Hana Formánková, psycholog Brno

Individuální arteterapie 60 min • od 800 kč +3 Více

Individuální psychoterapie 60 min • od 800 kč

Nácvik relaxací a autogenního tréninku • od 800 kč

Skupinová arteterapie • od 140 kč

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení p...

• Psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • Psychická nepohoda
  • Špatný spánek, únava,

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 140 kč

M. D.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie psychologické poradenství

První návštěva byla krásná, ale pro mě moc krátká, ještě hodně toho mám na srdci, určitě využiji znovu. Děkuji t

MF

Navštěvovala jsem paní doktorku před více než 2 lety, kdy mi pomohla nasměřovat můj život jiným a lepším směrem.
Nyní procházím těžším obdobím a paní doktorka byla jasná volba. Empatická, vysvětlí příčiny, naslouchá a dokáže pomoci.

K.G.

Velice příjemné posezení! Určitě doporučuji. Paní velice milá a poradila co a jak. Hodina utekla jakoby nic.

Š

Šenková

Paní Hanka je skvělá terapeutka, je přirozená, vždy mi pomůže, poradí, můžu jen doporučit dalším lidem

K.K.

Paní Formánková je velice příjemná a sympatická. Umí naslouchat, vnímat klienta a dokáže poradit. Vřele doporučuji.

Hana

Velmi příjemné prostředí, vstřícná a empatická terapeutka. První sezení, těším se na další. Děkuji.

Hana

Pani magistra byla od první chvíle plne koncentrovaná na novou klientku.
Dobrý pocit a milé prostředi.

M.V.

Paní doktorka byla velice milá, empatická, pomohla mi s mým problémem. Navštívila jsem již dřív jiné psychology, ale z návštěvy paní doktorky Formánkové jsem měla nejlepší pocit. Pokud bych měla ještě nějaký problém, určitě bych se na ni obrátila.

Marek P.

Paní magistra je velmi příjemná a jde vidět, že se snaží klienta poznat a porozumět mu. Bylo to zatím mé první sezení, ale už nyní se těším na další.

R.S.

Děkuji za psychologickou pomoc a vstřícné jednání paní magistry i v této nelehké době, která k psychické pohodě nepřispívá..

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, paní psycholožko,
ráda bych se zeptala, zda nezdíte i k "pacientům" domů?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel, tento typ služby neposkytuji.

Mgr. Hana Formánková

Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Hezký den, můžete zkusit psychologické ambulance v Bílém domě, nebo v dětské nemocnici na Černopolní . Bohužel, v odpovědi nemohu uvádět odkazy na weby, pokud chcete, napište mi na email a já vám nějaké odkazy pošlu.
s pozdravem Hanka Formánková

• Psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem