Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Hradec Králové

• „Nejlepší gynekolog! Profesionální, ale hlavně lidský přístup! Pomůže a ochotně se vším poradí. Je velmi velmi pečlivý a nic nezanedbá! Sestřička je také skvělá! Doporučuji!!!!! Více

• Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

MENOP s.r.o. - gynekologická ambulance

• „Pan doktor Kopecký je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy potkala. Poslední roky si mě doktoři přehazovali a protože nevěděli, co se mnou, tak se tím nemínili zabývat a poslali mě k psychiatrovi s tím, že je to psychosomatické. Nevěděli nic o tom, jak tělo funguje a jak je to mezi sebou propojené. Z té arogance, ignorace a nevědomostí mi bylo zle. Nějakou dobu jsem se snažila řešit problém alternativně, ale dost vážný stav mě donutil opět zkusit lékaře. A jsem nadšená! Konečně někdo, kdo má ohromný přehled! Vše mi v klidu vysvětlil a dodal mi tolik naděje a energie, že jsem se vrátila domů jako vyměněná a je mi lépe už jen díky této zkušenosti. Navíc zachránil život mé milované švagrové, za což mu budeme do konce života vděčni (u nás ji doktoři málem nechali umřít). Kéž by bylo takových lékařů více. Jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Skvělý pan doktor! Vstřícný, zkušený, milý, má snahu hlavně pomoci. Jeden z nejlepších doktoru s kterým jsem se setkala. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Paní doktorka Sadloňová je po mém dlouhém hledání nejlepší gynekoložka jakou jsem si mohla přát. Má nejen odborné znalosti, ale i velmi lidský přístup, takže se v její ordinaci cítím moc dobře. Je milá, vstřícná, usměvavá, vše krásně vysvětlí a hlavně dodá odvahu a sebedůvěru, že člověk všechno zvládne. Při vyšetření je neuvěřitelně jemná. Jsem hrozně šťastná, že ji mám. :-) Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Skvělý a moc mi pomohl! LIDSKÝ! člověk by už nevěřil, že takový člověk existuje, jsem mu obrovsky vděčná a děkuji, že takoví lidi jsou mezi námi. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Díky této paní doktorce,jsem zvládla rizikové těhotenství a mám doma zdravého syna.Nemohu si ji vynachválit výborný diagnostik i lékař a citlivý přístup. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Skvělý sympatický doktor. Jako prvorodička jsem měla z porodu strach, ale pan doktor mě dokázal úžasně uklidnit.

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Jsem velmi překvapená negativními názory na pana doktora. Já přijala do FNHK s akutnim problémem a ujal se me právě pan doktor Gregor. Velmi pozorný, klidny, epmaticky... cca hodinu trvalo vyšetření a příjem do nemocnice. Pak mě pan doktor sam odvedl na oddělení, následně i na pokoj a za další hodinu operoval. Byla jsem s jeho péči i přístupem naprosto spokojená Více

• Gynekolog, Anesteziolog

• Gynekolog