Praktický lékař pro děti a dorost
Libušská 49/183, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vubec nechapu zdejsi stiznosti. Pani doktorka je moc mila a trpeliva ac jsem take prvorodicka. Nekolikrat kdyz jsem si nebyla necim jista nam poskytla i telefonickou konzultaci. Syn je u ni v nejlepsi peci. Vubec nemela problem s prikrmy po ukoncenem ctvrtem mesici, po narocne noci se mnou souhlasila ze ockovani odlozime na priste... velmi lidsky a laskavy pristu. Jsem s ni moc spokojena.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Opravdu nedoporučuji. Paní doktorka je velmi neempatická a vyloženě protivná, dává vám jasně najevo, ze ji obtěžujete. Na mé dotazy prvorodicky rekla, ze jsou to dotazy na babičky nikoliv na ní. Byla milá jen první návštěvě, aby jsme u ní byli a při druhé se chovala totálně neprofesionalně, nebyla schopna nám dat ani recept, rekla ze ho pošle, což se nikdy nestalo. Všechno špatně.. Neporadí s ničím, s nafouklým bříškem nás poslala na pohotovost. Ihned jsem pochopila proč má jediná široko daleko volno. Po druhé návštěvě jsme ji změnili a nyní jsme moc spokojeni. Ve zkratce neporadí ničím, je úplně k ničemu a sebe má velmi rada, to je vidět.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost nemoc dítěte

K paní doktorce Cabrnochové chodíme od narození dcery, tedy již 6 let. Jsme velmi spokojeni. Nejen přístupem, znalostmi, ale také trpělivostí, s jakou srozumitelně paní doktorka vysvětluje i opakované dotazy a postupy.
Také sestřička je velmi ochotná a zkušená. Jsme moc rádi, že máme takové profesionální a příjemné lékařské zázemí.

Paní doktorka se ke mě, jako k prvorodičce, od první návštěvy chovala dost nepříjemně. Její poznámky o (ne)vědomostech lékařů v porodnici a o tom, kolik viděla dětí ona a kolik já a spousta jiných, mi byly velmi nepříjemné. Přes to, že si sestřička brala průkazku čtvrt hodiny před tím, než nás pozvaly do ordinace, paní doktorka nikdy nevěděla kdo a proč tam jsme, většinou byla natolik zaneprázdněná prací na počítači že neodpověděla ani na pozdrav, přes to, že jsem nekojila, několikrát za naše desetiminutové návštěvy zopakovala že plně kojím... připadala jsem si jako že nejsme pacienti, u kterých by stálo za to udržet v hlavě kdo a proč tam jsme :-( Na mé dotazy se tvářila tak, že jsem se raději přestala ptát a ptala se za mě kamarádka své pediatričky, která s tím kupodivu neměla problém a doporučila mi změnit lékaře. Což jsem také udělala a spokojenost veliká. Mám první miminko a nepotřebovala jsem několik týdnů po porodu znepříjemňovat život ještě hloupými průpovídkami paní doktorky. Je to pouze má konkrétní zkušenost, jinak si myslím, že p.d. Cabrnochová je zřejmě kvalitní pediatr, což jsem si zjišťovala než jsem se k ní přihlásila, ale není zdaleka jediná a dám přednost někomu, kdo se umí k pacientům a rodičům i chovat.

K MUDr. Cabrnochové chodí moje dcera se třemi malými dětmi. Kdyby měl každý lékař takové znalosti jako ona a kdyby se tak věnoval našim dětem, bylo by ve zdravotnictví fajn.

Paní doktorka se řídí tabulkama, nepřistupuje k dětem individuálně. Když bylo dceři půl roku, div mě neseřvala za to, že jsem jí dala příkrm o 10 dní dřívě, než dovršila onoho půl roku (výhradně kojené děti mají totiž přikrmy až od půl roku, děti na UM již od 4. měsíce). U dcery nepoznala zánět středního ucha!!! Místo toho jí byl diagnostikován zánět v močových cestách, přitom to, co měla dcera v moči, zánět nezpůsobuje, nýbrž se velmi často přichomýtne do moči právě při zánětu v uších (info z nefrologické poradny). Navíc zánět středního ucha je přeci jeden z nejčastějších problémů u malých dětí a doktoři by měly tuto možnost při horečkách prověřit. Chodíme k MUDr. Koťátkové, ale v případě potřeby nebo její nemoci, ji právě zastupuje MUDr. Cabrnochová a bohužel jsme musely několikrát k MUDr. Cabrnochové. Mimochodem MUDr. Koťátková působí velmi rozpačitě a diagnostiku je z ní nutno vyloženě páčit, přijde mi, jako kdyby neřekla sama nic od sebe, na vše se člověk musí ptát a vlastně si sám zjišťovat. Pravidelné kontroly s miminkem byly, dle mého názoru, nedostatečné. Naopak MUDr. Cabrnochová byla u těchto kontrol více důsledná. Každopádně ty záněty byla prostě poslední kapka, hledám jinou doktorku.

Paní Cabrnochová není úplně špatná pediatrička, ale velmi dbá na svoje vlastní píár - sebereklamu. Nyní nastartovala útok na média, oslovila Mladou Frontu se žádostí o článek o byrokracii v pediatrii, aby odvedla pozornost od problémů svého manžela - europoslance Milana Cabrnocha, který z peněz nás daňových poplatníků vytáhnul dvě miliardy (za část byla asi postavena ordinace na Libuše). Objevila se rovněž na obálce časopisu Týden v čísle Nejlepší lékaři v České republice. Až když člověk otevřel číslo, našel v něm rozhovor s paní Cabrnochovou, ale nikoliv jako s doporučovanou pediatričkou, ale pouze jako s představitelkou pediatrické asociace v ČR. Klasický příklad prolobbování na titulní stránku časopisu, aniž tomu odpovídá kvalita práce.

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti,a ani mé známé-Všichni od ní raději odcházíme.Je tak arogantní a namyšlená že to neni možný,S pacienty spíš experimentuje než aby určila správnou léčbu.Několikrát jsem od ní slyšela větu: je tobě se zase nechce do školy tak co tě trápí?fakt horší doktorku jsem snad nikdy nepotkala!A navíc v čekárně klidně umřete a jí to stejně trvá.

doporučuji