Zubní lékař
Kotkova 10, Brno

Špičkový odborník, přísným, ale lidským přístupem při práci, ale také při prevenci při ochraně chrupu.
Svoji práci napřed detailně vysvětlí, včetně postupu. Jako technik a diagnostik toto velmi hodnotím.
Asi nebudu první, kdo panu doktorovi vysloví absolutorium.

Pan doktor Zlámal je nejlepší zubař, jakého si mohu přát. Po vyzkoušení jiných zubařů poté, co jsem se přestěhovala, jsem zjistila, že se mi stejně vždy vyplatí jezdit k němu do Brna. I z Bratislavy, i z Prahy. Je přísný a myslím, že je to dobře.

Vyměnila jsem po 15-ti letech zubaře, udělala jsem dobře. Pan doktor Zlámal je opravdu vynikající odborník, příjemný, stejně tak jeho sestřička.Myslela jsem si že najít schopného zubaře nebude snadné, stačilo jedno doporučení a vím, že zubař nemusí být jen nabručený a uremcaný člověk. Byla jsem dnes u něj poprvé a můj panický strach zmizel.Jsem na výsost spokojená.Děkuji Pane Doktore.

Zubař, o kterém sníte. Velmi citlivý, férový, upřímný - prostě pravý profesionál. Jeho přístup k je osobní a vždy jsme byli celá rodina maximálně spokojeni. 13ti dívka se po návštěvě pousmála a rozhodla se, že konečně bude ráda chodit k p. Zlámalovi každých 6 měsíců. Už jste to u dětí někdy viděli?!

Opravdu si myslim, že se jedná o zubaře vysoké kvality. Vřele doporučuji.

Považi pana doktora za nejlepšího zubaře co jsem poznal za padesát let. Jako technik ocenuji přístup, kdy vám vysvětlí problém a jak ho bude řešit. Velká důvěra v jeho práci.Navtěvuje ho celá naše rodina.

Odborník na svém místě, zachránil mi stoličku,když mi ji MUDr.Stojanová chtěla vytrhout po té, co mi ji půl roku před tím zaplombovala bílou plombou, která se prý nedá předělat a zub musí ven.
K MUDr.Zlámalovi chodí naše rodina už 7 let a jsme s ním zcela spokojeni. E.K.

přestože mě pár lidí upozornilo,že je pan doktor nepříjemný-musím podotknout že není :-)
působí přísně,ale je moc hodný a vždy si se mnou povídá a pěkně se zasmějeme.
jeho zákroky jsou naprosto minimálně bolestivé,s mojí bývalou stomatoložkou se to nedá srovnávat.
k panu doktorovi se začínám i těšit,je to vynikající lékař na svém místě.

Vynikající odborník, velmi sympatický člověk, já i celá rodina s ním máme ty nejlepší zkušenosti (jen mi vždy vytkne, že chodím málo, v čemž má ale plnou pravdu). Mohu jen vřele doporučit.