Jezuitská 13, 1p., Brno-střed, Brno

Individuální arteterapie 60 min • od 600 kč +4 Více

Individuální psychoterapie 60 min • od 600 kč

Nácvik relaxací a autogenního tréninku • od 600 kč

Psychologické poradenství 60 min • od 600 kč

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení p...

• Psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem

od 850 kč

Individuální arteterapie 60 min

Individuální psychoterapie 60 min

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Nácvik relaxací a autogenního tréninku

Psychologické poradenství 60 min

Skupinová arteterapie za osobu

od 120 kč

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie individuální psychoterapie 60 min

Velmi mila a chapava,necha se z problemu vypovidat,nasloucha a snazi se dobrym slovem pomoci a ulevit,dekuji

Skvělý přístup, příjemné prostředí, brzký termín. Velké pochopení, vysvětlení jak psychologie funguje a co se bude dít. Za mě super :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie psychologické poradenství 60 min

Veľmi milá a príjemná pani, dobre sa s ňou rozpráva, vypočuje vás, poradí, človek odtiaľ odchádza s dobrým pocitom. Veľmi doporučujem.

Paní Formánková je již od prvního kontaktu velmi příjemná a milá.Opravdu Vám naslouchá, snaží se pomoci a nebojíte se jí plně otevřít. Ihned si získala moji důvěru.Těším se na další návštěvu a všem ji doporučuji.

Paní Hana na mě působila velice dobrým a přátelským dojmem. Po vyslechnutí mého problému dokázala ihned určit diagnózu a přesně věděla, jak tomuto stavu čelit a jaké cviky pomohou od mého trápení. Hned mně jedno takové relaxační cvičení ukázala, po kterém se mi dostavilo okamžité úlevy a uvolnění. Paní Hanu mohu stoprocentně doporučit.

Paní doktorka je anděl bez křídel. Vždy se na návštěvu těším a vím, že potom odejdu s novou silou do dalších dní. Terapie je příjemná a paní doktorka přátelská, chápající, empatická a milá. Až jednou moje docházka skončí, přeji si, abychom zůstaly přítelkyně a mohly si dát čaj jen tak :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Stres, poruchy spanku

Velmi příjemné posezení během kterého jsem si ujasnil životní priority a dostal jsem odbornou zpětnou vazbu, která mne utvrdila v mém pohledu na věc.

Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je to skvělá psycholožka, opravdu naslouchá, nezapomíná a vždy dobře poradí. Všem moc doporučuji!

Chodím k paní terapeutce na Arteterapeutický ateliér a využila jsem jejích služeb také individuálně. Na arteterapii k ní chodím druhým rokem a jsem velmi spokojená. Je to jedna z nepříjemnějších technik, kterou jsem za 3 roky, po které se aktivně zabývám osobním rozvojem, potkala. Velmi si cením neodsuzujícího a přijímajícího postoje, aktivního naslouchání a nefalšovaného zájmu :) Doporučuji!

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Moje návštěva u Mgr. Hany Formánkové byla první , a tak jsem tam šla s určitou nervozitou, ale byla zbytečná. Hodina uběhla jako voda a já vycházela s podstatně " lehčí hlavou". Děkuji a těším se na další návštěvu.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, paní psycholožko,
    ráda bych se zeptala, zda nezdíte i k "pacientům" domů?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel, tento typ služby neposkytuji.

Mgr. Hana Formánková

• Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Hezký den, můžete zkusit psychologické ambulance v Bílém domě, nebo v dětské nemocnici na Černopolní . Bohužel, v odpovědi nemohu uvádět odkazy na weby, pokud chcete, napište mi na email a já vám nějaké odkazy pošlu.
    s pozdravem Hanka Formánková

Mgr. Hana Formánková