Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Třebíč

• „Výborná paní doktorka Krejzlová ,spokojenost v plné míře jak s přístupem k léčbě tak i s komunikaci. Vyšetření vždy probíhalo bezbolestně.Odrodila jsem při ní ještě tři děti a při posledních dvou jsem měla komplikace a s paní doktorkou jsme je zvládly.Můžu jen doporučit,už i nejstarší dcera k ní chodí. Více

Benešovo náměstí 123, Křižanov Mapa

Gynekologická ambulance

• „S panem doktorem mám několikaleté zkušenosti ,vše pečlivě vysvětlil a nikdy nebyl v ničem problém. Vždycky když jsem potřebovala tak mi dobře poradil a přesměrovala jsem k němu i většinu svého příbuzenstva, kromě žen i svého manžela, se kterým nám poradil právě v sexuální oblasti o které toho ví docela dost a tak s ním není problém cokoliv probrat. Rád vtipkuje a mluví narovinu, možná že ne každej to snese, ale já si už zvykla :) Více

Jungmannova 9/104 -Jejkov, Třebíč Mapa

AviMed Třebíč

• „Paní doktorku velice doporučuji. Velmi milá, mistr ve svém oboru. Vždy se k ní velmi ráda vracím. A sestřičky které má jsou také velmi super, vtipné, ochotné a usměvavé.. super tým Více

Poříčí 1256/11, Velké Meziříčí Mapa

Ordinace gynekologa

• „Naprostá spokojenost a to jak s péčí paní doktorky, tak i sestřičky. Kdyby paní doktorka léčila všechno, chodím jen k ní. Dokáže se vším poradit, vtipná, veselá, nikdy se nezapomene zeptat jak se má dcera... I když gynekologické vyšetření není nijak příjemné, tak se s paní doktorkou není čeho bát. Pomohla mi už tolikrát, ať už ve své ordinaci, tak si mě pozvala i do nemocnice(pro kontrolu). Neznám žádného takového doktora, jako je ona! Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Provoz gynekologické ambulance

• „He definitely has the best qualities of a good doctor. Dr. Fischer attended to me throughout my pregnancy he has been very kind and helpful in every appointment. He is fully committed to the patient's well-being. Good listener, he answers all your questions in a clear and simple way. I highlight his empathy, gentle touch and sincere caring. I recommend him to anyone, especially if you are pregnant because you will find a warm and professional approach. Více

U Tržiště 2191/3, Velké Meziříčí Mapa

GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance

• „Naprostá spokojenost, pečlivá, vše vysvětlí, přijme i když to pro ni znamená být v práci déle, jednoduše řečeno výborná paní doktorka, mohu doporučit Více

U Hřiště 552, Měřín Mapa

Gynekologická ambulance

• „nejlepší doktorka co znám. chodím kní už 10 let. a ted jsem mela jeden zakrok. a byla mkoc ochotna a velice projemna. vsechno mi vysvetlila. na vsechno me pripravila. byla sem potom klidnejsi.urcite vi co ma delat. Jsem snj moc spokojena. Urcite ji kazdemu doporucuji. Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Odborná ženská lékařka

• „za mě .... jsem jeho pocientkou léta, byl i u porodu jednoho z mých dětí ..... jsem velmi spokojená, nyní se naprosto skvěle vylepšilo prostředí a na vyšetření se nečeká .... k mým problémům byl vždy vstřícný , vždy mi vyšel vstříc, což mohu nyní čerstvě po komplikovaném hojení operační rány z nemocnice jen potvrdit ... děkuji Více

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Řekla bych,že na doktora je při prohlídce mého přirození až móóóc zvědavý.Některé by to mohlo i vadit,já nejsem zase taková stydlivka. Více

Zákostelní 9, Hrotovice Mapa

Odborný ženský lékař