Jezuitská 13, 1p., Brno-střed, Brno
Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie (mapa)

Další dostupný termín:

Individuální arteterapie 60 min • od 600 kč +4 Více

Skupinová arteterapie za osobu • od 120 kč

Individuální arteterapie 90 min • od 850 kč

Nácvik relaxací a autogenního tréninku • od 600 kč

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení p...

• psychosomatické obtíže spojené s dlouhodobým stresem
  • psychická nepohoda
  • špatný spánek, únava,

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity - jednooborová psychologie

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je to skvělá psycholožka, opravdu naslouchá, nezapomíná a vždy dobře poradí. Všem moc doporučuji!

Chodím k paní terapeutce na Arteterapeutický ateliér a využila jsem jejích služeb také individuálně. Na arteterapii k ní chodím druhým rokem a jsem velmi spokojená. Je to jedna z nepříjemnějších technik, kterou jsem za 3 roky, po které se aktivně zabývám osobním rozvojem, potkala. Velmi si cením neodsuzujícího a přijímajícího postoje, aktivního naslouchání a nefalšovaného zájmu :) Doporučuji!

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Moje návštěva u Mgr. Hany Formánkové byla první , a tak jsem tam šla s určitou nervozitou, ale byla zbytečná. Hodina uběhla jako voda a já vycházela s podstatně " lehčí hlavou". Děkuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Paní doktorka je velice milá vstřícná a usměvavá. Bez problémů jsem se rozpovídala, působila na mě velice lidsky a vstřícně. Moc mi pomohla vřele doporučuji, má skvělou intuici. Byla to moje první návštěva ale ne poslední.

Pani Formankova je mila, velmi empaticka. Pomohla mi v slozitejsi zivotni situaci. Odchazela jsem od ni v lepsi nalade. Urcite doporucuji.

Paní Hanka Formánková je velmi vyjímečná terapeutka...naslouchá, poradí, pomůže, uleví. Provozuje arteterapeutické kurzy, kde je velmi příjemná atmosféra pro vlastní tvoření

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie Běžný termín

Paní Hanka je moc hodná, milá, empatická a dokáže naslouchat. Jsem opravdu ráda, že chodím právě k ní, vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc ráda že jsem si na tomto webu vybrala právě paní magistru Formánkovou. Hned při prvním setkání na mě udělala výborný dojem, byla velice milá, příjemná, empatická a nechala mě mluvit a mluvit a ... . Vypovídat se byl úžasný pocit a skvělý začátek, jak začít pomaličku měnit svůj život. Velice ráda se do toho s pomocí paní Formánkové pustím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi velmi pomohla. Citlivě a empaticky se dokázala naladit přesně na moji vlnu a správně směřovanými otázkami uhodit hřebíček na hlavičku. Nabídla i techniky, jak mohu pracovat sama se sebou, aby mě podobný problém již neobtěžoval. Děkuji, a ostatním vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra Formánková mi pomohla překonat velmi obtížné životní období na nabrat sílu na další dny. Pomohla mi dívat se na věci z jiné strany, mohu vřele doporučit. Je velmi profesionální a přitom přirozená.

Psychologické poradenství 60 min

Individuální arteterapie 90 min

od 850 kč

od 850 kč

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

Nácvik relaxací a autogenního tréninku

Běžný termín

Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, paní psycholožko,
    ráda bych se zeptala, zda nezdíte i k "pacientům" domů?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel, tento typ služby neposkytuji.

Mgr. Hana Formánková

• Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Hezký den, můžete zkusit psychologické ambulance v Bílém domě, nebo v dětské nemocnici na Černopolní . Bohužel, v odpovědi nemohu uvádět odkazy na weby, pokud chcete, napište mi na email a já vám nějaké odkazy pošlu.
    s pozdravem Hanka Formánková

Mgr. Hana Formánková