Ambulance u Arbesa s.r.o
Malatová 18, Praha

Dr.Minajev je hrubý člověk, po operaci na kontrole mě v podstatě vyhodil z ambulance ,popřel mé problémy po operaci ,od května 2021 mám ještě větší únik moči než předtím. Kontrola v 4.7. byla ta poslední . Nešlo nikoho kontaktovat a podat stížnost!

Zážitek s tímto lékářem byl snad první a taky poslední.
Vide neampatickehho lékaře jsem doposud ještě nezažila.
Snaha vysvětlit doraz ohledne těhotenství, jak pohlavi miminka ( v III. Trimestru), o tom, kde je alespoň rucka nebo nožka miminka - nulová.
O fotce z ultrazvuku ani nemluvím - je to nepodareny, nic vám tisknout nebudu.
Opravdu se divim nemocnici FN Motol, ze někoho takového lékaře vubec ma a konkrétně na oddělení gynekologie.

Panu doktorovi bych doporučila příště slušnější jednání a nebo pokud ho jeho práce tak obtěžuje a nenaplnuje, aby se věnoval jiné praci..

Velmi smutny.

S panem doktorem jsem měla tu čest naštěstí pouze jednou. Měla jsem v plánu rodit v Motole a jelikož jsem již byla po termínu, docházela jsem pravidelně na monitory. Jednou se jim něco nezdálo, a poslali mě k panu doktorovi na ultrazvuk. V životě jsem nezažila někoho, z koho by tak bylo cítit, že ho jeho práce nebaví, obtěžuje, a vše už je u něj rutina. Pokud bych se sama nezeptala, nedá mi žádné info, dokonce jeden můj dotaz úplně ignoroval, a odpověděla za něj sestra. Toto bych ještě dokázala překousnout, ale to, že mi odhadl syna na 3600g, a o dva dny později se narodil s 4150g a já si díky tomu zažila náročný a komplikovaný porod, to už je na mně moc. Ještě mi řekl, že syn má malou hlavičku, která odpovídá cca 38tt, což mě uprímně vyděsilo a bála jsem se že se syn nevyvíjí, jak má, nakonec to samozřejmě taky nebyla pravda. Vůbec nechápu, co takový člověk v Motole dělá a hlavně proč si vybral takové povolání, které ho pravděpodobně velmi obtěžuje!

Hrozně nepříjemná zkušenost, jak debata se školníkem v 80. letech, podivná komunikace a člověk se ani nic moc nedozvěděl. A to nebude ani příčina jazyková bariéra. Na otázky odpovídá úsečně pokud vůbec, přezíravě, pohrdavě, otráveně. Snaha řešit problém malá. Jiné varianty aby si laik navrhoval sám. Nezájem, nazdar, další. Život měnící zdravotní verdikt oznamuje naprosto bez citu. A zrovna gynekolog. Hrůza, hrůza, potvrzuju a k němu nikdy více. Možná někde v pustině, kde je člověk rád za jakéhokoli doktora, ale ne v Motole.

Moje paní gynekoložka mě poslala do FN Motol na podrobnější prošetření mého problému. Bohužel jsem měla tu smůlu, že jsem byla přiřazena k tomuto panu doktorovi. Pan doktor je neempatický, arogantní, moje problémy zlehčoval, odmítal se podívat na zprávy od ostatních lékařů (i když jsem kvůli svým problémům chodila od lékaře k lékaři již týden), prakticky mě vůbec nebral vážně. Bylo mi řečeno, že mám bolesti kvůli tomu, že vím, že mám nález, takže jsem si to podle něj asi všechno vymyslela. Takový člověk by neměl být lékař, je ostudou gynekologie Motol. Hrůza, hrůza, hrůza

S panem doktorem jsem mela tu cest dvakrat na UZ vysetreni v Motole, kam me poslala osetrujici pani doktorka nejdrive kvuli vylouceni mimodelozniho tehotenstvi a pro podezreni na pritomnost dvou zarodku. Podruhe za par tydnu pro urceni cetnosti tehotenstvi, protoze se ji zdalo, ze vidi tri zloutkove vacky.
Pan doktor v obou pripadech otraveny, proc tam vubec jsem, vysetreni bylo velmi zbezne, ani v jednom pripade nepoznal, ze je tam zarodku vice. (Cekam dvojcata a treti zarodek se vstrebal.)
Chovani arogantni, neochotne. Kdyz uz neco behem vysetreni rekl, mumlal tak potichu, ze jsem se musela zeptat znovu, a to jsem se se zlou potazala. Proste jsem ho otravovala. Prijd, mlc a jdi.
Pri poslednim mereni plodu nameril POLOVICNI velikost nez pani doktorka hodinu pred nim, takze mi do zpravy napsal, ze plody odpovidaji stari o dva tydny mladsi!
Doufam, ze na screeningovem vysetreni uz na tohoto cloveka nenarazim!
Sama jsem lekarka a nechapu, proc lide s timto pristupem a empatickou vybavou pracuji v oboru.

Byla jsem s manzelem v Motole na 2. screeningu. Doktor velmi chladny, obcas neco zabrblal, ale spis jsme se nic nedozvedeli. Ptala jsem se na pohlavi a dostala jsem odpoved ve stylu: Kluka nevidim, ale holku vam taky nepotvrzuju. Dalsi vec, co me velmi zamrzela byla, ze jsem nedostala obrazek, s tim, ze jsem si mela rict na zacatku. Ale na to me nikdo neupozornil. Pan si proste odbyl rutinu a vic ho nezajimalo. Velmi jsem postradala trochu lidskeho pristupu...

Skvělí doktor . Vedl moji 2 těhotenství byl u porodu. Supr péče. Je příjemní. Vždy pořadí co je lepší . Doporučuji

Umístění: Ambulance u Arbesa s.r.o Jiný

chodím k panu doktorovi už pár let, jsem mladší takže ještě žádné těhotenství nebo tak, pouze pravidelné prohlídky. Vše profesionální a ok. Přístup má pan doktor trochu chladnější, ale to se ani nedivím, když se celý den musí koukat tam dolu a spoustu žen přijde už s vlastní diagnózou a jen čekají, že je doktor pochválí... doktor by sice mohl být příjemnější, ale jsem ráda že má profesionální odstup a nemám u něj nějaké rozpačité pocity

Velmi hrubý a nepříjemný doktor. Když jsem přijela do Motola s krvácením a bolestí ve 7.tydnu tehotenstvi, zeptal se, jestli beru nějaké léky. Řekla jsem, že ano - léky, které mi předepsal můj doktor. To ho velice rozčílilo a řekl mi, že v tom případě mám jít za svým doktorem (to se odehrálo v noci, když jsem přijela na pohotovost) a odmítl mě přijmout. Musela jsem ho přesvědčit, aby mě vyšetřil a nakonec udělal alespoň ultrazvuk s tím, že je vše v pořádku a mám jet domů a přijít za týden. Vrátila jsem se domů, ale bylo mi čím dál tím hůř, tak jsem zavolala na pohotovost a v nemocnici mě urgentně odvezli hned na operační sál. Po ultrazvuku mi řekli, že mám roztržený vejcovod a vnitřní krvácení. Nechápu, jak to před tím mohl doktor přehlédnout. Doktor, který mě operoval, mi potom řekl, že kdybych přijela o několik hodin později, už by pro mě nemohl nic udělat (a co potom za týden, jak doporučil Dr. Minajev). Tohoto doktora velmi nedoporučuji.