Hana Formánková, psycholog Brno

Individuální arteterapie 60 min • od 800 kč +3 Více

Individuální psychoterapie 60 min • od 800 kč

Nácvik relaxací a autogenního tréninku • od 800 kč

Skupinová arteterapie • od 140 kč

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení p...

• Psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • Psychická nepohoda
  • Špatný spánek, únava,

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 140 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie psychologické poradenství

Paní doktorka byla velice milá, empatická, pomohla mi s mým problémem. Navštívila jsem již dřív jiné psychology, ale z návštěvy paní doktorky Formánkové jsem měla nejlepší pocit. Pokud bych měla ještě nějaký problém, určitě bych se na ni obrátila.

Paní magistra je velmi příjemná a jde vidět, že se snaží klienta poznat a porozumět mu. Bylo to zatím mé první sezení, ale už nyní se těším na další.

Děkuji za psychologickou pomoc a vstřícné jednání paní magistry i v této nelehké době, která k psychické pohodě nepřispívá..

Paní Formánková je velice milá a umí naslouchat. Na daný problém dokáže nabídnout více alternativ a je na vás, pro kterou cestu se rozhodnete. Za mne spokojenost. Po odchodu od paní psycholožky jsem měla pocit klidu a věděla jsem, že můj problém má řešení.

Paní magistra neměla o mě jako o klientku zájem. Po její otázce, co od ní potřebuji jsem byla úplně rozhozená. Nikdy jsem si takhle rozhovor s psychologem nepředstavovala. Vlastně se moje deprese zhoršila vědomím, že se o mě nikdo nezajímá, ani za peníze.

Velmi mila a chapava,necha se z problemu vypovidat,nasloucha a snazi se dobrym slovem pomoci a ulevit,dekuji

Skvělý přístup, příjemné prostředí, brzký termín. Velké pochopení, vysvětlení jak psychologie funguje a co se bude dít. Za mě super :)

Veľmi milá a príjemná pani, dobre sa s ňou rozpráva, vypočuje vás, poradí, človek odtiaľ odchádza s dobrým pocitom. Veľmi doporučujem.

Paní Formánková je již od prvního kontaktu velmi příjemná a milá.Opravdu Vám naslouchá, snaží se pomoci a nebojíte se jí plně otevřít. Ihned si získala moji důvěru.Těším se na další návštěvu a všem ji doporučuji.

Paní Hana na mě působila velice dobrým a přátelským dojmem. Po vyslechnutí mého problému dokázala ihned určit diagnózu a přesně věděla, jak tomuto stavu čelit a jaké cviky pomohou od mého trápení. Hned mně jedno takové relaxační cvičení ukázala, po kterém se mi dostavilo okamžité úlevy a uvolnění. Paní Hanu mohu stoprocentně doporučit.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, paní psycholožko,
ráda bych se zeptala, zda nezdíte i k "pacientům" domů?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel, tento typ služby neposkytuji.

Mgr. Hana Formánková

Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Hezký den, můžete zkusit psychologické ambulance v Bílém domě, nebo v dětské nemocnici na Černopolní . Bohužel, v odpovědi nemohu uvádět odkazy na weby, pokud chcete, napište mi na email a já vám nějaké odkazy pošlu.
s pozdravem Hanka Formánková

• Psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem