Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Svitavy

• „Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou. Více

Eimova 294, Polička Mapa

• „Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát Více

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Samost.ord.PL - gynekologa

• „Jste nejlepší doktor, umíte velmi dobře poradit a mezi ženami jste velice obliben.

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Skvělý člověk, výborný lékař s lidským přístupem.....a vezmi čert všechny zločince, kteří zavřeli litomyšlskou porodnici, kterou pan doktor s láskou, péčí a pracovitostí vypiplal. Více

Trstěnická 911, Litomyšl Mapa

Ordinace gynekologa

• „Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte. Více

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Milé dámy, k Panu Ráčkovi jsem začala chodit od roku 2014 když jsem zjistila že jsem těhotná.. bohužel jsem o miminko přišla, ale přístup pana doktora byl naprosto profesionální!! napsal mi žádanky a zprávy do nemocnice a tam už to teda tak skvělé nebylo :/ kyretáž se nepovedla takže, jsem úpěla bolestmi a nakonec jsem šla na sál znovu... Od té doby navštěvuji pana doktora pravidelně nyní jsem ve 38. týdnu těhotenství a nemůžu si pana doktora vynachválit.. naprosto profesionální přístup !!! a že sestřička motá tyčinky na výtěry ručně? ... ano motá ale viděla jsem ji při tom a měla vydezinfikované ruce a stůl na kterém pracovala byl také vyčištěný.. !!! nehledě na to že ty tyčinky se dezinfikují ještě před předáním panu doktorovi :) Za celé své těhotenství jsem s panem Ráčkem naprosto spokojená :) se vším mi poradí a na všechno mi odpoví :)NEMĚNILA BYCH!!! Více

S. Čecha 43, Lanškroun Mapa

Ordinace gynkologa

• „Pan doktor Homola je fajn,super a vždy dobře naladěn.Chodím k němu 20 roků jako pacientka a nedám na něj dopustit.Mimo jiné k němu dojíždí i má dcera z Prahy,kde jsou lékaři tzv.kapacity....Jen ta arogance a dlouhé čekání nás odradila....I když ne všichni jsou stejní.Pan doktor mne asistoval u porodu a já pěji samou chválu....Pokud má někdo problém,vyzkoušejte např.mudr.Richtera,....A uvidíme.-).A zda pije???!!! Svitavy-město-drby,klepy,závist a pomlouvání jeden druhého....na zvracení. Více

Kijevská 16, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Velice příjemné vystupování a odborný výklad pana doktora. Sestřička velice milá a příjemná. Velmi si vážím vřelého přístupu v těchto dnech a ve složité situaci, všechno perfektně zorganizované. Ještě jednou velice děkuji. Více

Kijevská 16, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Chodím k němu už cca 7 roků. Řešili jsme závažnější problém, pan doktor uklidní, vše vysvětlí, domluví se a vaše problémy opravdu řeší, dbá na své pacientky. Čekárna, jak tu většina zmiňuje, je bohužel taková, že jde většina rozhovorů slyšet, nicméně, nově je v čekárně rádio, takže tam už neuslyšíte opravdu nic a navíc hodnotí se tu lékař, ne prostředí :) sestřička také milá a vyjde vstříc, ochotná :) za mě 5 hvězdiček. Více

Mládežnická 492, Velké Opatovice Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „K panu doktorovi mne přivedla před třemi lety náhoda a do dnes jsem za to ráda. Pravda je, že pan doktor je svůj (ale to jsme asi my všichni). Je to velký odborník s lidským přístupem. A to je pro mne hodně důležité. Mám hodně zdravotních problémů a pan doktor byl za hodně dlouhou dobu jediným lékařem napříč všemi obory, který se mně nevyptával, co je to za nemoc se kterou se léčím. Přesto, že moje diagnoza je jeho oboru velmi vzdálená. Věděl o jakou jde nemoc a jaké má komplikace. Při preventivní prohlídce nikdy nic nezanedbá, nenabízí drahé preparáty, které zabírají na všechno (jako moje předchozí paní doktorka) a hlavně od vždycky slyším slova útěchy a podpory. Už jsem se skoro rozloučila s nadějí na miminko. Ale pan doktor mi ji svým lidským přístupem vrátil. Díky němu zase věřím tomu, že přijde čas, kdy budu na tolik zdravá, že si budu moct miminko pořídit. Díky němu, už se netrápím a nepláču nad každým miminkem. Je to odborník každým coulem s lidským přístupem. Neměnila bych Více

Kostelní 80, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Mudr. Čadílková je jedna z nejlepších lékařek, co znám. Milá, vstřícná se srdcem na pravém místě

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

• „Ahojky ženy možná jsou tu uz takové názory, že ten můj přejdete. Při první návštěvě pána doktora po přestěhování od Olomouce mi pan doktor oznámil, že ster nevyšel nejlépe přišlo opakování steru a okamžitě jsem dostala doporučení od pana doktora na soukromou kliniku do Brna Gynmeda kde se o me postarali absolutně na jedničku a operace pod narkozou proběhla výborně a pan doktor v Brně odvedl úžasnou práci. Mimochodem můj věk je 30let uz cca před dvěma lety jsme mluvili s manželem o miminku.. bylo to těžké období ale díky panu doktorovi a úžasné práce v Brně vše je na jedničku!!! Patří velké díky ♡♡ hezký den Více

Svitavská 25, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Výborný doktor, milý, naslouchá a snaží se pomoci. Nesnaží se banalizovat a nepodceňuje problémy. Mám velmi bolestivou menstruaci a narozdíl od předchozí gynekoložky neslyším věty typu... ostatní to taky zvládají tak vy musíte taky... tak jeho otázka je na projevy a snaha hledat příčinu a řešit jí :) Více

Litomyšl Mapa

• „Dámy nechte si vyčistit uši když neslyšíte.Je to vynikající lékař a odborník.Má citlivý přístup k pacientkám.

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

• Gynekolog