Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třemošná

• „Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile a profesionálně. Děkuji

Nádražní 28, Plzeň Mapa

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

• „Paní profesorka je skvělá osoba na správném místě. Pomohla nám vyřešit problém. Nedám na ní dopustit a vřele doporučuji!!! Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „K panu Mudr. Marešovi chodím již cca 10 let. (Je mi 26) Doporučila mi ho má maminka, která s ním studovala na střední škole a znají se tak od dětství. Nejprve bych ráda řekla, že jí zachránil život. Lítala po Plzni s bolestmi břicha a až on jí poznal mimoděložní těhotenství a okamžitě ji odoperoval. Když by to neudělal, mohla další den ležet někde na ulici mrtvá. To jen k tomu, jaká je to KAPACITA! První prohlídka u pana doktora neprobíhá konečníkem, jak je tomu u mnohých gynekologů zvykem, ale ultrazvukem přes břicho. Když máte problémy s početím, řeši je okamžitě a to jak u vás, tak u partnera. Celé těhotenství jsem díky němu nemusela mít strach, že s miminkem něco bude. (pupeční šňůra kolem krku, atd...) Je to tak skvělý odborník, že se prý nikdy nespletl ani v pohlaví miminka. Nic nezanedbá, vše pořádně prošetří. Lepšího doktora jsem si nemohla přát a budu k němu oddaně chodit dál já i má maminka. Mimochodem jsem k němu poslala i kamarádku s problémy, které našel cystu, kterou její lékař přehlídl. Ano, pan doktor neni upovídaný, ale když se ptáte, tak odpoví! Musíte se ptát! Požádat o snímek miminka atd....Sám od sebe prostě neříká nic navíc, co není nezbytně nutné. Vemte si, kolika ženám denně pomáhá a jak by asi vypadal, když by měl každé vše dlouhosáhle popisovat. když něco chcete vědět, tak se zeptejte a on vás určitě neodmítne. Poplatky bych mu platila i mnohem větší za svoji ochotu a vstřícnost si to zaslouží! V těhotenství jsem na něj mnohdy vytahla dlouhý seznam s otázkami a on mi vždy na všechny trpělivě odpověděl. Více

Táborská 15, Plzeň Mapa

Privátní gynekologická ordinace

• „Nejlepší doktor, nejlepší péče, nejlepší profesionální přístup..prostě nej nej... Děkujeme za porod, našeho Kevina, byl jste úžasný Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Naprosto profesionální a přesto lidský přístup. Díky paní doktorce máme teď zdravou holčičku. Kdybych dala na svoji gynekoložku, tak si ani nechci představovat, jak to mohlo dopadnout. Paní doktorka Landsmanová odhalila doslova za pět minut dvanáct preeklampsii, na kterou měla delší dobu podezření. Jen proto, že je důsledná a opravdu zodpovědná odbornice, tak vše dobře dopadlo. Vše mi vždycky trpělivě a lidsky vysvětlila, pokud bych měla prožít těhotenství znovu, pak jedině pod jejím odborným dohledem. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Velmi dobrý lékař na profesionální úrovni. Pod jeho vedením mám za sebou 3 porody a plastickou operaci. Vstřícný, věcný člověk na svém místě. Veliké poděkování z mé strany. Alena Kubalíková Více

Srbova 216, Rokycany Mapa

• „Nejlepší lékař se kterým jsme se setkala. Má velmi profesionální, lidský přístup k pacientce a zájem o její problémy. Mohu všem ženám vřele doporučit. Více

Smrková 23, Plzeň Mapa

Privátní gynekologická ordinace

• „Skvělý lékař,příjemné vystupování,vstřícný,doporučuji všem.

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná Mapa

• Gynekolog, Diagnostik

1 názor

„Paní doktorka má nesmírně citlivý a lidský přístup, vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlila, doporučila další postup a kontakt na odborné pracoviště. Jsem jí velmi vděčná. Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Pan doktor mi kontroloval pupečník a placentu, vše dopodrobna vysvětlil a hlavně uklidnil. Skvělý přístup.

• Parková 1254/11a, Plzeň Mapa