Doporučení dermatologové s Oborová zdravotní pojišťovna Svitavy

• „Pan doktor byl velice příjemný a ochotný poskytnout nejenom zdravotní péči ale i psychickou podporu. Přišly jsme s dcerou bez objednání a sestra nám dala lístek s časem, kdy se máme dostavit, aby jsme zbytečně nemusely sedět v čekárně. Takže super organizace a sestra byla velmi příjemná a milá. Doporučuji všem Více

Hraniční 9, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Paní doktorka i sestřička naprosté profesionálky. Návštěva proběhla hladce a rychle. Obě byly moc milé.

U Nemocnice 4, Svitavy Mapa

INFINMED s.r.o., dermatovenerologie

• „S paní doktorkou jsem spokojena,nemám k ní nejmenší připomínku.Byla milá,vstřícná a při kontrole měla radost z toho,že léčba zabrala. Více

Svitavská 25, Moravská Třebová Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Potřebovala jsem okamžitou pomoc, paní doktorka nás vzala hned okamžitě, vše mi vysvětlila, napsala mastičku kterou v nové lékárně namícháji na počkání a po pár dnech už se synovi (2roky) akutní ekzém téměř uplne ztratil. (Pan Třeštík si na nás více jak 3 týdny nedokázal udělat čas). S dtěmi jedině MUDr. Sezemska.Doporučuji! Více

náměstí Míru 67, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Hned po první návštěvě razantní zlepšení stavu kůže. Navštívili jsme několik lékařů, ale až paní dr. Pelikánová nám díky svým zkušenostem opravdu pomohla. Více

Smetanova 55, Polička Mapa

poliklinika Polička

• „Doporučuji.Sice se dlouho čeká ale výsledek za to stojí!!!

Smetanova 55, Polička Mapa