.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc ráda že jsem si na tomto webu vybrala právě paní magistru Formánkovou. Hned při prvním setkání na mě udělala výborný dojem, byla velice milá, příjemná, empatická a nechala mě mluvit a mluvit a ... . Vypovídat se byl úžasný pocit a skvělý začátek, jak začít pomaličku měnit svůj život. Velice ráda se do toho s pomocí paní Formánkové pustím.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi velmi pomohla. Citlivě a empaticky se dokázala naladit přesně na moji vlnu a správně směřovanými otázkami uhodit hřebíček na hlavičku. Nabídla i techniky, jak mohu pracovat sama se sebou, aby mě podobný problém již neobtěžoval. Děkuji, a ostatním vřele doporučuji.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi pomohla překonat velmi obtížné životní období na nabrat sílu na další dny. Pomohla mi dívat se na věci z jiné strany, mohu vřele doporučit. Je velmi profesionální a přitom přirozená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Já se přidávám k ostatním názorům. Paní magistra mi moc pomohla, zklidnila jsem se a pomalu si dávám svůj život do pořádku. Ještě jednou moc děkuji!
    Milada

Dotazy od pacientů (10)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických obtíží, úzkostí,stresu, nespavosti,depresí. Podpora v obtížných životních situacích a krizích.
    Na konzultacích získáte prostor se zastavit a a řešit své obavy, nejistoty, deprese či bloky, které vás navenek svazují a zabraňují žít svobodně Můžete nalézt svoji přirozenost,dostat se více do kontaktu se svými tělem, svými přáními a potřebami, žít více radostný život.
    Při práci používám hlavně rozhovor, ale i různé jiné techniky které mohou obohatit naši práci - aktivní imaginaci, práci s kamínky, obrázky, projektivními kolážemi, kreslení, malování... Techniky nikomu nevnucuji, přicházím s nimi jako s nabídkou, je na vás jestli ji využijete.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

Nemoci

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • psychická nepohoda
  • špatný spánek, únava,
  • problémy v rodině, práci
  • psychické obtíže spojené se změnami v životě
  • depresivní rozlady, emoční výkyvy
  • seberozvoj , sebepoznání
  • nácvik relaxací a technik k lepšímu zvládání stresu
  • pocit závislosti na práci, partnerovi, alkoholu...
  • úzkostné stavy

Fotografie