Holásecká 31, Brno
Praktická zubní lékařka (mapa)

Jsem u této paní zubařky od odchodu bývalého lékaře do důchodu. Pro zatím nemám jasný názor na tuto zubařku. Přístup paní zubařky je ucházející ale mám mírné obavy o její profesionalitu. Mám vrostlou sedmičku v dásni a bylo mi řečeno od dvou interních zubařů, že se ten zub musí vyoperovat s tím, že pokud se začne zub hýbat budou se křivit zbylé narostlé zuby. Paní doktorka trvala na opaku s tím, že pokud zub nebolí a nijak se nehýbe není třeba s ním nic dělat. Více méně souhlasím i s paní doktorkou i s internisty ale vzhledem k prevenci bych zub vyoperovala. Další sporná situace se stala v těhotenství, kdy mě byly zjištěny 2 kazy. Jeden paní doktorka vyvrtala hned a tím druhým si nebyla jistá jestli to vůbec je kaz. Na další vyšetření jsem byla objednána cca za 3-4 měsíce. Bohužel zubní kaz byl už tak veliký, že vrtání bylo velmi nepříjemné a zdlouhavé. Ted s odstupem času si říkám, že to paní doktorka neměla tak odkládat. Pomalu ale jistě začínám přemýšlet o výměně zubaře.

Objednací lhůty min. 2 měsíce! Mezi korunkou a dásní 2 mm mezera (velice estetické) půl roku po nasazení korunka vypadla.