Mgr.

Hana Formánková

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

12 názorů +přidat

Objednat se 21 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Jezuitská 13, 1p., Brno-střed
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychoterapie 60 min od 500 kč
    Skupinová arteterapie za osobu od 100 kč
    Nácvik relaxací a autogenního tréninku od 500 kč

Dotazy od pacientů (10)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických obtíží, úzkostí,stresu, nespavosti,depresí. Podpora v obtížných životních situacích a krizích.
    Na konzultacích získáte prostor se zastavit a a řešit své obavy, nejistoty, deprese či bloky, které vás navenek svazují a zabraňují žít svobodně Můžete nalézt svoji přirozenost,dostat se více do kontaktu se svými tělem, svými přáními a potřebami, žít více radostný život.
    Při práci používám hlavně rozhovor, ale i různé jiné techniky které mohou obohatit naši práci - aktivní imaginaci, práci s kamínky, obrázky, projektivními kolážemi, kreslení, malování... Techniky nikomu nevnucuji, přicházím s nimi jako s nabídkou, je na vás jestli ji využijete.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

Nemoci

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • psychická nepohoda
  • špatný spánek, únava,
  • problémy v rodině, práci
  • psychické obtíže spojené se změnami v životě
  • depresivní rozlady, emoční výkyvy
  • seberozvoj , sebepoznání
  • nácvik relaxací a technik k lepšímu zvládání stresu
  • pocit závislosti na práci, partnerovi, alkoholu...
  • úzkostné stavy

Fotografie

Hodnocení pacientů

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapieSlužby: Běžný termín

Pani Formankova je mila, velmi empaticka. Pomohla mi v slozitejsi zivotni situaci. Odchazela jsem od ni v lepsi nalade. Urcite doporucuji.

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Paní Hanka Formánková je velmi vyjímečná terapeutka...naslouchá, poradí, pomůže, uleví. Provozuje arteterapeutické kurzy, kde je velmi příjemná atmosféra pro vlastní tvoření

• T

Paní Hanka je moc hodná, milá, empatická a dokáže naslouchat. Jsem opravdu ráda, že chodím právě k ní, vřele doporučuji.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc ráda že jsem si na tomto webu vybrala právě paní magistru Formánkovou. Hned při prvním setkání na mě udělala výborný dojem, byla velice milá, příjemná, empatická a nechala mě mluvit a mluvit a ... . Vypovídat se byl úžasný pocit a skvělý začátek, jak začít pomaličku měnit svůj život. Velice ráda se do toho s pomocí paní Formánkové pustím.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi velmi pomohla. Citlivě a empaticky se dokázala naladit přesně na moji vlnu a správně směřovanými otázkami uhodit hřebíček na hlavičku. Nabídla i techniky, jak mohu pracovat sama se sebou, aby mě podobný problém již neobtěžoval. Děkuji, a ostatním vřele doporučuji.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi pomohla překonat velmi obtížné životní období na nabrat sílu na další dny. Pomohla mi dívat se na věci z jiné strany, mohu vřele doporučit. Je velmi profesionální a přitom přirozená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Já se přidávám k ostatním názorům. Paní magistra mi moc pomohla, zklidnila jsem se a pomalu si dávám svůj život do pořádku. Ještě jednou moc děkuji!
    Milada

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Formánková mi velmi pomohla srovnat si myšlenky a začít se dívat na své problémy z jiného úhlu pohledu. Je velmi příjemná a milá. Určitě ji můžu doporučit.

• J

Paní Formánková, váš kultivovaný projev a upřímný zájem pomoci je přesvědčivý.Přirozeným a laskavým způsobem jste na mně působila, já pak začala na sobě pracovat s Vaší pomocí,došla jsem k vědomému přijetí a rozhodnutí nedělat to, co mi dělalo velké potíže v životě.Jsem Vám upřímně vděčná,slovo "děkuji" je málo. Jarka

• K

Katka (23.července 2015)
    Paní Hanka mi moc pomohla porozumět sama sobě a určitě ještě pomůže, když bude třeba. Moc se mi líbilo např. malování svých snů a povídání si o nich s paní Hankou. Je to zajímavá cesta jak pochopit, uvědomit si ... Děkuji.