Mgr.

Hana Formánková

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 29 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Combined ShapeCreated with Sketch.

Jezuitská 13, 1p.
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychoterapie 60 min od 500 kč
    Skupinová arteterapie za osobu od 100 kč
    Nácvik relaxací a autogenního tréninku od 500 kč

• Dobrý den,
    už nějakou dobu brouzdám a hledám po internetu nějakého psychologa na popud mého přítele, myslí si, že mi může pomoc jedině psycholog.
    Chtěla bych se zeptat, jak to u Vás funguje a jestli musím mít nějaké doporučení, abych se mohla u Vás objednat, nebo zda nikoliv. A jestli… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Hana Formánková

Dobrý den, omlouvám se , že odepisuji se zpožděním, ale měla jsem 14 dní dovolenou Doporučení od lékaře mít nemusíte, ale bohužel nemám smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Jestli chcete, napište mi email,… Více

• Dobrý den, syn má teměř 11 let a před nějakým časem se začal pokakávat. Ptali jsme se ho, jestli ví, že potřebuje na záchod, tak to prý ano, ale prý to nestihne. Sice nerozumíme tomu, jak to může nestihnout, když je u sebe v pokojíku a záchod má 3 kroky od tama. Tak jsme mu vysvětlovali, že musí jít… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Hana Formánková

Dobrý den, takto na dálku by byly rady velmi obecné. Určitě bych vám doporučila vám osobní návštěvu u dětského psychologa nebo psychoterapeuta. Důvod proč se chlapec pokakává může mít různé příčiny… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických obtíží, úzkostí,stresu, nespavosti,depresí. Podpora v obtížných životních situacích a krizích.
    Na konzultacích získáte prostor se zastavit a a řešit své obavy, nejistoty, deprese či bloky, které vás navenek svazují a zabraňují žít svobodně Můžete nalézt svoji přirozenost,dostat se více do kontaktu se svými tělem, svými přáními a potřebami, žít více radostný život.
    Při práci používám hlavně rozhovor, ale i různé jiné techniky které mohou obohatit naši práci - aktivní imaginaci, práci s kamínky, obrázky, projektivními kolážemi, kreslení, malování... Techniky nikomu nevnucuji, přicházím s nimi jako s nabídkou, je na vás jestli ji využijete.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

Nemoci

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • psychická nepohoda
  • špatný spánek, únava,
  • problémy v rodině, práci
  • psychické obtíže spojené se změnami v životě
  • depresivní rozlady, emoční výkyvy
  • seberozvoj , sebepoznání
  • nácvik relaxací a technik k lepšímu zvládání stresu
  • pocit závislosti na práci, partnerovi, alkoholu...
  • úzkostné stavy

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapieSlužby: Běžný termín

Pani Formankova je mila, velmi empaticka. Pomohla mi v slozitejsi zivotni situaci. Odchazela jsem od ni v lepsi nalade. Urcite doporucuji.

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Paní Hanka Formánková je velmi vyjímečná terapeutka...naslouchá, poradí, pomůže, uleví. Provozuje arteterapeutické kurzy, kde je velmi příjemná atmosféra pro vlastní tvoření

• T

Paní Hanka je moc hodná, milá, empatická a dokáže naslouchat. Jsem opravdu ráda, že chodím právě k ní, vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc ráda že jsem si na tomto webu vybrala právě paní magistru Formánkovou. Hned při prvním setkání na mě udělala výborný dojem, byla velice milá, příjemná, empatická a nechala mě mluvit a mluvit a ... . Vypovídat se byl úžasný pocit a skvělý začátek, jak začít pomaličku měnit svůj život. Velice ráda se do toho s pomocí paní Formánkové pustím.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi velmi pomohla. Citlivě a empaticky se dokázala naladit přesně na moji vlnu a správně směřovanými otázkami uhodit hřebíček na hlavičku. Nabídla i techniky, jak mohu pracovat sama se sebou, aby mě podobný problém již neobtěžoval. Děkuji, a ostatním vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi pomohla překonat velmi obtížné životní období na nabrat sílu na další dny. Pomohla mi dívat se na věci z jiné strany, mohu vřele doporučit. Je velmi profesionální a přitom přirozená.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Já se přidávám k ostatním názorům. Paní magistra mi moc pomohla, zklidnila jsem se a pomalu si dávám svůj život do pořádku. Ještě jednou moc děkuji!
    Milada

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Formánková mi velmi pomohla srovnat si myšlenky a začít se dívat na své problémy z jiného úhlu pohledu. Je velmi příjemná a milá. Určitě ji můžu doporučit.

• J

Paní Formánková, váš kultivovaný projev a upřímný zájem pomoci je přesvědčivý.Přirozeným a laskavým způsobem jste na mně působila, já pak začala na sobě pracovat s Vaší pomocí,došla jsem k vědomému přijetí a rozhodnutí nedělat to, co mi dělalo velké potíže v životě.Jsem Vám upřímně vděčná,slovo "děkuji" je málo. Jarka

• K

Katka (23.července 2015)
    Paní Hanka mi moc pomohla porozumět sama sobě a určitě ještě pomůže, když bude třeba. Moc se mi líbilo např. malování svých snů a povídání si o nich s paní Hankou. Je to zajímavá cesta jak pochopit, uvědomit si ... Děkuji.

Nejblížší termíny:

další dny