Mgr.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

Objednat se 24 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Nácvik relaxací a autogenního tréninku od 500 kč

Dotazy od pacientů (4)

• Úhrada klientem / Zdravotní pojišťovna

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, zda platby za své služby žádáte od svých klientů nebo je možné i přes zdravotní pojišťovnu (ZPMVČR - 211)? Moje terapeutka je zrovna na mateřské dovolené (navíc Moravskoslezský kraj) a hledám si tím pádem náhradní.

Děkuji za zprávu.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Hana Formánková

Dobrý den, Pavlo, bohužel platba je přímá, nemám smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou. Můžete zkusit třeba polikliniku Bílý dům na Žerotínově náměstí, kde jsou ambulance psychologů, případně můžete… Více

• Oběti trestného činu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda řešíte i problémy po znásilnění, pokusu o znásilnění a přepadení? Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Hana Formánková

Dobrý den, je možné domluvit se na konzultaci, a nebo v Brně doporučuji z.s- Persefona, kde získáte komplexnější poradenství, včetně možnosti právního i psychologického poradenství a podpůrné skupiny. Více

Podívejte se na všechny(4) odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení psychických a psychosomatických obtíží, úzkostí,stresu, nespavosti,depresí. Podpora v obtížných životních situacích a krizích.
    Na konzultacích získáte prostor se zastavit a a řešit své obavy, nejistoty, deprese či bloky, které vás navenek svazují a zabraňují žít svobodně Můžete nalézt svoji přirozenost,dostat se více do kontaktu se svými tělem, svými přáními a potřebami, žít více radostný život.
    Při práci používám hlavně rozhovor, ale i různé jiné techniky které mohou obohatit naši práci - aktivní imaginaci, práci s kamínky, obrázky, projektivními kolážemi, kreslení, malování... Techniky nikomu nevnucuji, přicházím s nimi jako s nabídkou, je na vás jestli ji využijete.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

Nemoci

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • psychická nepohoda
  • špatný spánek, únava,
  • problémy v rodině, práci
  • psychické obtíže spojené se změnami v životě
  • depresivní rozlady, emoční výkyvy
  • seberozvoj , sebepoznání
  • nácvik relaxací a technik k lepšímu zvládání stresu
  • pocit závislosti na práci, partnerovi, alkoholu...
  • úzkostné stavy

Fotografie

• velmi dobrý

Jsem moc ráda že jsem si na tomto webu vybrala právě paní magistru Formánkovou. Hned při prvním setkání na mě udělala výborný dojem, byla velice milá, příjemná, empatická a nechala mě mluvit a mluvit a ... . Vypovídat se byl úžasný pocit a skvělý začátek, jak začít pomaličku měnit svůj život. Velice ráda se do toho s pomocí paní Formánkové pustím.

• velmi dobrý

Paní magistra Formánková mi velmi pomohla. Citlivě a empaticky se dokázala naladit přesně na moji vlnu a správně směřovanými otázkami uhodit hřebíček na hlavičku. Nabídla i techniky, jak mohu pracovat sama se sebou, aby mě podobný problém již neobtěžoval. Děkuji, a ostatním vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Paní magistra Formánková mi pomohla překonat velmi obtížné životní období na nabrat sílu na další dny. Pomohla mi dívat se na věci z jiné strany, mohu vřele doporučit. Je velmi profesionální a přitom přirozená.

• velmi dobrý

Já se přidávám k ostatním názorům. Paní magistra mi moc pomohla, zklidnila jsem se a pomalu si dávám svůj život do pořádku. Ještě jednou moc děkuji!
    Milada

• velmi dobrý

Paní Formánková mi velmi pomohla srovnat si myšlenky a začít se dívat na své problémy z jiného úhlu pohledu. Je velmi příjemná a milá. Určitě ji můžu doporučit.

• velmi dobrý

Paní Formánková, váš kultivovaný projev a upřímný zájem pomoci je přesvědčivý.Přirozeným a laskavým způsobem jste na mně působila, já pak začala na sobě pracovat s Vaší pomocí,došla jsem k vědomému přijetí a rozhodnutí nedělat to, co mi dělalo velké potíže v životě.Jsem Vám upřímně vděčná,slovo "děkuji" je málo. Jarka

Katka (23.července 2015)
    Paní Hanka mi moc pomohla porozumět sama sobě a určitě ještě pomůže, když bude třeba. Moc se mi líbilo např. malování svých snů a povídání si o nich s paní Hankou. Je to zajímavá cesta jak pochopit, uvědomit si ... Děkuji.

• velmi dobrý

K paní magistře jsem docházel na psychoterapii. Umí výborně naslouchat, je empatická a vždy příjemná. Díky ní jsem schopen zvládat problémy, které přicházejí mnohem lépe.

• velmi dobrý

Paní Magistra mi v jednom složitém období hodně pomohla. Je velmi milá, empatická a mohu ji jako psychoterapeutku jen a jen doporučit!!

Mgr. Hana Formánková

psycholog, psychoterapeut