Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Děčín

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Pan doktor je naprosto skvely. Pacientkam se plne venuje, ma lidsky pristup, smysl pro humor a hlavne - umi! Prosefional na svem miste, je videt, ze ho prace tesi. Vychazi vstrict, jak jen to jde. Navic vyborne vybavena ordinace, moderni pristroje. Ani v Praze na modernich klinikach jsem takoveho lekare nepotkala. Vrele doporucuju. Pet hvezd je pro nej malo. Více

Myslbekova 5, Děčín Mapa

Gynekologicko – porodnická ambulance

• „jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji! Více

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „U paní doktorky jsem uz pres 10 let. Naprostá spokojenost. Vše podrobně vysvětlí, pečlivě vysvětlí a díky její péči mám i dvě zdravé děti. Cokoliv se jí nezdálo, okamžitě řešila dál. A sestřička naprosto zlatá. Jediné mínus pro někoho je čekací doba v čekárně. Já si beru knížku a aspoň chvíli relaxuji. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Sem naprosto spokojená..Milá sestřička aj doktorka .. Takhle by to mělo být všude ..Jsem ráda že sem takovou doktorku našla... Více

Koněvova 21, Ústí nad Labem Mapa

• „Příjemný, ochotný, velmi šikovný

č.d. 338, Tisá Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Paní doktorka je zatím ta nejlepší, na kterou jsem měla tu čest narazit. Měla jsem dlouhodobě problémy a můj předchozí lékař se ani neobtěžoval mě důkladněji vyšetřit a paní doktorka Marečková mi ihned po první návštěvě udělala veškeré výtěry a do týdne jsem věděla na čem jsem. Za mě opravdu doporučuji, nebere nikoho na lehkou váhu a raději Vám udělá celkové vyšetření třeba i každý měsíc, než aby něco zanedbala. Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „dobrý den, osobně pana docenta znám několik let jsem k němu docházela, mohu jen souhlasit, že se jedná o velmi dobrého lékaře a zároveň o kvalitního odborníka přes gynekologii, i po té lidské stránce skvělý a chápavý lékař. Bohužel již s praxí skončil :( Více

Stříbrnická 10, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „S paní doktorkou Vaňkovou jsem nadmíru spokojena. Chodíme k ní všechny sestry a vždy dokázala se vším poradit, se vším pomoci a pokaždé jsme s paní doktorkou spokojeny. Chtělo by to více takových gynekologů :-) Více

Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor je velice milý a příjemný. Před 10 měsíci jsem ho měla u porodu a naštěstí rozhodl o císařském řezu jinak by se můj malej asi udusil - dusila ho pupeční šňůra. Moc děkuji pane doktore vděčím Vám za krásného Pepíčka. Více

Masarykova 331, Ústí nad Labem Mapa