Adres

Jezuitská 13, 1p., Brno-střed, Brno
Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
723 62.....

Psychologické poradenství 60 min (od 600 kč)

Individuální psychoterapie 60 min (od 600 kč)

Individuální arteterapie 60 min (od 600 kč) + 4 Více

Skupinová arteterapie za osobu (od 120 kč)

Individuální arteterapie 90 min (od 850 kč)

Nácvik relaxací a autogenního tréninku (od 600 kč)

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení p...

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • psychická nepohoda
  • špatný spánek, únava,

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je to skvělá psycholožka, opravdu naslouchá, nezapomíná a vždy dobře poradí. Všem moc doporučuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chodím k paní terapeutce na Arteterapeutický ateliér a využila jsem jejích služeb také individuálně. Na arteterapii k ní chodím druhým rokem a jsem velmi spokojená. Je to jedna z nepříjemnějších technik, kterou jsem za 3 roky, po které se aktivně zabývám osobním rozvojem, potkala. Velmi si cením neodsuzujícího a přijímajícího postoje, aktivního naslouchání a nefalšovaného zájmu :) Doporučuji!

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Moje návštěva u Mgr. Hany Formánkové byla první , a tak jsem tam šla s určitou nervozitou, ale byla zbytečná. Hodina uběhla jako voda a já vycházela s podstatně " lehčí hlavou". Děkuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Paní doktorka je velice milá vstřícná a usměvavá. Bez problémů jsem se rozpovídala, působila na mě velice lidsky a vstřícně. Moc mi pomohla vřele doporučuji, má skvělou intuici. Byla to moje první návštěva ale ne poslední.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pani Formankova je mila, velmi empaticka. Pomohla mi v slozitejsi zivotni situaci. Odchazela jsem od ni v lepsi nalade. Urcite doporucuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Hanka Formánková je velmi vyjímečná terapeutka...naslouchá, poradí, pomůže, uleví. Provozuje arteterapeutické kurzy, kde je velmi příjemná atmosféra pro vlastní tvoření

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Paní Hanka je moc hodná, milá, empatická a dokáže naslouchat. Jsem opravdu ráda, že chodím právě k ní, vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc ráda že jsem si na tomto webu vybrala právě paní magistru Formánkovou. Hned při prvním setkání na mě udělala výborný dojem, byla velice milá, příjemná, empatická a nechala mě mluvit a mluvit a ... . Vypovídat se byl úžasný pocit a skvělý začátek, jak začít pomaličku měnit svůj život. Velice ráda se do toho s pomocí paní Formánkové pustím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi velmi pomohla. Citlivě a empaticky se dokázala naladit přesně na moji vlnu a správně směřovanými otázkami uhodit hřebíček na hlavičku. Nabídla i techniky, jak mohu pracovat sama se sebou, aby mě podobný problém již neobtěžoval. Děkuji, a ostatním vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi pomohla překonat velmi obtížné životní období na nabrat sílu na další dny. Pomohla mi dívat se na věci z jiné strany, mohu vřele doporučit. Je velmi profesionální a přitom přirozená.

Individuální psychoterapie 60 min

Psychologické poradenství 60 min

Individuální arteterapie 90 min

od 850 kč

od 850 kč

Nácvik relaxací a autogenního tréninku

Běžný termín

Cena není uvedená

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Hezký den, můžete zkusit psychologické ambulance v Bílém domě, nebo v dětské nemocnici na Černopolní . Bohužel, v odpovědi nemohu uvádět odkazy na weby, pokud chcete, napište mi na email a já vám nějaké odkazy pošlu.
    s pozdravem Hanka Formánková

Mgr. Hana Formánková

• Dobrý den,
    už nějakou dobu brouzdám a hledám po internetu nějakého psychologa na popud mého přítele, myslí si, že mi může pomoc jedině psycholog.
    Chtěla bych se zeptat, jak to u Vás funguje a jestli musím mít nějaké doporučení, abych se mohla u Vás objednat, nebo zda nikoliv. A jestli jde to proplatit přes pojišťovnu? (211)
    Je mi osmnáct a nemám příliš velkou chuť do života, mám problém s zvládáním stresu, být v kolektivu lidí, lidem se spíše vyhýbám a to i na soc. sítích a dříve jsem se sebepoškozovala (přítel na to přišel, kontrolu je mě pod vykřičníkem, pokud to udělám, tak ho nějakou dobu neuvidím). Cítím se stále pod tlakem i když možná neprávem. Mám často noční můry a celodenní tlak na prsou, pocit, že mě stále někdo sleduje, i když jsem sama v místnosti. Já si myslím, že to nějak pubertou přejde, upřímně se i bojím, někam jít.
    Děkuju za radu a i odpověď.

Dobrý den, omlouvám se , že odepisuji se zpožděním, ale měla jsem 14 dní dovolenou Doporučení od lékaře mít nemusíte, ale bohužel nemám smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Jestli chcete, napište mi email, pošlu vám nějaké kontakty na kolegy, kteří mají smlouvy s pojišťovnami.Další možnost je obrátit se na některou z rodinných poraden v Brně, kde jsou konzultace pro vás též bezplatné. Určitě se nebojte vyhledat odbornou pomoc. Držím palce ať najdete odvahu, klidně mi napište, pošlu vám podrobnější kontakty :-)

Mgr. Hana Formánková

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem